США висилають 15 працівників посольства Куби через загадкові хвороби своїх дипломатів
Уряд США вирішив вислати з Вашингтона 15 працівників посольства Куби. Про це стало відомо у вівторок, 3 жовтня. Причина - скандал навколо загадкових захворювань американських дипломатів на Кубі, повідомляє DW.COM.
"Ми ухвалили рішення (вислати кубинських дипломатів - Ред.), тому що Куба не в змозі вжити потрібних заходів, щоб захистити наших дипломатів", - цитує держсекретаря Рекса Тіллерсона інформагенція dpa.
Тіллерсон додав, що США продовжують підтримувати дипломатичні відносини з Кубою та що дві держави співпрацюватимуть задля розслідування причин хвороб американських дипломатів.
Наприкінці вересня США оголосили, що відкликають з Куби 60 відсотків свого дипломатичного персоналу. Сполучені Штати безстроково припинили видавати візи на острові та закликали американських туристів не відвідувати Кубу через "специфічні атаки".
Раніше США повідомляли про невідому хворобу серед своїх дипломатів на Кубі. У 22 людей зафіксували нудоту, запаморочення, розлади сну, втрати слуху або пам'яті. Вашингтон підозрює, що люди захворіли через звукові атаки.
США відновили дипломатичні відносини з Кубою в липні 2015 року за президентства Барака Обами. Відносини країн дещо погіршилися за президентства Дональда Трампа, який заявив про жорсткіший курс щодо острівної держави.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
"Ми ухвалили рішення (вислати кубинських дипломатів - Ред.), тому що Куба не в змозі вжити потрібних заходів, щоб захистити наших дипломатів", - цитує держсекретаря Рекса Тіллерсона інформагенція dpa.
Тіллерсон додав, що США продовжують підтримувати дипломатичні відносини з Кубою та що дві держави співпрацюватимуть задля розслідування причин хвороб американських дипломатів.
Наприкінці вересня США оголосили, що відкликають з Куби 60 відсотків свого дипломатичного персоналу. Сполучені Штати безстроково припинили видавати візи на острові та закликали американських туристів не відвідувати Кубу через "специфічні атаки".
Раніше США повідомляли про невідому хворобу серед своїх дипломатів на Кубі. У 22 людей зафіксували нудоту, запаморочення, розлади сну, втрати слуху або пам'яті. Вашингтон підозрює, що люди захворіли через звукові атаки.
США відновили дипломатичні відносини з Кубою в липні 2015 року за президентства Барака Обами. Відносини країн дещо погіршилися за президентства Дональда Трампа, який заявив про жорсткіший курс щодо острівної держави.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Без змін: чергові садочки Луцької громади 29 та 30 червня працюватимуть у штатному режимі
Сьогодні 17:49
Сьогодні 17:49
Канада отримала право брати участь у «Євробаченні»
Сьогодні 17:20
Сьогодні 17:20
На місці пам'ятника Леніну: Зеленський анонсував встановлення пам’ятника Мазепі в Києві
Сьогодні 16:52
Сьогодні 16:52
Волинський студент-медик через оголошення про продаж приставки обманув 11 людей: як покарали 
Сьогодні 15:25
Сьогодні 15:25
У Волинській ОВА закликали роботодавців області у зв'язку зі спекою змінити графік роботи
Сьогодні 14:56
Сьогодні 14:56
У Луцьку п'яний водій пошкодив чотири припарковані автівки
Сьогодні 14:27
Сьогодні 14:27
Іран атакував Бахрейн та Кувейт після ударів США
Сьогодні 13:29
Сьогодні 13:29
У Луцьку викладач коледжу побив дружину: як покарали
Сьогодні 13:01
Сьогодні 13:01

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.