USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.80 9.95

Студенти ЛНТУ «здали» викладачів-хабарників. ІМЕНА

4 Квітня 2014 11:16
Студенти Луцького національного технічного університету розповіли «Волинській Самообороні Майдану» про рівень корупції в університеті.

Так, 27 та 28 березня цього року в серед студентів навчального закладу проводили опитування, в якому взяв участь 1061 студент, серед яких – 24,5% навчається на платній формі, решта – на державній формі навчання. Про це повідомили у прес-службі «Волинської Самооборони Майдану».

Ініціатива виникла через численні звернення громадян до Самооборони із заявами про факти корупції у виші. Тож, саме для цього була проведена така соціологічна перевірка, аби отримати достовірні відомості про рівень корупції у закладі.

Так, 27 та 28 березня цього року був опитаний 1061 студент, серед яких – 24,5% навчається на платній основі, решта ж – на державній. Більшість опитаних – студенти, що навчаються на стаціонарі. Опитування проводилося анонімно, шляхом особистого анкетування на добровільній основі.

Цінності і проблеми

Згідно з результатами опитування виявилося, що найбільшими проблемами студентів у ході навчання в ЛНТУ є: відсутність гарантій знайти добру роботу після закінчення (46,7%), недостатнє забезпечення комп’ютерами та інтернетом, технологічна відсталість (33,8%) та низький рівень стипендії (31,4%).

Натомість найменше їх турбує: погане опалення (0,3%) та заборона висловлювати свою думку, мати свою позицію (3%).

Трохи більше половини опитаних вважають рівень освіти у ЛНТУ – високим (51,8%), а 42,5% оцінюють його як середній, і ще 4,1% вважають його низьким.

Рівень корупції

Також студентам були запропоновані варіанти можливих форм корупції: отримання викладачами вiд студентiв грошей за оцінку; вимагання купити книгу викладача, навчальні матеріали (групі чи студенту); вимагання певних послуг – прибирання, робота з документацією; вимагання купити канцтовари, товари для ремонту оргтехніки тощо; недорогі подарунки для викладачів, наприклад квіти; купувати реферат, курсову, дипломну роботу; платити гроші за поселення в гуртожиток; сексуальні домагання в обмiн на оцінку; оплата харчування викладачів після екзаменів; участь в оплаті проживання немісцевих викладачів, науковців; подарунки кафедрі, деканату, бібліотеці, ВУЗу загалом; інше; нічого з переліченого; примушують купувати квитки в театр.

Так найбільш згадуваними були: вимагання купити книгу викладача, навчальні матеріали (групі чи студенту) – 26,7%. Ще трохи менше чверті (21,2%) назвали - отримання викладачами вiд студентiв грошей за оцінку. Ще частина (23,3%) не обрала нічого з переліченого.

Трохи більше половини опитаних нічого не чули про випадки корупції у своєму ВУЗі (51%). 33% чули про корупцію в ЛНТУ від друзів і 13,6% безпосередньо стикалися із корупцією в університеті.

Натомість майже половина студентів (47,1%) вважає, що корупцію потрібно викорінювати, ще третина (30%) вважає, що з корупцією потрібно боротися в великих масштабах, але добровільні подарунки не є злом. Загалом же частина студентів зазначила, що корупція в навчальному закладі здебільшого «добровільна». Мовляв, хто хоче вчитися, той може і самостійно здати сесію, а хто не хоче – змушений неофіційно оплачувати своїй оцінки.

Хто бере?

Також студентам запропонували зазначити прізвища викладачів або кафедри чи деканати, серед яких, на їхню думку, найбільш поширене хабарництво.

Серед найбільш згадуваних прізвищ: Войтович С.Я., Толстушко, Євтодюк А.В., Фесюк, Божидарнік Т., Морохова. Серед кафедр: ТММ (Кафедра теорії машин і механізмів), КНІТ (Факультет комп’ютерних наук і інформаційних технологій), Кафедра іноземних мов, Кафедра вищої математики. Найчастіше студенти зазначали відповідь «Усі».

Проте 21,7% заявили, що їм такі особи невідомі і таких нема. Дуже великий відсоток (65,7%) залишили запитання без відповіді, і ще 1,6% написали, що відмовляються відповідати.

Отримані результати будуть передані до Міністерства освіти і науки України. Також Волинська Самооборона Майдану не зупиниться лише на одному вищому навчальному закладі області. Тож, варто очікувати, що подібне опитування буде проведене уже найближчим часом в наступному виші - Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 295
Александр Показати IP 4 Квітня 2014 11:24
А можно провести опрос среди преподавателей, кого из студентов нужно было бы перевести из бюджетного на платное обучение? И также фамилии студентов выложить на сайте? И результаты передать в минобразования для сокращения количества бюджетных мест?
Роман до Александр Показати IP 5 Квітня 2014 00:26
Тоді вказати зразу хто скільки взяв, щоб вони на державному залишились. Як на мене погано, що дають хабара, але ще гірше, що беруть.
абопупало до Александр Показати IP 5 Квітня 2014 18:29
шановний це корупція вищоі марки такого немае в жодному вузі дисертаціі купляються сімейні підряди работають викладають навіть прибиральниці всі кому не лень от дубицька позахищала своіх неуків
12 до абопупало Показати IP 5 Квітня 2014 18:39
дивись не захлинись заздрістю! Сам не бійсь нездара і невдаха? - чужі успіхи типу захисти, діти, хати спати не дають? сходи до церкви! не здивуюсь, якщо ти викладач ЛНТУ, якщо все так чудово знаєш. Жаба - страшна біда! Вона може й задавити!!
котя до 12 Показати IP 5 Квітня 2014 22:27
а вот лаборантка картава свого картавого андрушу лаборанта вученим зробила хіба це не корупція і лазить як сліпець за тим шефом потрібно перевірити всі куплені дисертаціі
дєд до котя Показати IP 8 Квітня 2014 23:11
о то ти давній раз памятаєш колишніх лаборантів, а зараз вона декан і сучка шефа та тобі до того що хіба теж хочеш ...а ні то не п.....
соля до дєд Показати IP 9 Квітня 2014 10:35
я вже на пенсіі
мотя до котя Показати IP 8 Квітня 2014 23:55
о ти давній коли колишніх лаборантів помниш. зараз воа декан і сучка шефа але тобі що до того чи тоже хочеш?
потя до мотя Показати IP 9 Квітня 2014 08:46
я рівную я до нього і так і так а він жодного знаку вніманія
ліза до 12 Показати IP 5 Квітня 2014 22:29
це всі знають
хрущ до 12 Показати IP 6 Квітня 2014 21:47
а що приймати від жаби
12 до хрущ Показати IP 6 Квітня 2014 21:53
це невиліковно... мої тобі співчуття...
1 Показати IP 4 Квітня 2014 11:34
Забули факультет обліку та фінансів
Студент до 1 Показати IP 4 Квітня 2014 11:58
Де Талах Валентин Іванович бере і знущаєтья з студентів
Я до 1 Показати IP 4 Квітня 2014 12:00
хороший факультет, готує справді фахівців які потім можуть знайти роботу, а не як інші!!!!!!!
прач до 1 Показати IP 5 Квітня 2014 18:24
це вобще полний ..здец
Mike Показати IP 4 Квітня 2014 11:40
Тепер половину студентів відрахують.
ти що пальнутий до Mike Показати IP 4 Квітня 2014 11:59
Чому це? хвора в тебе уява!
Логіст до ти що пальнутий Показати IP 4 Квітня 2014 18:54
Ні, уява не хвора. Слідкуйте якось за логікою. Якщо тут, бачите, така інформація про тотальне хабарництво поширюється, то тепер викладачі не будуть брати хабарів (слідуємо далі за логікою статті). І балів вони також дотягувати не будуть, і підтримувати студентів також. Бо ж бачите як може вилитися все - обізвуть хабарником, якщо комусь поставиш вищі бали. І побачимо хто відсіється з студентів. А я вам скажу - саме ті які не ходили на пари, не працювали не парах і не заробляли бали. Зате слухи про те, що тотальне хабарництво зникне
сам такий до ти що пальнутий Показати IP 6 Квітня 2014 22:12
А ти можеш чесно далі довчитися? Без навиків вищої математики, нарисної, теоретичної механіки....Повір, НЕ ЗМОЖЕШ! якщо ці предмети ти купив, знань не отримав, то тут нема що тобі робити! Пакуйте валізи ужечесні студенти!
кузя до Mike Показати IP 8 Квітня 2014 09:43
а де делась така була рижа лисенко і бережна ну і......
1 Показати IP 4 Квітня 2014 11:45
Толстушко брав ще коли сам студентом був - брав за розрахунково-графічні роботи з теормех.
777 до 1 Показати IP 4 Квітня 2014 11:58
То цей що родом з Ковеля?!
толя до 777 Показати IP 5 Квітня 2014 05:50
він такий хадний
пінчук до толя Показати IP 5 Квітня 2014 18:22
йому потрібні гроші вони з ярошевичем хатинки будують
міша до 777 Показати IP 5 Квітня 2014 22:31
такий маленький круглий і рижий
lutchanka до 1 Показати IP 4 Квітня 2014 16:01
а що - самому мізків не вистачало зробити розрахункову роботу. що просив студента Толстушка?! Чи він мав. сам будучи студентом, якомусь ледачому придурку робити розрахунки безкоштовно?! Вчитись треба самому, а то маєш диплом. а за дипломом - нуль знань!
Правда Показати IP 4 Квітня 2014 12:19
Викладачів хабарниками зробили студенти, які прийшли у вузи за дипломами, а не за знаннями. Якби вони гризли граніт науки, то іспити могли б складати самі. А без знань, отримують оцінки за хабарі. Пропоную Самообороні Майдану провести опитування серед викладачів: хто зі студентів дає хабарі. Відповідальність однакова ж перших і других. І негайно відраховувати таких, бо зрозуміло, які з них потім будуть фахівці.
Чесність до Правда Показати IP 4 Квітня 2014 12:25
Цікава думка, та є багато викладачів, які не дають вчитися студентам, а занижують оцінки і вимагають хабарі, підеш скаржитися декану чи в ректорат- швидше за все тебе завалить цей же самий хабарник на екзамені чи інший, з яким вони в хороших стосунках, так само і з прокуратурою - здасиш і про тебе всі викладачі знатимуть і гарантій, що довчишся в цьому ВУЗі без проблем - жодних, так що дивіться з життєвої пощиції на це питання!! А як є тупі студенти чи гуляки які не знають на ту оцінку за яку платять, то не треба брати, чим самим заохочуючи їх до цього!
777 до Правда Показати IP 4 Квітня 2014 12:29
Правда на 100%.. а зараз дивуємся чому у нас немає гарних фахівців?!! А як вони можуть бути ті знання??? Треба їхати навчатись за кордон, там хоть немає хабарів але є знання!!!
Думка до 777 Показати IP 4 Квітня 2014 13:05
Ем.....а де ваша логіка? Ну да, там немає хабарів, але якщо людина - дебіл від природи, то за кордоном там немає чого робити. Ви думаєте, що факт той, що треба вчити, бо тільки так можна здати, щось вирішує? Ха, не смішіть мене
777 до Думка Показати IP 4 Квітня 2014 14:26
Якщо людина д*біл- то його місце десь в колгоспі, або на стройці де треба принести, подати по потребі іти на. . . . і нікому не мішати!!! А не шукати ВНЗ щоб потім бути лікарем чи прокурором суддею і т.д
Думка до 777 Показати IP 4 Квітня 2014 15:27
Серед студентів, які зараз вчаться в вузах, відсотків 70 саме таких. Ви якось самі собі суперечите. То пишете, що треба їхати за кордон, бо там немає хабарів, тепер пишете, що не треба пертися в університет, якщо мозгів не хватило. Не зрозуміло, ви поділяєте думку про тотальне хабарництво в ЛНТУ і про те, що саме там вимагають хабарі і здати нереально самому, чи ви виступаєте за те, що самі ж студенти пропонують хабарі для того, щоб без знань отримати оцінку
lutchanka до 777 Показати IP 4 Квітня 2014 16:05
За кордоном вчаться ті. хто має мізки - знання треба здобувати, а, якщо в голові - пусто і сидить замість пар по барах - знань не буде: ні в Україні, ні за кордоном. З логікою ти не дружиш - перечитай свої коментарі. Звідки дзявкаєш - мабуть, з якоїсь забігайлівки(а мав би бути на парах). тому таким. як ти треба пасти свиней. бо таким навіть корів довірити не можна..
Шаповал з самооборон Показати IP 4 Квітня 2014 12:36
Антоніно Євтодюк! Як Вам не соромно! Це по-християнські?! Що скаже на це все Анатолій Вітів? Сподіваюсь, Ви поясните йому це!
Наталка до Шаповал з самооборон Показати IP 4 Квітня 2014 12:37
коментар було видалено
санич до Наталка Показати IP 5 Квітня 2014 22:35
я щось не пригадую щоб тарасик ходив на заняття до мене а 5 поставив і тепер проффесор
пимс до санич Показати IP 8 Квітня 2014 16:53
васька голян написав йому докторську і десь смився
студент до Шаповал з самооборон Показати IP 4 Квітня 2014 16:06
от вам і етика... от вам і хрестиянство...
оля до студент Показати IP 4 Квітня 2014 17:38
Зразу видно - неук: не хрестиянство, а християнство. Давно таких треба гнати з університетів! Читати і писати навчіться, а потім про щось говоріть!
туп до оля Показати IP 5 Квітня 2014 15:05
тоню. не кіпішуй
галя до туп Показати IP 5 Квітня 2014 22:51
ну і тонька ну і кадра ти трохи странна
Андрюха до галя Показати IP 6 Квітня 2014 11:40
для чого викинули замітку про "ХРИСТИЯНКУ" Євтодюк А.В.? Це їй не поможе.всі знають її хватку до грошей11111
Александр Показати IP 4 Квітня 2014 12:48
Предложение к "Волынской Самообороне Майдана". Если Вы уже проводите и опубликовываете (!) такие сведения, опубликуйте также : а) возрастной состав своих членов, б) наличие высшего образования у них, в) выпускником какого вуза является, г) давал ли взятки во время учебы в вузе, д) место работы выпускника после окончания вуза. Уверен, результаты окажутся еще более занимательными...
lutchanka до Александр Показати IP 4 Квітня 2014 16:11
Александр - респект и уважение! в мне таке враження. що хтось з тієї самої самооборони не може здати заліки чи іспити(бо, крім того, що бити вікна. треба ще щось вчити!) і тепер намагається обгадити всіх. На місці цих людей, прізвища яких названі - я б подала в суд на "Волинські новини" за наклеп. Вину може встановити тільки суд - а не недолугі з самооборони!
Правда до Чесність Показати IP 4 Квітня 2014 12:50
Цілком поділяю Вашу думку. Не бачу способу, щоб змінити це. Поговорять кілька днів. Тему закриють. І далі буде все, як і було. Шкода.
ласка до Правда до Чесність Показати IP 6 Квітня 2014 12:18
а чому не перевірять списки мертвих душ в універі на кожній кафедріі е такі не читають а гроші нараховують і ррізницю в окладах носять главному я сам бачив як пех садній ніс бабло шефу в папці щасливий таке враження що в тому садні у нього ціла купа
Студентка-заочник до Показати IP 4 Квітня 2014 12:50
Талах В. І. розумний, достойний викладач, який може носити горде ім'я "Проректор". Як він знущається зі студентів, що ви за маразм пишете шановний (-а)!? Він хоче навчити, а ви якщо далекі від математичних понять, розрахунків, то з вас треба брати гроші...! А як інакше?
віка до Студентка-заочник до Показати IP 5 Квітня 2014 23:03
ну чушкова це воще академік тильки й косить
притя до віка Показати IP 7 Квітня 2014 20:22
пожурил царь арапа баховск за растрату за подпольную кузню ивипустил рібку вреку
едіку до притя Показати IP 9 Квітня 2014 14:56
А тебе завидно что ли? Тоже клева хочется. Хабариков маловато что ли
студентка до віка Показати IP 21 Травня 2014 08:07
Талах В.І. ще той ХАБАРНИК !!!! ГРОШІ БЕРЕ З УСЬОГО ТА ЗА ВСЕ !!! З НЬОГО ПРИКЛАД ТРЕБА БРАТИ ЯК ЖИТИ !!! ВСЕ ЖИТТЯ ПРОРОБИВ У ТЕХНІЧНОМУ ТА НЕ ПЕРЕВАНТАЖУВАВ СЕБЕ ЗА ТО ДВА БУДИНКИ ПОБУДУВАВ ТА ЖИВЕ НЕ БІДНО !!!!! Крмі того ще зараз підробляє у БІОТЕХНІЧНОМУ РАЗОМ ЗІ СВОЕЮ ДРУЖИНОЮ !!! ТАКИЙ СОБІ ПРОРЕКТОР ТЕХНІЧНОГО ПАТРІОТ СВОГО ВУЗУ!!!
оляВ И М О Г И Показати IP 4 Квітня 2014 13:03
А чому видаляють певні коментарі? Це як? Одні можуть говорити все, а для інших - цензура? Щось не дуже чесно... Мабуть, потрібно задуматись про об'єктивність висвітлення новин та і самих коментарів!
до до оляВ И М О Г И Показати IP 6 Квітня 2014 11:50
Повністю підтримую!!! Де ж ваша справедливість модератори?
пріша до до Показати IP 6 Квітня 2014 21:32
а як вам сімейний підряд рудів
фів до пріша Показати IP 6 Квітня 2014 21:36
там ще похлеще е підряд максимовичів
студент до пріша Показати IP 7 Квітня 2014 13:31
Той ніколи пар не проводить... нє царскоє ето дєло
Студент ЛНТУ Показати IP 4 Квітня 2014 13:06
Валентин Іванович - один із найрозумніших викладачів яких я тільки зустрічав, а ще дуже прогресивний як проректор. Приклад з нього треба брати, а не писати тут дурниці!
Студентка з ЛНТУ до Студент ЛНТУ Показати IP 4 Квітня 2014 13:30
Талах - це один з тих викладачів, хто пояснює свій предмет так, що навіть дитина зрозуміє. На простих життєвих прикладах
Ага до Студентка з ЛНТУ Показати IP 4 Квітня 2014 13:35
один з таких прикладів як Ї***лися в туалеті наречена на весіллі з гостем, неоціненний приклад!
Аргумент до Ага Показати IP 4 Квітня 2014 13:57
А що це не доходчівий приклад для сучасної молоді?
розумний аргумент до Аргумент Показати IP 4 Квітня 2014 15:26
Для ВНЗ це неприйнятний приклад, якщо ви таке сказали, то вам потрібно йти лікуватися і книги читати!
Аргумент до розумний аргумент Показати IP 4 Квітня 2014 16:23
Для таких студентів, як зараз, тільки такі аргументи доходять. Крім того, даю 100% гарантії, що коли Талах навів саме такий приклад, то вся аудиторія сиділа і ГАГАГАГАГА і ніхто не сказав фу, як не культурно. В мене талах наводив аргументи про буряки і про цукор, і скажу так - я не сильно розумний, але дойшло зразу. Так, я не отримав 5 в Талаха, зато твердих 74 заробив, через що дуже задоволений
теля до Студентка з ЛНТУ Показати IP 4 Квітня 2014 14:53
маразматик корчить з себе інтелегента антикваріата хабарюга із хабарюг разомзсвоею жінкою і тещею ото сімейка
Студент до теля Показати IP 4 Квітня 2014 15:28
видно, що та сім'я зараз в коментах відписується, бо більшість всеодно їх коментарі мінусує ))
спудей до теля Показати IP 4 Квітня 2014 17:55
То, може він ваш сусід, а не викладач, якщо ви так добре знайомі з його сімейкою? і знання тут ні до чого.... і не поділили щось, а що - відомо тільки вам, а зараз просто хочете нагадити? Не думаю що студент так добре розбирається в сімейних обставинах Талаха. Щось тут не те...
толян до спудей Показати IP 5 Квітня 2014 18:20
ми разом до школи ходили ти чучундра
зізда до теля Показати IP 8 Квітня 2014 10:24
а воно ж таке лисе мале з села тростянця селюх селюхом
пат до Студент ЛНТУ Показати IP 5 Квітня 2014 23:05
розум аж пре
кліса до Студент ЛНТУ Показати IP 6 Квітня 2014 21:35
а танька його це вопще песня
Студент СНУ Показати IP 4 Квітня 2014 13:10
Скажіть, а коли провірять наш університет? Особливо Юридичний факультет, математичний? те що тут пишуть, у порівнянні з тим, що в нас - просто "квіточки" Степендію ще на початку семестру знають, кому треба врізати і скільки залишати, екзамени від 400 грн!!!!! і ще багато багато вьсого...
оляВИМОГИ Показати IP 4 Квітня 2014 13:16
А це не бажання змінити щось у суспільстві, а скоріше особливе ставлення тільки до ЛНТУ. Де проведені дослідження в СНУ, профтехучилищах, школах? Де? тільки ЛНТУ вирізняється чимось особливим??????? Якщо хочете якоїсь справедливості, то робіть чесно і відкрито і по всіх!
Розум до оляВИМОГИ Показати IP 4 Квітня 2014 15:28
По черзі, вони ж сказали, що ходитимуть всюди, уважно слухай і читай!!
оляВИМОГИ до Розум Показати IP 4 Квітня 2014 18:08
Так коли ж та черга вже прийде до інших? В ЛНТУ побували десь декілька разів, а в інших закладах - жодного. Це ЧЕСНО? Де результати? А чому в люстраційному комітеті чотири представника з СНУ, а з ЛНТУ- жодного? Після такого не віриться, що це дійсно для того, щоб змінити, щось на краще, а виглядає як "замовлення". Треба розбиратись всюди і бути об'єктивним. Весь університет підтримав Майдан, всі переживали, всі вірили, і всі чекають СПРАВЕДЛИВОСТІ, а ви поводите себе як найманці (відомо чого - аби знищити)
Викладачі до Розум Показати IP 10 Квітня 2014 21:12
Яничари ви
Студентка з ЛНТУ Показати IP 4 Квітня 2014 13:16
О, чекала я цієї новини після спілкування під минулою статею. Серед згаданих вище викладачів в мене викладали Талах В.І., Морохова В.О. і Войтович С.Я. У всіх був екзамен і в всіх отримала автоматом. Напишу за Талаха. В нього (такого поганого і такого паскудного) отримала 99 балів з статистики АВТОМАТОМ. Крім того, коли писали модулі, то подарував декільком людям шоколадки за високі бали (хто вчився в Талаха, той знає, що він так любить робити). З інших названих мною викладачів - також екзамени автоматом і вище 90 балів) Якщо судити з логіки тих, хто написав цю статтю, то я б мала заплатити нереальні гроші, які б напевно навіть були більші за отриману стипендію. Але ж ні: змогла все добитися своєю головою, вивчити здати. Починайте вчитися, ідіоти, і тренувати свій мозок, відкривши конспект і прочитавши його, а також ходіть на лекції, щоб тренувати своє писання, а то студенти зараз такі пішли, що не те, що писати на вміють, а й говорити нормально
Студент до Студентка з ЛНТУ Показати IP 4 Квітня 2014 15:33
Що ти брешеш? ця наволоч весь потік, всі 7 груп завалив так, що 3 бали всі мали, модульні перевіряв тільки до першої помилки, с**ка а потім і не дивився, це кричущий непрофесіоналізм та хабарництво!! І знаю, що всіх старших студентів і всіх молодших кого я знаю, а це три курси, тобто загалом він 13 років брав хабарі і ти пишеш, що щось в нього здати самому модна було?!? За тебе або хтось домовився або ти БРЕШЕШ!!!
Студентка з ЛНТУ до Студент Показати IP 4 Квітня 2014 15:43
Ну, по перше, ваш коментар свідчить про рівень вашої освіченості та культури. Показово при тому. А по друге - ніколи не треба всіх ставити під одну лінію. Якщо вимагалося, то, повторююся вже не знаю який раз, заяву в прокуратуру разом з прізвищами студентів, які подають заяву, і з прізвищами тих, хто давай хабар Талаху за те, що поставив. Крім того, додати до цього матеріальні докази - відео чи аудіо - записи. А якщо такого немає і не було, то немає чого розводити тут пусту розмову. Ви знаєте одне, я знаю інше, про що переконалася на власному досвіді. Мій потік він не завалив, а це було 3 роки назад. Якщо людина не здатна вивчити елементарно як вирахувати відсоток від числа (що було на статистиці в Талаха), то потім немає чого верещати, що він валить, бо це елементарні ази математики. Не вивчили ще в школі? Маєте проблеми в університеті. Так, в нього своя система оцінювання - як і в кожного викладача, на що він має право, визначене в його посадових обов*язках. Не подобається - пишіть в МОН і вимагайте змін прав викладачів. Ви знаєте, бо вам що, казали? Ну то я також можу сказати, для прикладу, що ви не миєтеся, бо мені ТАК КАЗАЛИ. І що далі? Мені ж казали. Доказів в мене немає, точно так само як і в вас немає жодних матеріальних доказів про факт передачі хабаря. А були б докази - не думаю, що забарилися би з подачею заяви в прокуратуру
lutchanka до Студентка з ЛНТУ Показати IP 4 Квітня 2014 16:16
Розумашечка!!! Молодець - за таким студентами майбутнє, а не за дурнуватими ледарями з тупими амбіціями... Успіхів!!!
Студентка до Студент Показати IP 4 Квітня 2014 22:18
Напевно ваш потік так вчився, якщо аж 7 груп завалились. Мій потік вчився нормально і більшість отримала бали автоматом. В мене вийшло 4, але хотіла 5, тому пішла на екзамен і здала його на відмінно. І отримала свою заслужену оцінку. Без хабарів і домовлянь! Просто, якщо хочеш чогось досягти, потрібно докладати власні зусилля, а не вирішувати свої питання грошима або зв'язками.
cehf до Студентка з ЛНТУ Показати IP 5 Квітня 2014 05:13
ой несвисти це він як купив проректора то трохи успокоівся а раніше що він вичворяв
кріт до cehf Показати IP 9 Квітня 2014 10:39
а бугалтерша тільки й сидить в нього в кабінеті
Сиджу я собі і думку Показати IP 4 Квітня 2014 13:20
Погоджуюся з коментатором Олександром: будь ласка, самооборонці, опублікуйте свої дані, де вчаться, який вік, на якому факультеті і на якому курсі. Крім того, на місці наведених в статті осіб - хабарників, я б подав в суд за наклеп. Де є факт взяття хабаря або факт вимагання? Документально, відео-або аудіозатверджений? Стараюся спілкуватися без матів, але ця стаття схожа на пустий ""здьож, де написали тих викладачів, які не поставили бали, які так хотілося, або відправили на перездачу
Анна до Сиджу я собі і думку Показати IP 4 Квітня 2014 16:03
нічього не треба публікувати особливо призвіща студентів,які сказали ,хто і скільки бере!! тому,що людині треба кінчити факультет а не рити собі яму!
Сиджу я собі і думку до Анна Показати IP 4 Квітня 2014 16:16
Ні, якраз треба, бо за законом, відповідальність несуть і ті, хто дає взятку, і ті, хто бере. Крім того, самооборона виступає за чесність і справедливість? Тоді чого їм боятися, якщо вони такі самі чесні? Не маючи доказів того, що хабарі даються і беруться (я маю на увазі не просто слова, а матеріальні), вони опублікували 6 прізвищ. Ці люди можуть подати в суд за наклеп. А чи не цього бояться самооборонці, що за неправдиву інформацію вони заплатять штраф або попадуть за грати? Вони собі яму не риють - вони риють яму викладачеві, якого звинувачують ПОКИ ЩО (бо без доказів) необгрунтовано. А за це, дорогі, вже іде відповідальність
lutchanka до Анна Показати IP 4 Квітня 2014 16:18
якщо не хоче вчитися - його місце не просто в "ямі", як ви тут пишете. а в ПОМИЙНІЙ ЯМІ!
F1 до Анна Показати IP 5 Квітня 2014 22:24
якби писали щось конкретне, тоді були б і теми для розмов, а так - тільки "сємічок" невистачає....
клець до F1 Показати IP 5 Квітня 2014 23:00
де купляють дисертаціі а чому економіку читають хіміки та історики математику історики екологію мовники
квінт до клець Показати IP 5 Квітня 2014 23:42
мені казали що там математика жодного немае а математику читають всі механіки з купленими дісерами
F1 до клець Показати IP 8 Квітня 2014 08:58
Ну... хіміки вже доктори економічних наук....
квітка до Анна Показати IP 5 Квітня 2014 22:40
аважович зсадвською такі академіки ходять вумні вумні цікаво де вони бабло дівають
Студентіще до квітка Показати IP 5 Квітня 2014 22:57
А чому вас цікавлять чужі гроші? якщо ви не в курсі, то Садовська має власну аудиторську фірму. Того хабарі в університеті її явно не цікавлять. І так, вони і справді такі вумні - вумні - на пари б ходили, то знали би. А також прийміть поражу на майбутнє: тільки жлоби цікавляться чужими статками. Тому ви, квітко, жлоб, що вас не прикрашає
квітка до Студентіще Показати IP 5 Квітня 2014 23:35
ви не прикривайте свою корупцію хати за що повибудовувли за курсаки і диплмні а ваші фірми це тільки пркриття і ви це добре знаете
студ до Студентіще Показати IP 6 Квітня 2014 11:57
може зараз вже присіл.. коли я вчився то СБУ під руки виводило з корпусу... але чоловік голова колгоспу відмазав
аа до Сиджу я собі і думку Показати IP 5 Квітня 2014 15:53
не сміши. іди в суд. прокурор додавить
кіла до аа Показати IP 6 Квітня 2014 20:16
так жаба давить
До модераторів Показати IP 4 Квітня 2014 13:56
Що, модератори? Запис про заказуху налякав чи що? Де коментар пропав від коментатора Я?
Студентка з ЛНТУ Показати IP 4 Квітня 2014 14:03
Ось перечитала ще раз статтю. Знову виникло питання: серед кого саме проводили опитування? Як я писала, я вчуся на Ковалевській. Опитування пройшло 27-28 березня. Де воно проходило і коли? Я була на парах і знову навіть ні звуку не було про те, що проходить опитування. Серед яких груп, курсів, факультетів? Знову нічого не відомо, як і з опитуванням 19 березня, здається, коли досі ніхто не може зрозуміти серед кого з студентів провели анонімне опитування.
софа до Студентка з ЛНТУ Показати IP 8 Квітня 2014 12:39
На Львівській теж неоднозначно опитували... Напрошується думка, що самі Самоправоронці написали тих, хто колись їх вчив))))))
lutsk Показати IP 4 Квітня 2014 14:10
кафедру електриків перевірте, там ого-го
Студентка до lutsk Показати IP 4 Квітня 2014 14:26
Завітайте в оселі викладачів ЛНТУ. Зразу буде видно чи бере хабарі .
викладач до Студентка Показати IP 4 Квітня 2014 18:30
а як ви ставитесь до того, щоб зробити пари он-лайн, і ваші відповіді біля дошки могли подивитись хто хоче і коли захоче! Батьки, друзі, люстраційний комітет, та всі... було б чесно і справедливо! І ніхто б нікому не дорікав! я особисто про це давно думаю, і впевнена- за цим майбутнє! і тоді точно не буде поганих викладачів і студентів! давайте будемо працювати над змінами справжніми, а не ходити в "походи" по хатах - все можна зробити набагато прозоріше! Я за!
Студентка з ЛНТУ до викладач Показати IP 4 Квітня 2014 18:49
Виходячи з даної ситуації, це єдиний вихід. Бо тут не вірять, що отримати екзамени взагалі можна автоматом, не заплативши ні копійки. Так, справді, краще проводити в онлайн, щоб потім не було нарікань. І одразу ж фіксувати які студенти на парах відсутні, а потім слідкувати за тим, як вони здають сесію
света до Студентка Показати IP 5 Квітня 2014 23:51
а я була і нічого там не бачила
МАНЯ до Студентка Показати IP 8 Квітня 2014 15:12
Це так. Але старпер молчак і хабарі бере по 200 і протягує у вчені звання не задарма та хто його зна як в нього цього "прохфесора" вдома може в панчоху коханки складує.
мася до lutsk Показати IP 4 Квітня 2014 15:00
а подивись як земко віділа ср..у нахабарях а яка в неі голова
пася до мася Показати IP 4 Квітня 2014 16:22
а нічого пуста голова вона ж юрист зате здоровенна як кінь
lili до мася Показати IP 4 Квітня 2014 18:17
Земко пари цікаво читає. Викладач на свому місті. Ти певно нічого незнала(в) от і пишеш про хабарі.
викладач до мася Показати IP 4 Квітня 2014 18:38
Для чого ось так ображати людину? В тебе ж , мабуть є батьки, а якби про них так? Чи настільки самовпевнена МАСЯ? Земко - хороша людина, і шкода, що я не знаю хто ти, але я тобі скажу - ТИ ДУРА МАСЯ!!!! і видно такий же ПАСЯ в тебе. Щастя вам обом.
Анонім до мася Показати IP 4 Квітня 2014 19:39
коментар було видалено
анонім, який не хоче до Анонім Показати IP 4 Квітня 2014 20:11
підтримую, таких с*к с*ки і ростили, тому більше нічого і не знає і інакшого сказати просто від природи не може
Анонім до мася Показати IP 4 Квітня 2014 22:47
Ні елементарної грамотності - в одній фразі сто помилок, ні елементарної порядності - обливати брудом жінку! Нічого путнього ти не навчилося ти за своє нікчемне життя... Бог тобі суддя...
вася до Анонім Показати IP 5 Квітня 2014 05:20
ой ти чесна заказуха
веся до Анонім Показати IP 5 Квітня 2014 07:33
ну й алка волну збудила да попи...ти вона вміе
глуша до Анонім Показати IP 7 Квітня 2014 20:17
тут тобі не диктант
F1 до мася Показати IP 5 Квітня 2014 22:29
в Земко мозгів в одному місці більше, ніж в тебе, мася, в голові
вікуся до F1 Показати IP 5 Квітня 2014 23:13
що ви все земко та земко знайшли предмет в технічному вузі і знайшли про кого говорити розкахить краще про московчучку вот це так перець я здавала через пяте коліно
Яна до мася Показати IP 13 Квітня 2014 23:17
Земко одна з кращих викладачыв. Вона для нашоы групп як друга мама. Вона пояснюэ доступно предмет, а ще научае нас морально. Тому обнажати ыы не маете права, а ваш комертар маня аморальний и свидчить про вашу невихочанисть
mari до lutsk Показати IP 4 Квітня 2014 15:16
електриків не помішало б перевірити і їхню любашу на деках
поля до mari Показати IP 4 Квітня 2014 17:21
там добровольська чого стоіть де вони іі відкопали таку учену бігае за божиком як сучка тільки й купляй іі монограхфіі
Анонім до поля Показати IP 8 Квітня 2014 14:51
Добровольська монографії пише а ти нездара заздриш це зразу видно! зате хабарів вона не бере і її поважають викладачі і студенти.. НА ВСІ МІТИНГГИ ТА ВІЧЕ ВОНА ХОДИТЬ І НАС КЛИКАЛА. Просила іти не боятися підніматися за правду і за європейську Україну. А ти й не студентка поля бо яка б тобі була різниця хто за ким бігає
Махно до поля Показати IP 8 Квітня 2014 15:46
Дивно, написано -"заздрість", щось дуже особисте і точно не студентське. У вас синдром задавненої ненависті. Такими постами ви показуєте власну нікчемність). І тільки викликаєте глибокий жаль.
вісі до Махно Показати IP 8 Квітня 2014 16:38
ой не смішіть захисники знайшлись хабарники
вісі не треба пісі до вісі Показати IP 8 Квітня 2014 22:59
вісі не гадь де працюєш хабарниця це ти і це не смішно бо скоро відповіси на повну катушку
Правда до вісі Показати IP 14 Квітня 2014 10:09
Я уже вышла из того возраста, когда переживаешь, что о тебе подумают другие… Пусть теперь другие переживают, что о них подумаю я …
Бумеранг до вісі Показати IP 14 Квітня 2014 10:31
Я расскажу, а ты меня послушай: Бывают у людей такие души — Они, как зимний сад под толщей снега: Внутри покой. Внутри лишь сон и нега. Бывают души изо льда иль града. Они, как мелкий пруд за спящим садом: В них лёд до дна. В них холодно и пусто. В них всё мертвО - и помыслы и чувства. Бывают души — вьюги и метели. Печалей намели да улетели. Их мир так скучен, так неинтересен, Поверь, дружок, он весь из грустных песен.
піла до mari Показати IP 8 Квітня 2014 14:51
а ада спортсменка комсомолка некрасавіца а так ніби вже й баба ото давала дрозда
Бродский до mari Показати IP 14 Квітня 2014 09:48
Старайтесь не выделяться, старайтесь быть скромными. Уже и сейчас нас слишком много, и очень скоро будет много больше. Это карабканье на место под солнцем обязательно происходит за счет других, которые не станут карабкаться. То, что вам приходится наступать кому-то на ноги, не означает, что вы должны стоять на их плечах. К тому же, все, что вы увидите с этой точки — человеческое море плюс тех, кто подобно вам занял сходную позицию — видную, но при этом очень ненадежную: тех, кого называют богатыми и знаменитыми. Вообще-то, всегда есть что-то неприятное в том, чтобы быть благополучнее тебе подобных, особенно когда этих подобных миллиарды. Жаждать чего-то, что имеет кто-то другой, означает утрату собственной уникальности; с другой стороны, это, конечно, стимулирует массовое производство. Но, поскольку вы проживаете жизнь единожды, было бы разумно избегать наиболее очевидных клише, включая подарочные издания. Сознание собственной исключительности, имейте в виду, также подрывает вашу уникальность, не говоря о том, что оно сужает ваше чувство реальности до уже достигнутого. Толкаться среди тех, кто, учитывая их доход и внешность, представляет — по крайней мере теоретически — неограниченный потенциал, много лучше членства в любом клубе. Старайтесь быть больше похожими на них, чем на тех, кто на них не похож; старайтесь носить серое. Мимикрия есть защита индивидуальности, а не отказ от нее. Я посоветовал бы вам также говорить потише, но, боюсь, вы сочтете, что я зашел слишком далеко. Однако помните, что рядом с вами всегда кто-то есть: ближний. Никто не просит вас любить его, но старайтесь не слишком его беспокоить и не делать ему больно… С сайта http://www.inpearls.ru/
Бумеранг до mari Показати IP 14 Квітня 2014 10:33
Мы в этой жизни только ГОСТИ… ЗАЧЕМ ругаться, обижать? ЗАЧЕМ от зависти и злости Друг друга ПОДЛО подставлять? Давайте РАДОВАТЬСЯ, ЛЮДИ, Быть благодарными СУДЬБЕ, Что счастье выпало хоть ГОСТЕМ - ПОЖИТЬ на матушке ЗЕМЛЕ!!!
Бумеранг до mari Показати IP 15 Квітня 2014 22:35
Прошу прощения у тех, Кого обидела случайно, Я не со зла, но это грех, Грешны мы все неизначально. … Прошу прощения у тех, … Кого я в душу не впустила, … То может быть совсем не грех, … Но не смогла и дверь закрыла. Прошу прощения у тех, Кого не поняла, забыла, Я, как и многие из нас, Кого-то просто отпустила. … Прошу прощения у тех, … Кого я разочаровала, … Наверно, просто не смогла … И многого не понимала. Прошу прощения у всех, Обиды не храню, не мстила, Прошу: Простите Вы меня! А я уж всех давно простила.
поля до lutsk Показати IP 4 Квітня 2014 17:27
там чого одна добровольська стоіть де вони іі відкопали такогоученого електрика тільки бігае за божиком як сучка тільки й купуй іі монограхфіі
Електрик до поля Показати IP 8 Квітня 2014 15:02
На деках в електриків поляни не заведено ставити сам там вчився. Минулого року диплом отримав.і роботу маю. Якщо давав хабаря за курсак то Наташі і Людоєдочці. А Любаша тези на семінар заставила писати. Тепер моє прізвище у збірнику аж самому приємно.
Грищук до Електрик Показати IP 8 Квітня 2014 19:13
Давіденко давила це точно- ....... не кидати ж універ. А так кафедра супер!!! Полян ми не ставили, завідувачка заборонила.-вона з помарачевих.
ядлось до Грищук Показати IP 8 Квітня 2014 19:28
скільки вчився не платив, видно безголові платять. а на роботу по знаннях зараз можна піти і непогано заробляти. викладачі - електрики людяні і розумні я їм щиро вдячний за знання. А на Любов Наумівну таке писати гріх вона лекції у мультмедійних читає, цікаво і з ілюстраціями, конференції різні. Креативний викладач- побільше б таких!!
Бадзюнь до ядлось Показати IP 8 Квітня 2014 19:38
Де ви шукаєте хабарників? На кордоні пошукайте, більше толку буде. Та армії можна буде кілька танків купити за два дні. Стаття явно на замовлення. А скільки бруду.. аж гидко. Той хто дозволив друкувати такі коментарі повинен відповісти перед ЗАКОНОМ.
Поля а може ти люда до поля Показати IP 8 Квітня 2014 20:04
На жаль є такі сучки як ти, які не можуть собі знайти собі собачки по своєму розміру то інших оббріхують і не соромно тобі.
справедливість до Поля а може ти люда Показати IP 9 Квітня 2014 21:12
А чому ж про СНУ) не згадали?? мабуть все проплачено самооборонні та люстраційний їх людина очолює, дуже цікаво... певно їх ректор все продумав- хитрий!
коля до поля Показати IP 9 Квітня 2014 08:52
а кристіянполіха з своім пальчевським то взагалі шо то за викладач
Бродский до поля Показати IP 14 Квітня 2014 09:45
3 Мир, в который вы собираетесь вступить, не имеет хорошей репутации. Он лучше с географической, нежели с исторической точки зрения; он все еще гораздо привлекательней визуально, нежели социально. Старайтесь не обращать внимания на тех, кто попытается сделать вашу жизнь несчастной. Таких будет много — как в официальной должности, так и самоназначенных. Терпите их, если вы не можете их избежать, но как только вы избавитесь от них, забудьте о них немедленно. Прежде всего старайтесь не рассказывать историй о несправедливом обращении, которое вы от них претерпели; избегайте этого, сколь бы сочувственной ни была ваша аудитория. Россказни такого рода продлевают существование ваших противников: весьма вероятно, они рассчитывают на то, что вы словоохотливы и сообщите о вашем опыте другим. Сам по себе ни один индивидуум не стоит упражнения в несправедливости (или даже в справедливости). Отношение один к одному не оправдывает усилия: ценно только эхо. Это главный принцип любого притеснителя, спонсируется ли он государством, или руководствуется собственным я. Поэтому гоните или глушите эхо, не позволяйте событию, каким бы неприятным или значительным оно ни было, занимать больше времени, чем ему потребовалось, чтобы произойти. То, что делают ваши неприятели, приобретает свое значение или важность оттого, как вы на это реагируете… С сайта http://www.inpearls.ru/
Електрик до поля Показати IP 14 Квітня 2014 09:58
Когда человек делает нам больно, то скорее всего, сам он — глубоко несчастен. Счастливые люди не хамят в очередях, не ругаются в транспорте, не сплетничают о коллегах. Счастливые люди в другой реальности. Им это ни к чему.
Це ми до поля Показати IP 14 Квітня 2014 10:01
Нас женщин даже чёрту не понять! Да, что там не понять! Он нас боится! Он никогда не сможет угадать, Что в женской голове всегда таится. Мы плачем, когда всем, вокруг смешно, Когда нам больно, будем улыбаться. Для нас ничто не может быть грешно, Когда мы будем за семью сражаться! А за детей — мы превратимся в льва! Всех загрызём и всех мы растерзаем. Мы женщины — Китайская стена — Вам нас не обойти, а мы достанем!
Електрик до поля Показати IP 15 Квітня 2014 23:05
Если сплетни донимают, огорчаться нет нужды. Знайте — черви выбирают только лучшие плоды!
ОГО=ГО до lutsk Показати IP 15 Квітня 2014 22:42
Не проси у Бога денег — Злато счастья не дает… Не проси успеха в деле — есть талант -- успех придет. Попроси любви и веры, силы всех простить и жить, чтобы сердце не черствело… Попроси… себя простить.
Совесть до lutsk Показати IP 6 Травня 2014 22:00
Не проси у Бога денег — Злато счастья не дает… Не проси успеха в деле — есть талант -- успех придет. Попроси любви и веры, силы всех простить и жить, чтобы сердце не черствело… Попроси… себя простить.
Електрики rudiu до lutsk Показати IP 6 Травня 2014 22:05
Не желайте друг другу зла, оно к вам однажды вернётся. А пожелание любви счастьем для вас обернётся. Не желайте кому-то слёз, сами от них захлебнётесь. Пожелайте здоровья всерьёз и сами здоровым проснётесь. Не желайте врагам всех бед, они найдут их сами. Пожелайте им жизни 100 лет. Никогда не бросайтесь словами!
Це правда Показати IP 4 Квітня 2014 14:30
Хабарники тут захищати самих себе почали... та всі там поголовно хабарники. і всіх кришує Невірець - заступник облпрокурора за хабарі...
Ахахах до Це правда Показати IP 4 Квітня 2014 14:35
Ну ось нічого іншого не варто було чекати) Викладачі, до вашого відома, на подібних сайтах можуть і не сидіти) І що їм захищатися? Немає фактів і доказів - не треба триндіти про те, що деруть хабарі
Бумеранг до Це правда Показати IP 14 Квітня 2014 10:06
Я верю только в силу бумеранга… Всё остальное в этом мире — ерунда. Плохое же, хорошее — неважно — всё возвращается обратно…(Так всегда.) Поступки и слова — Судьба — не дура — Нам возвращают Небеса сполна… Я верю только в силу бумеранга, И, знаете, наверно, я права… Нам возвращаются в двойном размере слёзы — Чужие, не свои… вот чудеса! Нам возвращаются обиды, грёзы, Плохие, нехорошие слова. Нам возвращаются измены и прощенье, Чужая боль, забытая мечта. Нам возвращают счастье на мгновенье, Чтоб вынырнуть из плена небытья. Нам возвращают все сполна издёвки, Остроты, смех, нелепости, года… … Я верю только в силу бумеранга, И, знаете, наверно, я — права!
Всем обиженым до Це правда Показати IP 14 Квітня 2014 10:21
Все обиженые сокращениями и увольнениями " ЗА ОСОБЛИВ! ЗАСЛУГИ" смиритесь с СУДЬБОЙ Цените тех, с кем можно быть собой. Без масок, недомолвок и амбиций. И берегите их, они вам посланы судьбой. Ведь в вашей жизни их — лишь единицы
Бумеранг до Це правда Показати IP 14 Квітня 2014 10:24
Мне часто в детстве говорили, что я очень добрая и милая девочка… В общем… сглазили, сволочи…
Совесть до Це правда Показати IP 15 Квітня 2014 22:28
В сторонке бабушка стояла, Рецепт, потертый кошелек… А по щеке слеза бежала… Жестокости немой упрек. Тихонько отошла и плачет, Ведь на лекарства денег нет. Другие люди, спрятав сдачу Спешили, суета — сует… У каждого свои проблемы… У каждого судьба своя… А у нее кружились стены, От слез болела голова… Последние считает крохи, До этого пришлось дожить… На том листке, всего лишь строки, От этих строк зависит жизнь… И женщина, приняв своею, Ту боль, что в тех глазах прочла, К окошку повела, жалея, И мимо боли не прошла… Держалась за руку старушка, Боясь надежду потерять… К окошку шла она послушно, Чтобы рецепт опять подать… Та женщина все оплатила, Вложила деньги ей в ладошку… У бабушки слеза застыла… Не верила, так быть не может… Привыкли мы в добро не верить… Проходим смело мимо слез… Мы душу спрятали за дверью, А на добро — немой вопрос… А бабушка, поверив в чудо, Поверив — есть добро на свете, Быть может долго помнить будет, Молитвой на добро ответив… С сайта http://www.inpearls.ru/
Бумеранг до Це правда Показати IP 15 Квітня 2014 22:31
Не желайте друг другу зла, оно к вам однажды вернётся. А пожелание любви счастьем для вас обернётся. Не желайте кому-то слёз, сами от них захлебнётесь. Пожелайте здоровья всерьёз и сами здоровым проснётесь. Не желайте врагам всех бед, они найдут их сами. Пожелайте им жизни 100 лет. Никогда не бросайтесь словами!
вітя Показати IP 4 Квітня 2014 15:05
попомучив мене михальчук то картошки то цукру то вугрів ужас
сидорук до вітя Показати IP 5 Квітня 2014 06:04
поповозив і я вугрів пушистіку дутчаку він думав що вугрі в пулемці ростуть на городі
Анонім до сидорук Показати IP 5 Квітня 2014 21:46
я думаю. що потрібно бути чесним. а не говорити дурниць
леся до Анонім Показати IP 5 Квітня 2014 22:45
а я вот чесна а ларіска пилипючка так мене висно..ла що мало небуло ну і ст..во
кеша до Анонім Показати IP 5 Квітня 2014 22:49
ти анонім подивись насебе в зеркало .....влазить
кілія до Анонім Показати IP 6 Квітня 2014 00:13
я сдівському десять раз здавала пока не вийшла на тимощука він все порішав
пліса до кілія Показати IP 6 Квітня 2014 21:54
а гануліч до мене заігрував дума що в ньго краива борода
вілкул до сидорук Показати IP 6 Квітня 2014 22:00
а главному скільки тих вугрів повозили то вугрів то лящів що він зними робив
Анонім до вілкул Показати IP 7 Квітня 2014 13:33
дучак думає шо вічно буде на вступних іспитах
глісса до Анонім Показати IP 8 Квітня 2014 09:52
задолбала садовська з тими вугрями то на киів то на харків то на якусь конфер
Юліанна Показати IP 4 Квітня 2014 15:59
А чому ж про ВНУ(тепер СНУ) не згадали?? дуже цікаво... певно такий як цей університет хабарний то таких більше не має ! Глянути тільки на одну пику ректора Коцана то вже ясно стає,що то за фрукт. В нас в університеті постійно проводять опитування стосовно корупції, так один мій знайомий студдекан просто розповів ,що листочки навіть ніхто і не дивиться і не опрацьовують,а викидають( такщо толку з того нуль! Пора би вже хоть щось змінити! Чого такі варті такі факультети як Журналістика, Юридичний ,ОСОБЛИВО ЕКОНОМІЧНИЙ і ГЕОГРАФІЧНИЙ і їхні декани..чого тут ніхто не проводить ніякі розслідування ,певно щоб не проводили то хтось получає непогані грошики в карман!
lutchanka до Юліанна Показати IP 4 Квітня 2014 16:22
А на твою "пику" подивитись - що можна побачити? хоча і дивитись не потрібно, як казав Сократ: "Заговори, щоб я тебе побачив!". Тому, так звана студентко, вчись без хабарів - не давай. або. якщо мізків нема для освіти вищої. йди на ферму!
111 до lutchanka Показати IP 4 Квітня 2014 20:07
Оце так реакція СНУ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! і пика і без мізків і ферма... ого як по-справжньому заділо! ОГО як шапка загорілась! Оце так свобода слова - як в ЛНТУ можуть писати все, а тут КАРАУЛ! усі хто має мізки подумайте, подивіться і, можливо,як альтернатива сильно незадоволеним в ЛНТУ повчитись в СНУ! Цікаво було б побачити! Там по Фрейду вас на кусочки швидко розберуть! КЛАААС! В ЛНТУ якщо в студента немає мізків, то викладач зобов'язаний вчити,а тут раз -і ти на фермі! ДУМАЙТЕ, студенти. ЗАКАЗ на ЛНТУ - усе просто, скоро справді будете або в СНУ або на фермі. Ще раз прошу ДУМАЙТЕ
Олег до lutchanka Показати IP 5 Квітня 2014 11:52
оце ж так реакція ! дівчино чи жінко вам явно лікуватись треба ,причому тут ферма? Людина просто написала свою думку і те що робиться у неї поза спиною!Я теж провчився в ВНУ і хочу сказати, що вчився я САМ ,але за роки були такі викладачі які справді валили ,і причому всю групу ,так ось приходилось платити всім... То що виходить ,що вся група судячи з вашого коментара тупа,і всім іти на ферму???!! lutchankо певно ви або родичка когось з викладачів або ж працівник ВНУ(СНУ) А те що цей університет корупований то це факт ,і стосовно Коцана я повністю згідний ,можна тільки перечислити список його іномарок "за чесно зароблені гроші" Звичайно є викладачі які принципово не беруть гроші і дають знання ,так само і є студенти які принципово не вчаться а просто платять . І треба не забувати ,що наші викладачі в першу чергу це педагоги які повинні вміти навчити або заставити вчитись, а не керуватись думкою не хочеш вчитись то плати!
111 до Юліанна Показати IP 4 Квітня 2014 18:14
повністю згідний - це неспроста!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ігор К. Показати IP 4 Квітня 2014 16:07
А в СНУ таке ганебне явище як ХАБАРІ відсутнє,і всі студенти дуже тим пишаються ,і дуже люблять своіх викладачів
студент хороший до ігор К. Показати IP 4 Квітня 2014 18:15
точно Коцан написав!
Студентка з ЛНТУ до студент хороший Показати IP 4 Квітня 2014 18:46
Ну так, от якраз ректорам немає чого робити, тільки сидіти на подібних сайтах, та ще й відписуватися під власними іменами і не грамотно. Залізна логіка
і сміх і гріх))) до ігор К. Показати IP 5 Квітня 2014 23:31
Немає чим пишатися, бо таке ганебне як ви пишете явище - Є!це факт.Просто немає чого обливати брудом і обзивати повністю весь університет....є викладачі які беруть гроші. є які не беруть.є студенти які самі дають бо вчитись не хочуть, тут як закалдований круг...який треба розірвати.от і все...Яцишин, Чубоха, Климчук...
чччч до і сміх і гріх))) Показати IP 6 Квітня 2014 12:05
Чубоха .. це унікалка.. нащо таких в універі тримають
до ігоря к до ігор К. Показати IP 8 Квітня 2014 19:54
Та невже? Ви впевнений? чи бажане за дійсність хочете бачите. та ЛНТУ очорнити, і так при кожній владі..як не соромно!
поля до ігор К. Показати IP 11 Квітня 2014 16:50
ха-ха-ха
студентка Показати IP 4 Квітня 2014 16:10
Чекаю вас на юридичному... в СНУ...
Юридичний факультет до студентка Показати IP 4 Квітня 2014 16:19
Шановна, а вас ми чекаємо на парах. А є факти хабарів - знімайте на відео чи записуйте на аудіо і несіть в прокуратуру. Навіщо чекати перевірок? Кажіть вже хто ви і хто з вас вимагає
ЛНТУ і СНУ до Юридичний факультет Показати IP 4 Квітня 2014 21:03
Та що тут говорити.....Хабарництво було і є!!!Тепер просто стоїть одне питання, що робити далі, щоб його викорінити!!!!!!!!!!!ЛЮДИ НЕ ОБЛИВАЙТЕ ОДИН ОДНОГО БРУДОМ!!!!!!!!!!!!!!Краще зберіться гуртом над темою "Заходи боротьби з корупцією і хабарництвом!!!І обговорюйте та пропонуйте....це буде корисніше для України, зокрема і для освіти в Україні...!!!!!!!
Олександр Показати IP 4 Квітня 2014 18:04
Боже мій, які люди! Сама Євтодюк - совість Волині, як послухати її. Соромно, пані Антоніно, хто тепер вас слухати буде...
алекс до Олександр Показати IP 4 Квітня 2014 18:18
а я не вірю і не повірю!
Сандро до Олександр Показати IP 4 Квітня 2014 18:42
Кажуть, що Олександр неабиякий хабарник, а ще й хабародавець, а ще й корупціонер, а ще й латентний.... Боже ж мій! Почитаєш - совість коментарів. Але ж кажуть! Як не повірити?
студент до Сандро Показати IP 4 Квітня 2014 20:16
це ви про кого? цікаво
Ковель до Олександр Показати IP 4 Квітня 2014 18:54
Це та, що вчитильку з села ковельського р-ну за скандалу із за особистого відео зі школи вигнала ???
правдолюбець до Ковель Показати IP 4 Квітня 2014 20:17
розкажіть історію
лата до правдолюбець Показати IP 5 Квітня 2014 07:30
а про кузнечіка забули у нього такі схеми здирництва мама дарагая як батьків гнобив то то куе бабло кузнецов байкер хр*нов
До до лата Показати IP 5 Квітня 2014 15:46
Ми на рахунок йому бабло скидали.... на потреби університету
христя до До Показати IP 6 Квітня 2014 00:07
в мене ще й досі лишилися копіі переказів гндзюку на різні потреби
зів до христя Показати IP 6 Квітня 2014 00:16
кому кому
христя до зів Показати IP 6 Квітня 2014 00:19
гандзюку такий сивий
квіст до христя Показати IP 7 Квітня 2014 10:03
ну а кищун то взагалі тільки й відкривае свій дипломат
плюс до квіст Показати IP 7 Квітня 2014 11:09
а захар ченко з свіми курсаками.........
серж до До Показати IP 6 Квітня 2014 12:10
від Панасюк Н.Л. з КНІТУ з аудиторії не вийдеш поки 400 гривень нездасиш на ДЕК.а то замучить
ні до серж Показати IP 6 Квітня 2014 12:30
не віримо!!! прізвища нема в списках. Отже ця людина чесна і повинна навчати студентів !
до ні до ні Показати IP 8 Квітня 2014 18:48
наша група - і магістри і спеціалісти у минулому році всі мусили здати Панасюк н.л. 400 гривень. вона там рулила все йшло через неї
попе люшка до до ні Показати IP 6 Травня 2014 13:48
так все бабло йшло герасимчуку о.о. і він все рішав а не вона, він взагалі заганяється за готовий диплом бере 500 баксів і 200 баксів зверху за сам захист
сережа до попе люшка Показати IP 7 Травня 2014 10:13
герасимчук о.о і його жінка герасимчук г.а хабарники ще ті , цікавляться участками на Великому Омелянику, так дерли останнє тепер ще більше будуть
поліна до сережа Показати IP 8 Травня 2014 15:03
там ще його родичка працює Повстяна Ю.С. студенти на парах більше неї знають, а гроші дере, не заплатиш не здасиш, курсові роботи здаємо - платимо, а вона їх потім продає як дипломні
F1 до поліна Показати IP 30 Травня 2014 00:28
все правильно, всіх хоче положити під себе....
Lutsk до до ні Показати IP 21 Травня 2014 20:55
Наша група здавала 200 грн кучерявій Олексів н.А. і ще 200 грн ніби маємо здати на початку червня, це буде також 400 грн на ДЕК,а там гроші йдуть Герасимчуку О,О., у мене вчився брат і вони тоже здавали 400 грн на ДЕк ТІЛЬКИ КОШЕЛЮКУ В.А.,Герасимчук забирає гроші,тільки кожного року міняє кому їх здавати
Бродский до Олександр Показати IP 16 Квітня 2014 21:01
....не позволяйте событию, каким бы неприятным или значительным оно ни было, занимать больше времени, чем ему потребовалось, чтобы произойти. То, что делают ваши неприятели, приобретает свое значение или важность оттого, как вы на это реагируете…
Олександр Показати IP 4 Квітня 2014 20:05
А шо се ви до мене причепилися? Я її довго знаю і дуже завжди поважав, але вчився сам (щоправда у ВНУ) і добре знаю, що іноді самі-самі виявляються на повірку... Якщо серед сотень називають саме її - значить підстави є. Якщо не так - хай оправдається чи хай переконають в іншому.
Анонім Показати IP 4 Квітня 2014 20:25
Що хочу сказати відносно Земко ! Жінка неймовірно порядна та розумна, я вважаю що на крайнощі та якісь образи переходити не варто ! Все повертається в житті , і навіть якшо говорити по факту, то тут обговорюються не особисті питання, а проблеми хабарництва ! Дякую за увагу
Підтримую Анонім на до Анонім Показати IP 4 Квітня 2014 20:47
Земко - ідеальний викладач, нашу група її дуже любить, вона ідеально знає свій предмет, і навідміну від інших, все розказує своїми словами і наводить приклади!На парах тишина - а все тому, що всі хочуть слухати, бо насправді цікаво!На всі питання завжди знає відповідь, бо любить свій предмет. А ті, що тут ображають., то скажу одне - ПОДИВІТЬСЯ НА СЕБЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!Я думаю Вашим батькам за Вас стидно, оскільки вони не хотіли виростити дитину, яка тільки те і вміє обливати брудом порядних людей.....Не буду опускатись до Вашого рівня Мася І Пася!!!!Але дам Вам пораду - почніть вчитися, бо із-за таких як ви - потім стають януковичі, які доводять країну до сьогоднішнього стану!Надіюсь Вам, хоч колись стане соромно і совість хоч трошки зявиться, для того, щоб хоч і не особисто, а тут - просто сказати одне слово - ВИБАЧТЕ!!! Алла Михайлівна - Ви найкращий викладач ЛНТУ!!!!!!!!А на обділених розумом Масю І Пасю не ображайтесь!!!
справжні Показати IP 4 Квітня 2014 20:39
Алла Михайлівна! Ми Вас ЛЮБИМО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
клуша до справжні Показати IP 5 Квітня 2014 23:48
хвали мене мамо а я тебе
1 до клуша Показати IP 6 Квітня 2014 01:03
клуша є клуша)сиди і не рипайся село..
клуша до 1 Показати IP 6 Квітня 2014 20:20
ти напевно сьогодні добре всадила
1 до клуша Показати IP 6 Квітня 2014 23:45
клуша....приєднуйся до масі і пасі....та тобі місце....будеш третьою..)))і всадите разом...ви ж самі нічого в житті не досягли..тільки вмієте під ніками "клуш" сидіти і обзивати...
клуша до 1 Показати IP 7 Квітня 2014 11:02
я образилась на тебе алла
F1 до клуша Показати IP 8 Квітня 2014 13:13
клуша, вона і в Африці клуша...
клуша до F1 Показати IP 8 Квітня 2014 14:55
я подам на тебе в суд за образу
F1 до клуша Показати IP 16 Квітня 2014 14:14
В Гаазький трибунал...
студент Показати IP 4 Квітня 2014 21:09
Є таке поняття - добро повинне бути з кулаками. Алла Михайлівна, знайте, що є студенти, які можуть не просто тут сидіти і пи***ти, а й показати тим недоумкам, де їхнє місце. Ми готові назвати свої прізвища і вийти "поговорити" з цими масями пасями. За нормальних викладачів, за наш палітєх! Виходьте С***КИ на розмову!
Віталій Показати IP 4 Квітня 2014 23:07
Хто хоче вчитись - можна і вчитись, доведено 5 курсами навчання в ЛНТУ
вольф Показати IP 5 Квітня 2014 05:48
коментар було видалено
хвіц до вольф Показати IP 5 Квітня 2014 23:59
ох пех такий лизодуп ну і г..но ох помучив мене все щось йому треба
Випускник Показати IP 5 Квітня 2014 10:05
Якщо в ЛНТУ так все корумповано, то чому усі роботодавці хочуть саме цих випускників ? До речі, є в Луцьку університети, випускників яких чітко ігнорують. Чекаємо, коли ж вже їх перевірять... І чи перевірять насправді...
Студент Показати IP 5 Квітня 2014 10:43
Читаючи коменти відразу помітно що Замко А.М. студенти люблять і вважають розумним викладачем, яка відмінно знає свій предмет, тому і вміє його донести, навчити студентів. Алла Михайлівна Ви молодці.У студентів ВИ -авторитет.А Масі Пасі.....це пишуть тільки тому що їм до Вас ще далеко, тому й і Вам заздрять.Бідолашкі як мені їх жалко(
Студентка до Студент Показати IP 5 Квітня 2014 11:50
В неї все на прикладах і задачах, а не диктування конспекту....Потім сама неодноразово стикаєшся з такою ж ситуацією, як вона розказувала на парі...і знаєш вже що роботи..))))Прикольна вона, побільше би таких...до яких на пару хочеться йти!!!!
ФБ-шка до Студент Показати IP 10 Квітня 2014 20:45
Згідна. Алла Михайлівна - викладач від Бога))) прекрасно читає свій предмет, це правда, що студенти з інтересом ходять на її пари)) писати, що вона бере хабарі - це низько. А також я бачу, що в людей немає елементарної культури та поваги. Алла Михайлівна , не слухайте їх, Ви - порядна, прекрасна людина. А те, що пишуть в голові не вкладається. Це особи, які нічого не добилися у своєму житті, а лише обговорюють інших. В першу чергу потрібно почати із себе, і не треба ображати хороших людей, вони самі не можуть нічого досягти, от і обговорюють тих, хто кращий від них. Нехай би відкрили свої імена, показались герої, які тільки те й вміють робити, що обливати людей брудом.
Студентка2 Показати IP 5 Квітня 2014 11:55
Мася і Пася - так ще свиней називають)))))))))Ахах.))))))))))Скільки розуму треба,щоб собі такий нік придумати. О то свиней вам на фермі і доглядати з такими розумовими здібностями!
куча до Студентка2 Показати IP 5 Квітня 2014 23:20
алка тобі не набридло видписуватись
Скептик Показати IP 5 Квітня 2014 13:55
Мою улюблену кішку звати Мася, я її дуже люблю. Дуже шкода, але точно треба придумати іншу кличку, бо тепер у мене з іменем Мася будуть тільки огидні асаціації...
фрол до Скептик Показати IP 6 Квітня 2014 21:42
а мого кота муся
бровкін Показати IP 5 Квітня 2014 19:40
СКАЛИГА - чому нема в списку??? Лобанова - ? Мікуліч - з чоловіком, який робить задачі її ж студентам! - це вже сімейна корупція!
до бровкін до бровкін Показати IP 8 Квітня 2014 11:30
Лабанова з Лесьою євгенівною з деканату косять по чорному... від Пустюльги не вилазить. от хай він її і відмаже
бровкін до до бровкін Показати IP 8 Квітня 2014 11:36
так її ж нема в списку - вже ....замазав походу
ліпа до до бровкін Показати IP 8 Квітня 2014 17:01
пан декан бере тільки бензином
бровкін до ліпа Показати IP 8 Квітня 2014 20:11
зря.....
лаба до ліпа Показати IP 9 Квітня 2014 15:34
Нє брєшиииииииииииии
котя до бровкін Показати IP 11 Квітня 2014 12:51
і приладів не згадали, марчук косить бабло
вістер Показати IP 5 Квітня 2014 23:27
цікаво а деж зореносна чкурнула вовремя почуяла неладне кажуть російське громадянство прйняла це так вони создають відімость що борются з корупціею
Вилка дач до вістер Показати IP 6 Квітня 2014 05:43
Да поехала за своим новим коханням в Севастополь www.sibs.uabs.edu.ua/index.php/pro-instytut/kerivnyctvo-instytutu.html Буде призматические руське громадянств. Позорище для своих бат крыв
Вилка дач до вістер Показати IP 6 Квітня 2014 05:43
Да поехала за своим новим коханням в Севастополь www.sibs.uabs.edu.ua/index.php/pro-instytut/kerivnyctvo-instytutu.html Буде призматические руське громадянств. Позорище для своих бат крыв
пуська до Вилка дач Показати IP 6 Квітня 2014 11:02
а ви перевірте за останні пять десять років відрядження сімейки куди красуня іздила чи літала чи потрібні були ці відрядження яка користь інституту з них
сбу до пуська Показати IP 14 Квітня 2014 17:51
Да красуня наїздила собі за гроші Вузу коханця Фалалеєва А. з Севастополя http://autonovosty.narod.ru/sostav.html . Чому і переїхала туди.
ясно до Вилка дач Показати IP 11 Квітня 2014 12:38
щось запахло "руським духом" клаву не переключив навіть, . заздриш педуарде чи що?
котик до Вилка дач Показати IP 11 Квітня 2014 12:42
це ти позорище для нашого факультету. Розвів корупцію та іншим жити не даєш, аж зхуд весь-жаба давить?
я до Вилка дач Показати IP 11 Квітня 2014 12:48
Але і безграмотне ти. Мабуть тебе скоротили то ти і п..иш. І так довго тебе терпіли. Я тобі давно копня дав, якби владу мав.
Цікаво Показати IP 6 Квітня 2014 11:27
Цікаво, а чи передбачена кримінальна відповідальність за необгрунтоване озвучення прізвищ з такими звинуваченнями? Юристи є на сайті тут? - дайте свою оцінку, будь-ласка. В пресі навіть з фактами(!) хабарництва друкують тільки ініціали! А тут - НАКЛЕП чистої води! Залишити такий хід безнаказанним НЕ МОЖНА! Стаття ЗАКАЗНА - 100%. СНУ хоче звалити свого головного конкурента - це факт. Але, які брудні методи!
Аналітик до Цікаво Показати IP 6 Квітня 2014 11:39
Читаємо - 14 березня, 15:17 - У Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки - тотальне хабарництво, - народний депутат від ВО "Свобода" Ірина Фаріон. http://www.volynpost.com/news/29221-nardep-farion-kazhe-scho-v-snu-totalne-habarnyctvo Отримуємо "справедливу" реакцію «Волинської Самооборони Майдану» - Так, 27 та 28 березня цього року в серед студентів навчального закладу проводили опитування http://www.volynnews.com/news/society/studenty-lntu-zdaly-vykladachiv-khabarnykiv-imena/ Особливо втішає інформація в кінці статті Тож, варто очікувати, що подібне опитування буде проведене уже найближчим часом в наступному виші - Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки. Ну-Ну.
куцик до Аналітик Показати IP 6 Квітня 2014 12:30
а вот в волинь пост зняли вже статтю там таке мабудь злякались
студент до куцик Показати IP 6 Квітня 2014 13:21
Ніхто нічого не зняв... Тільки коментарів все більше і більше під нею...
от до куцик Показати IP 10 Квітня 2014 10:19
коментар було видалено
пріся до Цікаво Показати IP 6 Квітня 2014 13:39
а хіба це не так скажіть ну що тут не правда
клев до пріся Показати IP 6 Квітня 2014 21:46
щось жочеться такого.........
пика до клев Показати IP 6 Квітня 2014 21:48
:))) це як?
юрій до Цікаво Показати IP 8 Квітня 2014 11:28
ЗВЕРНІТЬСЯ ДО НОРМАЛЬНОГО ЮРИСТА - моя вам порада! Не мали права такі речі без обслідування друкувати - є відповідна стаття за такі дії. -------- «публічне поширення дійсних або вигаданих відомостей, які принижують честь, гідність чи ділову репутацію громадянина або організації, зганьблення у пресі з метою вплинути на виконання ними своїх обов'язків». яка встановлює кримінальну відповідальність за наклеп. Наклеп пропонується карати штрафом в розмірі від 200 до 1500 неоподатковуваних мінімумів (від 3,4 тис. грн до 25,5 тис. грн), виправними роботами до 2 років, обмеженням волі до 5 років або позбавленням волі до 3 років.
трищ до юрій Показати IP 8 Квітня 2014 16:47
а ти проти пради чи боішся правди чи сам такий ми ж бо юні дописувачі допомагаемо люструвати отой безлад
ясно до трищ Показати IP 9 Квітня 2014 15:56
Всі вже зрозуміли, що проросійське чмо Е. відписується тут під різними ніками! Одного не розумію, чому шановний пан декан тримає біля себе таке г...мно! рейтинг підтримки дуже падає ....
прищ Показати IP 7 Квітня 2014 10:00
а ми поздавали сірожці зачетки і ....... і балдеемо
дрищ Показати IP 7 Квітня 2014 12:00
а чому то всі керовникі хваляться своіми сексздібностями то дітей на стороні позаводять то любовницями хизуються нема на них комуністів
фу! до дрищ Показати IP 7 Квітня 2014 13:18
Едік ну ти й нік придумав собі!
бабнік до дрищ Показати IP 8 Квітня 2014 22:30
слухай, прищ-дрищ-трищ , сходи на дівки де-небудь, а то шось як з переляку с...рочиш тут
поліщук до дрищ Показати IP 8 Квітня 2014 22:31
славік моль-ак старий пе-дун а за коліно старається помацати маньяк сексуальний, противно і бридко згадувати як екзамен здавала так і хотілося в морду плюнути
Анонім до дрищ Показати IP 8 Квітня 2014 22:45
а ти заздриш, сам не здатен кохатися то піди у садочок поїж червячків може чоловіча сила появиться а то едік за хабарики любові не купиш скільки б ти їх не брав а апетит у тебе все росте хоч знання в тебе жалюгідно низькі .. позор для легкої промисловості ЛНТУ
пласка Показати IP 8 Квітня 2014 10:21
в институті зовсім немае корупціі а вот валька баховська із своим завхозом построила хату как школу а возле нее ще й хатинку і ходить по потебні как принцеса на горошині либиться
справедливість до пласка Показати IP 10 Квітня 2014 20:43
Від заздрощів не лопніть- люди хати будують а у вас мабуть квартира. Так порадійте за ближнього!
Ляшко Показати IP 8 Квітня 2014 16:03
Хахаха, ср*ч в коментарях, (колишніх) викладачів та працівників, між собою. Чи від заздрості чи від власної неповноцінності. Задавнені образи, вливання інформації яка студентам просто не цікава(і яку вони не знають)).... Це все- Даремно потрачений час. Виясняйте стосунки особисто а не через монітори. Блазні, Ваша боягузливість мене смішить. Герої клавіатурних військ_) А головне - Студентам на це все по*й!)
фіфа до Ляшко Показати IP 8 Квітня 2014 16:51
ні це ми від щирого серця хочемо викорінити корупцію
Гриценко до фіфа Показати IP 8 Квітня 2014 19:47
Хочеш викорінити -почни з себе, вчись і не пропонуй хабаря, а то разом сядете.
грицюк до Гриценко Показати IP 9 Квітня 2014 10:45
ще вам не повилазило тільки й сидите біля цього інтернету
не вірю Показати IP 9 Квітня 2014 12:45
Люстратори, є ідея! зробіть акцію - викиньте свої дипломи! вони ж нечесні. куплені! І з новими силами і новим викладачами ВПЕРЕД до перемоги! Будете профі! -ціни вам не складуть! Також пропоную анулювати всі підписи зазначених в корупції викладачів і ВСІМ без винятку студентам і перездати ці предмети! ОТОДІ я повірю в істинність ваших намірів! А обливати брудом хабарних викладачів і заробляти гроші цими ж хабарними дипломами якось .. не по-європейськи... Треба підняти це пиитання у вузі!
стидно! Показати IP 9 Квітня 2014 23:06
Для чого студентів лякаєте своїми скандалами? Все й так ясно - кіпішують викладачі! один одного як можуть підставляють, щоб залишитись чистими! роблю висновки. що чиїх прізвищ не згадали тут - ті й обливають! СТИДОБА!
Правда де? Показати IP 10 Квітня 2014 09:16
Ми стояли на майдані за гідність, революцію гідності проводили, вахту тримали у Києві іа хто дорвався зараз до влади,, люстратори хто? Такі коментарі допускають їх модератори та редактор які ображають гідність людини. А вони самі пройшли самолюстрацію? Бодя має рильце у "пушку". Продалися Ігорю,К. побігли рахунки з колишніми викладачами своїми зводити. Ще тільки семестр почався, сесії не було після революції. Якщо хто писав то ще про ту корумповану систему. Люди почали змінюватися і очищатися після січня -лютого, А анкети взагалі а не про сучасне навчання і життя. Бодя . ти дві освіти отримав у ЛНТУ то відмовся від дипломів і якщо маєш розум то по новому по чесному освіту здобувай. Що слабо? Такі як ви робите розкол серед потенційних виборців напередодні виборів. Проти Батьківщини яка яка зараз при владі, проти Юлі. Де правда? Якщо допускаєте приниження гідності людини нецензурними словами,на таких сайтах , друкуєте коментарі які не стосуються теми статті то вам ГАНЬБА, ГАНЬБА!!1
LUTSK Показати IP 10 Квітня 2014 10:14
Правду кажете. Після кожної революції як навесні скільки г..а спливає, до влади рветься, рахунки зводить на таких сайтах-анонімно, бо бреше. Справжні герої загинули- на превеликий жаль, а ці вискочки підривають довіру до влади в такий важкий для України час. Наші чоловіки і брати на кордон добровольцями поїхали батьківщину захищати, а ці по тилах бігають і винюхують корупціонерів. Свої зади у теплі тримають , вислужитися хочуть,та посади зайняти. На місці названих викладачів я у суд на них подав би і негайно. Копії з коментарів зробіть, поки вони не знищили і до суду таких своїх "випускників" колишніх.
ТАКА ДУМКА Показати IP 10 Квітня 2014 11:42
Кожен повинен з себе почати.- точка відліку 2014рік.Так як раніше вже жити не можна, через те й піднявся народ. В кінці червня анкети роздати потрібно і по всіх організаціях.і вишах незалежно від форми власності. А зараз всі на захист УКРАЇНИ! Слава Україні!. ГЕРОЯМ СЛАВА!!!
Викладач до ТАКА ДУМКА Показати IP 10 Квітня 2014 11:43
Цілком згоден!
ТАКА ДУМКА Показати IP 10 Квітня 2014 11:46
Кожен повинен з себе почати.- точка відліку 2014рік.Так як раніше вже жити не можна, через те й піднявся народ. В кінці червня анкети роздати потрібно і по всіх організаціях.і вишах незалежно від форми власності. А зараз всі на захист УКРАЇНИ! Слава Україні!. ГЕРОЯМ СЛАВА!!! Корупції НІ.
Один з ЛНТУ Показати IP 10 Квітня 2014 11:57
Для роздумів: Як Ви думаєте, хто з наших викладачів, згаданих тут і не згаданих, здатен піти сам, за власної волі зараз добровольцем у Народну Гвардію? І чи не будуть втікати, коли їм принесуть повістку? Треба дуже сильно задуматись, щоб назвати хоч декілька прізвищ. З цього все й починається - ми забули про головні цінності в житті. І, до речі, якщо буде війна, Толстушків-Тітушків не спасуть стіни, зведені на чужі гроші...
дамка до Один з ЛНТУ Показати IP 10 Квітня 2014 12:51
На даний момент Толстушки в Харкові - не знав?.. - приймають участь в олімпіаді міжнародного значення - а на що здатен ти, НІКЧЕМО??? срати анонімно в коментах? прийди й скажи в обличчя, що ти заздриш їм! Що тебе ковбасить коли в людини є особисті успіхи, яких тобі не дано з твоїм курячим розумом! А на рахунок стін - я думаю, що це нормальна реакція Толстушків, Цизів, Сацюків ... проживши напевно по 20 років в студентському гуртожитку, захистивши дисертації і НЕ дочекавшись ніякої допомоги від держави, зводити якісь стіни для своїх дітей! П.С. нехай Господь здійснить твої мрії, розвернувши їх діаметрально!
пух до Один з ЛНТУ Показати IP 10 Квітня 2014 16:46
а ти типу вже на кордоні це пишеш??? Чи в універі - в камуфляжі?)))) То йди воюй! Чи страшно?... анонімно з допомогою клави легше підбурювати народ ...Ніхто в пику не дасть... не вичислять.... А в вашу народну гвардію правосєків ніхто не піде! НАш ЛНТУ підтримує Національну Гвардію героїв проти таких як ти, блазень з самоохорони!
Студенти ЛНТУ Показати IP 10 Квітня 2014 14:38
Шановні викладачі! Перестаньте будь-ласка один одного обзивати! Нас не цікавлять ваші міждусобойкі! Зробіть якісь збори і розберіться між собою!!! Ми вже будемо вчитись! СВОЇ ПОМИЛКИ ЗРОЗУМІЛИ! Соромно просто вже за вас....
викладачі до Студенти ЛНТУ Показати IP 10 Квітня 2014 18:52
та не соромтесь наші рідні - всі ж свої!
Викладач Показати IP 10 Квітня 2014 21:01
Самооборона, якщо ви допускаєте приниження ГІДНОСТІ людини нецензурними словами,на таких сайтах , друкуєте коментарі які не стосуються теми статті то ви викликаєте до себе відразу Невже ви цього не розумієте. Мені соромно за вас І це напередодні виборів- Люди підуть голосувати не за Порошенка чи Юлю а за протилежних, наприклад комуністів, бо тоді так не ображали і не принижували. А втім може ви саме цього і прагнете. Скажіть на кого ви працюєте? Не знаю на кого але що проти УКРАЇНИ і українців це точно. Ганьба.!
Лучанин Показати IP 10 Квітня 2014 22:25
Ще досі тут йде дискусія - капєц... ото людей зачепило...
102 Показати IP 11 Квітня 2014 14:24
Продам гараж!!!
101 до 102 Показати IP 11 Квітня 2014 16:53
Скільки коштує?
lili до 102 Показати IP 11 Квітня 2014 18:22
Продам квартиру !!!
123 до lili Показати IP 13 Квітня 2014 22:18
всі на захист України. Досить гвандіти1!!
сыма Показати IP 11 Квітня 2014 20:37
готовий материал на дисертацию региональна корупция в региональному вузи
Валера Показати IP 12 Квітня 2014 00:24
Наліпили тут з *амна пуль!
Тала Показати IP 16 Квітня 2014 23:46
моя думка як випускниці ЛДТУ - щоб подолати перечислені в статті форми корупції - необхідна зміна системи в цілому Але чи влаштує це самих же студентів? Вчитись у технічному вузі мають "мізки" далеко не всі, хто туди вступає і саме через бажання отримувати стипендії, дипломи будь-якою ціною "маємо те що маємо". Так само як виростили януковича-узурпатора, так само й сумирно Прізвища в списку - цапи відбувайли. На весь універ хоча б один викладач абсолютно чесний знайшовся б...
Досить Показати IP 17 Квітня 2014 15:47
!!!!!Досить вже - висновки хто має голову на плечах. той зробив! Точка відліку для викладачів - сесія 2014 року! Тепер з нетерпінням ждем статтю ""ВИКЛАДАЧІ ЛНТУ «ЗДАЛИ» СТУДЕНТІВ-ХАБАРНИКІВ. ІМЕНА"""
Досить до Досить Показати IP 17 Квітня 2014 15:47
висновки в смислі зробили!!!
Инкогнито Показати IP 22 Квітня 2014 11:34
Йдіть в с*аку норм рішається вся учоба. хай так і буде. кому треба той вивчить кому не треба заплатить. хай буде корочка.в любому випадку без знань вона мало шо може. Рішаю учобу вже 5 років і не хожу майже. мені треба тупо корочка. яке ваше діло. з нашими бомжацькіми зарплатами без взяток можна згнити...
Викладач ЛНТУ Показати IP 25 Квітня 2014 14:26
Гидке видовище, коли задушена жаба починає смердіти..., хоча й диму без вогню не буває... А тепер ближче до істини: 1. У нашому вузі студенти, які хочуть вчитись самі - можуть це зробити, хоча, звісно, сім'я не без виродка...(це щодо викладачів). 2. Усі хочуть гарно жити, і це - природньо, але в заробітну плату викладача не враховується рейтинг викладача - це, фактично, своєрідна радянська зрівняйлівка. Чи викладаєшся ти на лекціїї на всі 100%, чи прийшов на лекцію - "відтарабанив", а на практичних - "відбув" - біля віконця каси тебе щомісяця чекає та сама сума... В університеті - неможливо чесно заробити гроші, можливо лише чесно отримати заробітну платню. Зрівняйлівка, крім жадоби наживи, також частково породжує хабарництво. 3. Хабарі у вузі діляться на три категорії: - студент знає предмет, але викладач старається його "завалити" задля отримання "мзди" - побороти цей тип хабарництва найлегше; - студент не знає предмету і викладач за сприяння вирішення проблеми вимагає для себе винагороду - боротись з цим видом важче; - студент не знає предмету, не старається його знати, і, пропонує викладачу напряму, або через посередника ("плуга") за винагороду "порішати" потрібну оцінку - боротись з цим видом хабарництва - найважче. З відмінників здирають хабарі - одиниці, з двієчників - МАЙЖЕ всі, хоча відмова впливовому "ПЛУГУ" МОЖЕ ПРИЗВЕСТИ ДО СЕРЙОЗНИХ ПРОБЛЕМ ДЛЯ ВИКЛАДАЧА ВІД АДМІНІСТРАЦІЇЇ ВУЗу. Хабарництво у вузах призводить до випуску псевдоспеціалістів: псевдоінженерів, псевдолікарів, псевдовійськових, що дуже добре видно по останніх подіях в Україні. ХАБАРНИЦТВО ЗЛО, З ЯКИМ ТРЕБА БОРОТИСЬ, ВОНО ПІД'ЇДАЄ ЗАСАДИ ВІЛЬНОЇ КОНКУРЕНЦІЇ, АЛЕ Й ВИКЛАДАЧУ ТРЕБА ДАТИ МОЖЛИВІСТЬ ЧЕСНО ЗАРОБИТИ ГРОШЕЙ У ВУЗІ, А НЕ ЗАРОБЛЯТИ ГРОШІ ЗА РАХУНОК ЗЛОВЖИВАННЯ СВОЇМ СЛУЖБОВИМ СТАНОВИЩЕМ, ДУПОЛИЗТВА ТА ПІДЛАБУЗНИЦТВА ДО ШЕФА І ВЛАСНОГО НАХАБСТВА. ПОВІРТЕ, Я НЕ СВЯТИЙ, АЛЕ МЕНІ ХАБАРІ БРАТИ ГИДКО... НУ ДЕСЬ ТАК...
F1 Показати IP 26 Червня 2014 20:59
на тому все і закінчилося....
Діна Показати IP 8 Грудня 2014 20:36
скоро сесія...зараз будуть нові повідомлення
Студент Показати IP 18 Грудня 2014 14:40
Совість требе мати викладачам,і не тільки . За курсову 400-500грн.За диплом 500-600баксів.А потім такі ,як Талах на мерседесах іздять,чому не зробити люстрацію.Звідки з Танькою такі гроші?
Олег до Студент Показати IP 17 Січня 2015 18:47
ти т*пий д*біл,якщо не знаєш то не говори,в нього бізнес свій,всього сам добився
Андрюха Завірюха Показати IP 29 Березня 2015 16:06
На фінансах в ЛНТУ ніхто ніколи крім Коленди не валив студентів. Гроші брали лише з тих хто забивав болт в наглій формі . Талах норм пацан, виручяв ідіотів які були за крок до вилєта з виша... По два три дурня з факультету вот вам і мерседес) Корупція це звичайно погано.. Але бувають випадки коли вона в певній мірі деяким людям необхідна . Не можеш - плати, або вали на всі чотири...справедливо на мою думку.
Студент321 Показати IP 15 Квітня 2015 15:42
Беруть і вимагають різні речі, товстолобики
Студент ЛНТУ 2015 Показати IP 4 Червня 2015 12:40
Мали совість наші викладачі, за дипломні роботи по 500-1000 доларів .Це нормально.Хай заробить ? Талах -це перший хапуга , якого навіть хвороба не зупинила? Це злодій ,хабарник, і нелюдь.
Студент 2015 Показати IP 4 Червня 2015 12:45
я Вас підтримаю. Талах на дослідній станції в Рокинях не затримався ? Краще в студентів гроші лопатою гребти, чим сорти нові виводити? Агроном ти наш ,хабарник, з мадам своєю Талачихою, і дочичкою розумницею? Мафія сімейна.Кодло Талахів.