USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Стало відомо, хто перемагає на посаду голови Маневицької ОТГ

26 Жовтня 2020 17:30
Згідно з даними паралельного підрахунку голосів, на виборах голови Маневицької ОТГ перемагає кандидат «ЗА Майбутнє» Олександр Гаврилюк.

Про це повідомили на сторінці «Волинь ЗА Майбутнє» у фейсбуці.

Його підтримали 21,35 % виборців (1882 голоси).

Явка склала – 45, 17 %. На посаду очільника ОТГ претендувало 8 кандидатів.

Маневицька ОТГ об’єднує Маневицьку, Будківську, Великоведмезьку, Довжицьку, Комарівську, Костюхнівську, Куклинську, Лісівську, Новорудську, Оконську, Старочорторийську, Троянівську, Цмінівську та Черевахівську сільради.

Олександр Гаврилюк народився 25 червня 1963 року в селі Рудники. У 1990 році закінчив Луцький державний педагогічний інституті ім. Лесі Українки. Вчителював спочатку в селі Грузятин, згодом – у Костюхнівці. Був директором Маневицької школи №1, керівником відділу освіту Маневицької райдержадміністрації. З 2015 року – голова Маневицької селищної ради VII скликання.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
аватар Показати IP 26 Жовтня 2020 18:04
Мені аби не Линдюк чи Касарда
Над Стиром Показати IP 26 Жовтня 2020 20:33
Ніхто так не нашкодив нашому Маневицькому району, як сумнозвісний Линдюк, який все зробив аби Маневичі не стали центром району! Він заслуговує, щоб стати персоною нон-грата
Сумно до Над Стиром Показати IP 27 Жовтня 2020 10:08
Дійсно, сволота! І у Львові, де студентів мучив, вимагаючи від них данину за екзамени, звідки його поперли як паршивого кота, і в Маневичах - скрізь після нього одні смердючі кізяки!
Во... Показати IP 26 Жовтня 2020 23:10
Ми вже обговорюємо проект майбутнього пам'ятника ганьби Линдюку за похорони Маневич як центру району - дуже жалісне видовище буде.
Надія Вікторівна Показати IP 27 Жовтня 2020 01:49
Оксентійович повинен допомогти посадити Линдюка, як він свого часу намагався. Помстіться! Розформуйте РАЙВО з тим кодлом прихвостнів.
Маневичам Показати IP 27 Жовтня 2020 08:21
А той брехун з брехунів з Маневич - Петро Хомич кудись пройшов?
Маневчам Показати IP 27 Жовтня 2020 08:48
А той брехун з брехунів з Маневич - Петро Хомич ще працює? Під кудись проліз?
Ірина до Маневчам Показати IP 27 Жовтня 2020 14:14
Воно під патронатом, йому пох...