USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Світло у Луцьку відключать вже сьогодні, «в ручному режимі»

1 Грудня 2014 16:37
Скільки в обласному центрі Волині триватимуть відключення електроенергії, в Луцькій філії ПАТ «Волиньобленерго» наразі не знають. Все залежить від жителів міста та підприємців, - розповів Волинському інформаційному порталу головний інженер філії Валерій Мазін.

Нагадаємо, відсьогодні у Луцьку будуть відключати електроенергію. Тобто, з 10.00 до 14.00 вранці та з 17.00 до 21.00 ввечері. Луцька міська філія ПАТ «Волиньобленерго» ввела графік аварійних відключень, проте наразі його ще не деталізовано, тож, відключення здійснюватимуть залежно від перенавантаження мережі.

Відтак, 1 грудня з 11.00 до 13.00 електроенергії не було в районі ДПЗ, вулиці Львівської, села Вересневе, Північного ринку та 40-го кварталу.

Щодо вечірніх годин, то сьогодні в Луцьку світла не буде з 18.00 до 20.00, проте де конкретно, ще невідомо. «Відключення відбуватиметься в ручному режимі. Де будуть найбільш перевантажені мережі, там і вимикатимемо», – зауважив Валерій Мазін.

Скільки триватимуть відключення, поки що, зі слів головного інженера, також невідомо. «Поки не буде поліпшень у внутрішній мережі. Якщо жителі міста й підприємці почнуть самі себе обмежувати у використанні електроенергії, аварійні відключення завершаться швидше», – зауважує Мазін.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 75
Лучанин Показати IP 1 Грудня 2014 16:41
Свічки "Рошен" , скоро у продажі! ))))))))
Анонім до Лучанин Показати IP 1 Грудня 2014 16:44
правильно)) головне до всього з гумором підходити))
Лучанин до Анонім Показати IP 1 Грудня 2014 16:49
коментар було видалено
Андрій до Лучанин Показати IP 1 Грудня 2014 17:32
Якщо кожен почне вимикати світло виходячи з кімнати, викрутить пару лампочок, виключить ТВ (для місків кажуть корисно) то думаю 20-30% економії спасуть від відключень.
Дончанин до Андрій Показати IP 1 Грудня 2014 17:48
Да не спасет вас ничто, окромя присоединения к Новороссии. Ведь даже сейчас, при постоянных обстрелах, отключения электроэнергии у нас возможно только в случае невозможности ее подачи. Например, в случае разрушения распределительных трансформаторов украинской артиллерией. А они метят именно в подобные точки.
Андрій до Дончанин Показати IP 1 Грудня 2014 17:57
Пошел нах*й дибильный АН, харе диктовать всей Украине как жить и к кому присоединятся, разберемся без ваших советов, вы уже выбрали Яныка, молодцы!
Дончанин до Андрій Показати IP 1 Грудня 2014 18:05
Вы выбрали лучших. С чем вас и поздравляю! Ведь вы отказались, например, от заказов на высокотехнологичную продукцию на сумму в 60 лярдов баксов (в результате чего уже закрывается Киевский авиационный завод.) А теперь радуйтесь, что остались без газа и электричества. Интересно, как вы собираетесь пережить эту зиму? Не забывай о том, что поднять ВЕСЬ газ из подземных хранилищ невозможно. А теперь прикинь, что будет с Украиной, если Китай и Россия выставят счета на просроченные украинские долги?
Андрій до Дончанин Показати IP 1 Грудня 2014 18:23
1) Да, выбрали, их сметут так же как и донецких если не оправдают доверие. 2) Есть рыночние условия, мы покупаем уголь и газ по рыночным ценах, нивопрос, в чем проблема, в том что Украина подняла голову и задолбалась жить в постсовковом мире? 3) Пусть выставляют, есть просрочка, значит должна быть и проплата, правда сначала Рашке придется заплатить за ущерб Украине от войны, в том числе восстановить дамбас.
Дончанин до Андрій Показати IP 1 Грудня 2014 18:33
Хорошо по пунктам: 1)Вы выбрали лучших? Мы с самого начала знали, что выберете хуже, чем те, кого вы сбросили. 2)Это рыночные отношения, если закупаете никуда уголь по 80 баксов (без учета перевозки) в ЮАР вместо того, чтобы покупать уголь в России либо ДЛНРН по 50 баксов? 3)Россия ведет войну против Украины или Украина ведет войну против жителей ее бывшей части? Что по этому поводу говорят те же американцы? Они предоставили хотя бы одно доказательство наличия российских войск на территории Украины? Если начнешь говорить о поддержке России освободительного движения на определенной части Украины, то а)почитай устав ООН по этому поводу; б) как действовали и реагировали те же США при развале Югославии?
Укроп до Дончанин Показати IP 1 Грудня 2014 18:41
В каком смысле "бывшей части"? Согласно какого устава был проведен "референдум" и она стала "бывшей"?
Дончанин до Укроп Показати IP 1 Грудня 2014 18:57
Объясни, почему референдум проведенный у нас и давший результаты, неугодные США, незаконный, в отличие от референдумов, проведенных в тех же условиях, но давших результат, угодный США? И, вообще, что такое незаконный референдум?
Анонім до Укроп Показати IP 1 Грудня 2014 19:21
По поводу конституции. Согласно Конституции Украины сейчас ее президентом является Янукович. Следовательно, если требуешь от иных ее соблюдения, то, будь добр, соблюдай ее сам.
Укроп до Анонім Показати IP 2 Грудня 2014 08:14
Ни слова о законности или не оной снятия Януковича я не сказал. На выборы, свидетельства и результаты проведения которых кстати задокументированы должным образом, я не ходил даже. Ответ же твой напомнил мне детство :"У меня брат каратист. - А у меня дядя самбо занимается." Было бы смешно, если бы не печальное время.
121 до Дончанин Показати IP 1 Грудня 2014 19:22
тобі бль що трупи російських військових у формі на донбасі показати?! виродок
Дончанин до 121 Показати IP 1 Грудня 2014 19:28
Покажи. только объясни, почему даже Псаки утверждает, что у них НЕТ доказательств присутствия российских воинских частей на территории Украины.
Валерій до Андрія до Андрій Показати IP 3 Грудня 2014 16:14
Не зметуть. Порох вам не боягуз-Яник. Він вас всіх революціонерів зразу розстріляє, щоб не розмножувалися і не розбурхували людей. задрали вже своїми долбаними заколотами. Зараз чому не йдете? Чи Гунчик такий добрий? Чому за те, що Єрємєєв купував голоси ніхто не подав до суду? Де ваші правосєки? Чому клани Божидарників, Коцанів і надалі сидять на своїх місцях? Якась однобока революція... А може просто - дурня!!!
З Луцька до Дончанин Показати IP 2 Грудня 2014 13:27
Хорий на голову
З Луцька до З Луцька Показати IP 2 Грудня 2014 13:30
А що ти робиш на Волинському сайті, Дончанин. Сидиш тут, напевно. Вали на ДОНБАС
глядач до Андрій Показати IP 1 Грудня 2014 20:33
Сучасні ТБ дуже економні, так що не треба тут ля-ля!!!
Андрій до глядач Показати IP 1 Грудня 2014 21:06
У мене ТВ напевно найсучасніший і найекономічніший, але ж не у всіх, а ще мені все рівно по скільки буде світло, аби воно було, хоч по 2 гривні за кіловатт.
Анонім Показати IP 1 Грудня 2014 16:43
а торгові центри теж будуть відключати від світла в години пік?
33квартал до Анонім Показати IP 1 Грудня 2014 17:25
А було би цікаво подивитись на там-там і порт сіті без світла
Анонім Показати IP 1 Грудня 2014 16:50
Стрибунам динамку вішати,хай електроенергію виробляють
динамо до Анонім Показати IP 1 Грудня 2014 17:22
Собі до язика причепи
До влади Показати IP 1 Грудня 2014 16:52
Ну і де покращення, яке так в один голос нам обіцали на майдані???
485 до До влади Показати IP 1 Грудня 2014 17:00
На майдані не обіцяли покращення, то ви певно за партію регіонів згадали
Я Показати IP 1 Грудня 2014 16:52
Хай вже все відключать І поставлять лотки з гарячими продажами модних топориків та копій аля "кам'яний вік"! Ще треба мамонтів клонувати для антуражу.
економіст Показати IP 1 Грудня 2014 17:01
Якщо обленерго таке прибуткове підприємство, то якого милого кошти в модернізацію електромереж не вкладають? Чи і це хочуть перекласти на плечі споживачів?
блін до економіст Показати IP 1 Грудня 2014 20:25
Яке відношення має модернізація електромереж до дефіциту електроенергіі в мережах? Ви що, тупі і не розумієте - від того що в магазині зробити євроремонт продуктів на полках більше не стане. Через таких економістів так і живем, там ше в уряді один такий ефективнийпрем'єр є.
З Вересневого Показати IP 1 Грудня 2014 17:01
Як завжди, починають з нашого мікрорайону. До речі, Вересневе – мікрорайон Луцька, інколи називають селище Вересневе. Чому у вас стало вже село Вересневе?
Яна Мала Показати IP 1 Грудня 2014 17:21
Згадала чомусь слова нашого найгіршого мера м.Луцка Б.Шиби:"Наше життя з новою владою все гавнішає і гавнішає"...Подякуйте тим хто робив отой евромайдан.Скоро з такими темпами "покращення" ми не у Європу,а в камяний вік втупимо...
Мда Показати IP 1 Грудня 2014 17:24
Я звичайно не впевнений але не думаю що в ЄВРОПІ таке практикують
889 Показати IP 1 Грудня 2014 17:28
дебільство!!!!
я Показати IP 1 Грудня 2014 17:32
ніхто не подумав про дітей- які вчаться в школах,особливо стосується другої зміни!!! прийдеться зустрічати в темноті дітей!! а як робити уроки???
Anonymous Показати IP 1 Грудня 2014 17:32
Прийди з роботи, і не вечерявши марш спати, та НАДА!!! А за техніку типу тих же холодильників чи за зіпсуті продукти хтось заплатить населенню? А фірмі за простой? А чи не час нагадати керівництву, на що наш народ здатен? Тарифи позадирали, то ще й виключати хочуть "по щ(с???)учому велінню". За що ж платити? За псоване майно і зрив роботи?
Віталіна Показати IP 1 Грудня 2014 17:35
АБСУРД ПОВНИЙ!!!! економити потрібно - згідна. але не в часи піку.... коли всі приходять додому з роботи, коли діти приходять з шкіл....
Дончанин до Віталіна Показати IP 1 Грудня 2014 21:53
Солнышко, а ты понимаешь, что такое, максимально допустимая нагрузка на электросеть? Ведь именно в час пик она и достигается. Следовательно, если не ограничивать потребление электроэнергии в час пик, то "сядут" все ее пользователи. А так, выкручиваются, ограничивая количество пользователей электроэнергии в час пик. Всего то навсего. Ведь электроэнергию нельзя сложить в ящик для того, чтобы позже использовать.
Татка Показати IP 1 Грудня 2014 18:08
.Покращення життя вже сьогодні:)))За що бородись,на те і ........................
Света Показати IP 1 Грудня 2014 18:12
Шо возмущаетесь, это ж еще цветочки, на следущий год вам ягодки поспеют. На этот год еще своровали российского газа и уголек с Донбасса был припасен .Так что начинайте отращивать шерсть господа и запасайтесь свечками, кстати как там с субсидиями для электрокотлов ,Яценюк дает или уже нет?
Укроп до Света Показати IP 1 Грудня 2014 18:34
Шерсть то еще возможно отрастить, а вот мозги из ваты никак не выйдут. Так что радуйтесь, пока можете, а то скоро и этого делать не сможете.
Дончанин до Укроп Показати IP 1 Грудня 2014 19:08
Самое любопытное заключается в том, что ты для себя используешь ник, среди нормальных людей считающихся оскорблением. Или ты ориентируешься на своего алкаша президента?
Света Показати IP 1 Грудня 2014 18:38
Ты о той вате ,что в твоей голове и тебе подобных ?Тогда ты прав .
Укроп Показати IP 1 Грудня 2014 18:42
Смотрю вата шерстью обросла
Света до Укроп Показати IP 1 Грудня 2014 18:49
Иди помолись на портрет Сени, положи карамельку за щеку и соси, соси. Спокойной ночи.
антиватник до Света Показати IP 1 Грудня 2014 19:18
коментар було видалено
Света до антиватник Показати IP 1 Грудня 2014 19:43
коментар було видалено
антиватнік до Света Показати IP 1 Грудня 2014 20:02
Не відволікайся і смокчи і бажанно з заглотом і не забудь про шліфовку помідорок. Не дарма кажуть, що света королева мінуета.
Света до антиватнік Показати IP 1 Грудня 2014 20:18
Откуда такие тонкости знаешь , в партии Ляшко большой стаж.
антиватнік до Света Показати IP 1 Грудня 2014 20:34
А прізвище в тебе випадково не защокіна? А може заглотова?
Света до антиватнік Показати IP 2 Грудня 2014 08:23
У кого что болит, тот о том и говорит.
Он Показати IP 1 Грудня 2014 18:59
Всеодно кацапи скоти, хай задихнуться своїм газом, якби не він, так би здохли від своєї тупості
Anonymous Показати IP 1 Грудня 2014 19:10
На палю Романюка разом з керівником Обленерго!
Anonymous Показати IP 1 Грудня 2014 19:39
Електрику держава ПРОДАЄ ЗА КОРДОН, асвоїм людям - гівно на паличці! Досить брехати!
факт до Anonymous Показати IP 1 Грудня 2014 20:45
А гроші у кишені кладе, а ви горлопаньте, майданьте, воюйте... коли вже навчаться відрізняти брехню від правди???
Дончанину від Лучанк Показати IP 1 Грудня 2014 20:15
Де ви наразі проживаєте,пробачте за цікавість?
Дончанин до Дончанину від Лучанк Показати IP 1 Грудня 2014 22:10
Мой ник соответствует реальности.
Дончанину від Лучанк до Дончанин Показати IP 1 Грудня 2014 23:40
Чому так хвилюємось? Роботи не початий край у себе...Пробачте!
він Показати IP 1 Грудня 2014 20:18
назвіть адресу мазіна, де будуть йому відключати елетроенеогію
яса Показати IP 1 Грудня 2014 20:19
А я так і зробив. Залишив цілий підїзд без світла "в ручному режимі". Взрив був класним.
220V Показати IP 1 Грудня 2014 20:43
Наобирали?! А як Яценюк співав, що відключення заборонені!!! де вугілля для ТЄЦ?! Гроші вкрали! А ви голосували за всю ту гоп-кампанію?! Далі буде... Що за люди, знайшли кому вірити!!!
Дончанин до 220V Показати IP 1 Грудня 2014 22:13
"де вугілля для ТЄЦ?" - где, где? Ведь лучше оставить своих без света, чем платить "сепаратам" за уголь. Или не знаешь того, что Донбасс давал 80% угля и 25% электроэнергии Украины?
Лана Показати IP 1 Грудня 2014 23:11
А в районі Північного ринку дитячий садочок і реабілітаційний центр для дітей-інвалідів. В реабіл. центрі із-за відключення світла не змогли вчасно і нормально приготувати обід.
непоняв Показати IP 1 Грудня 2014 23:23
вибачте, але в мене автономне опалення, то я маю мало того без світла бути та ще й мерзнути взимку. піду на майдан грітися
Галя Показати IP 1 Грудня 2014 23:33
ну зробiть тарифи ринковi, нащо вiдключати? в мене є лишнiх 10 гривень (це 25 кiловатт!!!) в мiсяць, аби без свiтла не сидiти. нашо таке робити? буде вам i мiтинг i що хочеш
ВОНО до Галя Показати IP 2 Грудня 2014 06:27
у вас є лишні гроші? тоді ми йдем до вас!!!!!
Валя до Галя Показати IP 2 Грудня 2014 08:21
Мова не в тарифах, а у тому, що немає з чого електрику виробляти!!! Дожилися...:( Ось воно "життя по новому"...
Света до Галя Показати IP 2 Грудня 2014 08:22
Кому нужны ваши 10 гривен? Тарифы подняли в гривне ,а гривня обесценилась по отношению к доллару, а уголь и газ покупают за доллары. Вот когда Галя украинцы будут платить по рыночной цене в перерасчете на доллары за электричество и газ, тогда будет и электричество и газ без перебоев, готовтесь к повышению цен и думаю 10 гривнами дело не обойдеться.
антиватнік до Света Показати IP 2 Грудня 2014 08:31
Як прошла ніч ? Не захлинулась? Чи все строчила і строчила
Света до антиватнік Показати IP 2 Грудня 2014 08:59
Ночь прошла прекрасно, а тебе никто не дал. Бедный мальчик, прийдеться тебе работать ручками.
антиватнік до Света Показати IP 2 Грудня 2014 10:22
В мене хоч є вибір, а тобі залишається одне - працювати ротом. шліфувати язик і качати шию. І на останок порада- закривай очі ,а то зіпсуєш зір і розвинеться косоокість
Света до антиватнік Показати IP 2 Грудня 2014 13:23
коментар було видалено
Мешканець Показати IP 2 Грудня 2014 09:29
1. Київський майдан виключити 2. с. Боголюби і с. Тарасове
my_gift Показати IP 2 Грудня 2014 10:10
А спробуйте не вмикати світло у всій квартирі одночасно.
лучанка Показати IP 2 Грудня 2014 10:34
Да, вернулися в 90-ті роки. І навіщо був той майдан, щоб виживати без світла, газу, з цінами, і зарплатами, за які вже практично нічого не можна купити. Оце зробили людям таке гідне життя. Електрику продаємо за кордон, а самі будем сидіти при свічках. Ганьба такій владі!