USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Сироті, який живе у саморобній халабуді в Луцьку, пообіцяли житло

19 Січня 2016 20:45
Міська влада Луцька пообіцяла надати житло сироті, який жив у саморобній халабуді. Про це інформують у прес-службі міської ради.

Сьогодні, 19 січня, міський голова Микола Романюк зустрівся з Тарасом Врублевським, який є сиротою і нині не має житла, вони обговорили це проблемне питання.

Молодий чоловік мешкає у саморобній тимчасовій споруді, яка непридатна для проживання. До слова, він не є лучанином і не перебував на обліку як особа, що потребує забезпечення житлом.

Нагадаємо, Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що луцькі комунальники виганяють сироту з його саморобної халабуди.

Згідно з результатами зустрічі Микола Романюк дав термінове доручення своєму першому заступнику Тарасу Яковлеву допомогти хлопцю з вирішенням житлового питання шляхом влаштування його в один з гуртожитків чи надання службового житла, оскільки він є працівником ЖКП № 11 Луцька.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
Корінний лучанин Показати IP 19 Січня 2016 21:10
ПІДТРИМКА ЛУЧАН ВПЛИНУЛА на ВЛАДУ. Можна подякувати І Романюку М.Я. за те що не залишив це питання без уваги та надасть допомогу ТАРАСУ. Але разом із тим ВЕЛИКА ПОДЯКА лучанину ( не встиг записати його призвіща із НОВИН ВТ) який врятував Тараса від морозів та взяв на проживання до свого дому в нормальні умови. А журналісти ВН - МОЛОДЦІ, що розповіли про Тараса та показали фото!!!! Але всетаки, ЖЕКу №11 і тій майстрині Дергуновій - ГАНЬБА!!! ВН- ТРИМАЙТЕ ЦЕ НА КОНТРОЛІ, і надалі скажете чи дали хлопцеві житло!
лучанка Показати IP 19 Січня 2016 21:13
Молодець, пане Романюку! У такі світі дні Ви поступили дуже гуманно!
Анонім до лучанка Показати IP 19 Січня 2016 21:58
Як
морозюк Показати IP 19 Січня 2016 21:21
Обещать не значит сделать! Пусть дают парню квартиру, а журналистам держать это надо на контроле, потому как у нас пообещают лишь бы резонанс сбить, а потом типа забывают.
Морозюку до морозюк Показати IP 19 Січня 2016 23:33
Яку квартиру мають йому дати...? За що?кімнату в гуртожитку так.
adad до Морозюку Показати IP 20 Січня 2016 09:31
не заздри суко)
морозюк до Морозюку Показати IP 20 Січня 2016 09:41
За что? За то, что он сирота! Плохо, что вам не понятно "за что"... Ему и по-закону положена квартира. И раньше их реально более или менее выдавали, а сейчас только декларируют. Скоро вы спросите: Почему в домах должно быть тепло? Почему люди терпеливо должны относится друг другу? А что такое добро? Что такое любовь? "За что"? Потому что люди должны быть людьми, а не зверьем! "За что"...)) И если вы окажитесь на его месте: вы поймете "за что". И тогда, может быть, вам дадут комнату в общежитии, только вот в каком? И каждый вроде вас, будет ходить и гордо типа умничать: за что тебе дали?...) Таким как вы не понять, что такое сирота...
Вибірковий ти наш! Показати IP 19 Січня 2016 21:34
Може, таким чином Романюк оперативно вирішить житлову проблему усіх луцьких сиріт та працівників-безхатьків? Чи для такого аукціону щедрості ним варто флешмоб із халабуд влаштувати?
радію Показати IP 19 Січня 2016 21:58
от і добре,що Бог побачив цього хлопчину!
укроп Показати IP 19 Січня 2016 22:23
А чому про це не написало жодне обласнеобласне інформаційне агенство до того як це показали в ТСН на всю україну???
Юра Показати IP 19 Січня 2016 23:57
хай йде на Кромберг працювати, заробить більше
тсн Показати IP 20 Січня 2016 00:14
опублікуйте посилання на сюжет про цього хлопця вТСН.
укроп до тсн Показати IP 20 Січня 2016 01:29
Я вибичаюсь не ТСН а ФАКТИ за 19.01.16
лучани Показати IP 20 Січня 2016 08:52
Завтра будую халабуду та поселяюсь. Покличу телебачення та інтернет видання. Нехай і мені квартирку нахаляву дадуть.
Лучанка до лучани Показати IP 20 Січня 2016 09:19
Не пишіть ахінею. Чи Вам заздрісно? не дай Боже, Вам бути сиротою. А сиріт ВСІХ має держава забезпечити житлом, але чи виконує? і скільки ще сиріт ось так живуть - одному Богу відомо.
лучани до Лучанка Показати IP 20 Січня 2016 10:17
А ті діти ,що живуть з батьками в однокімнатній квартирі,що не заслуговують на житло? Часи совка пройшли ,коли обіцяли всім підряд халяву, а отримували тільки одиниці та чиновники біля корита..... Хлопцеві пора пояснити,як він має жити,що йому ніхто не винен, а якщо не зрозумів,то це його проблема. В Луцьку багато сиріт, які знімають по троє,по-четверо однокімнатні квартири, і не стогнуть і не захоплюють чужемайно та землі.
юля Показати IP 20 Січня 2016 09:21
http://fakty.ictv.ua/ua/index/view-media/id/118361 початок на 10:02 хвилині
Пухнастий песець Показати IP 20 Січня 2016 12:52
Мають-не мають дати квартиру, проблема не в цьому, а в тому, що людині яка легально працює, зарплати, навіть мінімальної ПОВИННО вистачати на задоволення елементарих людських потреб, хоч по мінімуму, як то винаймання житла,придатного для життя, на їжу, одяг, ліки і хоч якісь культурні потреби -купити книжку, газету, відвідати виставу, концерт, спортзал хоч раз на кілька місяців. Хоча б от так. Тоді можна буде говорити, що в нас яка не яка держава, а не суцільне ПОЗОРИЩЕ, як зараз. Яка на х..р інтеграція в Європу, яка європейська цивілізація, коли сидимо в глибокій тундрі?
Тетяна Показати IP 20 Січня 2016 13:20
Шкода, що деякі люди не розуміють того, що у людей буває біда. Ніхто нікому нічого не винен. А держава для того і існує, щоб вирішувати такі питання. Багато людей поприватизували в 90 саме державні квартири, то що виходить іх забрати... Хай самі собі на дім заробляють... Люди не будьте нелюдями... Не можете допомогти то хоч не заздріть!!!
curd Показати IP 20 Січня 2016 19:34
Можливо це вже і не актуально але є кілька петицій на підтримку, кому не лінь проголосуйте щоб довершити петицію і надати їй силу http://e-dem.in.ua/lutsk/Petition/View/159 http://e-dem.in.ua/lutsk/Petition/View/160