USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Стало відомо, коли у Луцьку запустять всі котельні

23 Жовтня 2017 19:38
У місті більше половини житлових будинків з централізованим опаленням, у яких є діючі котельні, не підключені до тепла або їх котельні не працюють.

Про це повідомляє прес-служба ДКП «Луцьктепло».

До теплоносія із централізованим опаленням підключені 219 (28 %) з 788 будинків. Натомість, 569 із них не працюють або не підключені до опалення.

Об'єкти соціальної сфери забезпечені теплом таким чином:

дошкільні заклади – 79 % ;

учбові заклади – 51 %,

медичні заклади – 65 %.

Усі котельні планують запустити вже до 27 жовтня.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Степан(Крымчанин) Показати IP 23 Жовтня 2017 19:50
Не понимаю. В Симферополе уже неделю как включили отопление, а почему в Луцке еще нет? У Вас попрохладнее будет.
змерзляк Показати IP 23 Жовтня 2017 19:50
Щороку про це мрію
Лучанка Показати IP 23 Жовтня 2017 19:56
Рагулі!!!! Нічого вчасно зробити не можуть!!!
Лучанин Показати IP 23 Жовтня 2017 20:32
І ці люди хочуть іти на вибори? Завтра вночі має бути -2, а вони тепло до 28 мають подати? В них же автономне опалення, а інші хіба люди?
Нг Показати IP 23 Жовтня 2017 20:47
Головне що газ у Росії не купуємо,як подумаю,аж тепліше на душі.Особливо" радіє" моя маленька дочка."ЄВРОПА""!!!
Смл Показати IP 23 Жовтня 2017 22:23
У волини є газу природни То чого росіі
Юра Показати IP 23 Жовтня 2017 22:49
Треба гнати тих керовників, достали !!!
Анонім Показати IP 24 Жовтня 2017 10:18
В квартирах на минулому тиждні було достатньо тепло і погодні умови також дозволяли обійтися без опалення. І не всі будуть задоволені при отриманні платіжок за місяць
Нг(до анонімна) Показати IP 24 Жовтня 2017 10:54
Пропоную вам з таким підходом відмов тись від опалення взагалі,(якось перезимуєте),НЕ МАЄ ЧИМ ПЛАТИТИ- ТЕ ЗА ЩО БОРОЛИСЬ?ЧИ ЛЮДСЬКІ УМОВИ ПОБУТУ ВАЖЛИВІШЕ?!
Коза до Нг(до анонімна) Показати IP 24 Жовтня 2017 14:31
Вам же сказали - тепло було. Включать- де дінуться. Вмикайте електроконвектор чи газ поки.
Нг до (Коза) Показати IP 24 Жовтня 2017 21:56
Справа не у тому,що я переймаюсь з того чи вони його увімкнуть,а у тому,чому ми маємо залежати і "страждати" від "заторможаних",нерішучих і непрофесійних чиновників.