USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Терористи збили український літак: є загиблі. Оновлено

14 Червня 2014 08:52
Терористи збили військово-транспортний літак Повітряних Сил Збройних Сил України ІЛ-76. Літак саме заходив на посадку на аеродром Луганськ. Про це повідомляє прес-служба МОУ.

«В ніч з 13 на 14 червня при заході на посадку в аеропорту Луганськ терористами цинічно та підступно вистрілами вогнем із зенітної установки та крупнокаліберного кулемета уражено військово-транспортний літак Повітряних Сил Збройних Сил України ІЛ-76, який здійснював перевезення особового складу з метою ротації. На борту літака знаходилися військовослужбовці, техніка, спорядження та продовольство», – сказано у повідомленні.

Керівництво Міністерства оборони України, Генерального штабу Збройних Сил України та командування Повітряних Сил Збройних Сил України висловлює щирі співчуття батькам, рідним та близьким загиблих військовослужбовців у зв’язку із трагічною непоправимою втратою.

Як повідомив народний депутат Анатолій Гриценко, загинули 49 військовослужбовців: 9 членів екіпажу з Мелітопольської авіаційної транспортної бригади і 40 десантників з 25 окремої Дніпропетровської повітряно-десантної бригади.

Відео падіння літака із військовими у Луганську:

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 31
Патріот Показати IP 14 Червня 2014 09:21
коментар було видалено
Самооборона до Патріот Показати IP 14 Червня 2014 10:34
Горів Берлін, *там руський Ваня, Семен що українець, і Гогі що грузин *разом салют стріляли, пісні співали за павших братів, дітей, дружин. *Пройшло століття, ще кровоточать братськії могили. *Якесь х*йло, що животіє від газу нафти що належить народові Росії, *і каже що він один єдіная расієя *пішло війною на Грузію і Україну... *Як жаль діди що вас нема давно.
Думка Показати IP 14 Червня 2014 09:27
коментар було видалено
Справедливий Показати IP 14 Червня 2014 09:40
що за влада?! Ні х...я зробити не можуть з тими уродами!
Дончанин до Справедливий Показати IP 14 Червня 2014 10:49
С кем? Если ты имеешь в виду Авакова, Наливайченко, Ляшко, то не волнуйся. На них уже объявлена ПЕРСОНАЛЬНАЯ охота.
Лучанка до Дончанин Показати IP 14 Червня 2014 12:04
Як же я вас ненавиджу!
Дід Панас до Лучанка Показати IP 14 Червня 2014 15:50
Дивись, не захлинись своєю ненавистю
Дончанин Показати IP 14 Червня 2014 10:23
Все кабины Ил-76 герметизированы, что даёт возможность перевозить 167 (в двухпалубном варианте — 245) солдат с личным оружием или обеспечить выброс 126 человек десантной группы.
Дончанин Показати IP 14 Червня 2014 10:37
Ну а теперь "малость не в тему": "президент Белоруссии, ведший себя довольно затейливо на коронации «шоколадного короля», другой недрогнувшей рукой пару месяцев назад отдал жёсткое приказание своим «сельскохозяйственникам»: быть готовыми к немедленному замещению украинских товаров на российских рынках.
Яяя до Дончанин Показати IP 14 Червня 2014 12:04
Ти дятел, в Білорусі в самих дифіцит с/г продукції. В нас в два рази дешевше.
Житель Бреста до Яяя Показати IP 14 Червня 2014 15:04
Ну у вас неточная информация-с/г продукция в Белорусии намного дешевле от украинской.Єти сказки можете рассказивать тем,кто никогда не был в Белорусии.МЫ смотрим канал по спутнику и знаем правду !!!!про все события на Украине,не такую какую я сегодня увидел.будучи в гостях в Ковеле.
лпдмуа а простише и Показати IP 14 Червня 2014 11:12
после вчерашнего шустер-мушлер я уже перестал понимать что происходить : вере нет ни виступлению наливая тем более назначених ним руководителей а его первого нада било спросить за все
гiсть Показати IP 14 Червня 2014 11:22
Упокой,Господи,душi загиблих на цiй вiйнi i прости iм грiхи i даруй iм Царство Небесне.Спiвчуваю батькам i друзям загиблих.
Макс Показати IP 14 Червня 2014 11:28
Це не держава!!!!!!!
Орел Показати IP 14 Червня 2014 11:31
за місяць часу на донбасі вже знищено 10 наших бойових гвинтокрилів, літак-розвідник ан-30 та сьогдня ще й іл -76
Фронт Показати IP 14 Червня 2014 11:44
ШУКАЙТЕ ЗРАДНИКІВ!!!!!! УСІХ ГЕНЕРАЛІВ ПО РІЗНИХ КІМНАТАХ і ДОПИТУВАТИ!!!!
Берта Показати IP 14 Червня 2014 12:00
коментар було видалено
Анонім до Берта Показати IP 14 Червня 2014 12:07
та сидить одна с**ка і пише з одного айпішніка під десятьма різними аккаунтами москальську пропаганду. З тим бур*яном боротися - тільки руки вимазувати в лайно
Дід Парафін до Берта Показати IP 14 Червня 2014 12:08
В мене колись пса так звали - Берта. Може ти й патріотка, але дура-дурою
Українець Показати IP 14 Червня 2014 12:28
Кисєльов захворів раком простати, а що тебе чекає?
Програміст Показати IP 14 Червня 2014 12:42
НІ, Свєта та дончанин - не одна і та ж людина. Айпішнік дончанина IP: 212.66.37.162, а Свети - 46.11.102.196
Света до Програміст Показати IP 14 Червня 2014 12:48
коментар було видалено
Анонім Показати IP 14 Червня 2014 17:25
Обволокти Донбас колючою проволкою, щоб не заважав всім іншим нормальним укранцям жити спокійно і в мирі.
!!!! Показати IP 14 Червня 2014 18:05
Микола Княжицький Вчора на нараді силовиків з президентом усі учасники,окрім представників міноборони висловилося проти перевезення військових літаками. І Президент був проти. Але військові запевнили,що все буде добре. Пощастило,що частина військових поїхала на БМП. У збитому літаку мало бути 200 солдатів та офіцерів.