USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 39.90
  • PLN 9.75 9.90

Танкіст з Волині, який показав героїзм на сході, йде на вибори

19 Серпня 2015 17:07
Волинський танкіст, який разом із своїм екіпажем показав героїзм на сході, йде на вибори. З першого вересня кандидат у депутати Микола Тишик уже має включитися у передвиборні перегони. Про це інформує Волинська газета.

Героїчного танкіста Миколи Тишика вже запросила одна з політичних сил, аби спробував свої сили на виборах до обласної ради. До слова, згідно з нововведеннями закону про вибори, кандидати не можуть балотуватися без приналежності до партії.

Нагадаємо, під командуванням Миколи Тишика екіпаж танку Т-64М 51-ї окремої механізованої бригади в кінці серпня 2014 року у нерівному бою біля Донецька знищив два танки Т-72 російських окупантів, а на третьому повернувся до своєї частини.

Окрім того, доблесний танкіст зі Старовижівщини Микола Тишик нарешті отримає нагороду. Боєць їде до Президента.

Нагадаємо, Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що молодий боєць майже рік не міг отримати обіцяних державних нагород і знайти роботу.

Однак, як повідомила мама бійця, Миколу запрошують до Києва на вручення нагороди.

«Нашого Колю запрошують до Києва. Сказали, Президент буде вручати нагороду», – поділилася радісною новиною Зінаїда Степанівна.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Дьодік Показати IP 19 Серпня 2015 17:18
Дай Боже хлопцю здоров"я, достатку і усіляких гараздів.
несила Показати IP 19 Серпня 2015 18:07
Яка ж це політична сила так спекулює на героїзмі хлопця. Цього разу може нічого не вийти. що толку від комбатів, які засіли у ВР.
TheРоман до несила Показати IP 19 Серпня 2015 18:57
Мені, особисто, взагалі не віриться, що може бути реальна позитивно продуктивна політична сила, в нашій державі...
Волинь Показати IP 19 Серпня 2015 19:30
За героїзм низький уклін нашому Герою. А політика то дуже брудна справа. Дай Боже Миколі мудрості та не стати маріонеткою в чиїхось інтересах. Слава Україні !
Сергій Показати IP 19 Серпня 2015 20:05
Мудрик рулює.
Волинянка Показати IP 19 Серпня 2015 20:26
Це не політична сила, а *айно, тому що спекулює на заслугах цієї людини, щоб обманути виборців! Щоб надути виборців, Тимошенко взяла сестру Надії Савченко у "депутати", а який з неї політик - хто взагалі щось чув до виборів про Віру Савченко?!
Волинь Показати IP 19 Серпня 2015 20:38
Політика дуже брудна справа. Дай Боже Миколі не стати маріонеткою у політичних шоу. Слава Україні !
Ківерчанин Показати IP 20 Серпня 2015 00:23
Слава ГЕРОЮ. Тільки чи варто влазити в бруд? Партійні обмороки використають ім'я для своєї користі. Кожен має займатись своєю справою. Ще раз - СЛАВА ГЕРОЮ!!!
111 Показати IP 20 Серпня 2015 14:37
За хоробрість-Респект! Але, щоб не получилось як з козаком Гаврилюком!
112 до 111 Показати IP 20 Серпня 2015 19:37
Получится. Получится ще круче! Сергій правий. Мудрик-старший рулює, бо є там його особита зацікавленість.