USD 39.62 39.90
  • USD 39.62 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

«Криваві покидьки» обстріляли сили АТО: 30 загиблих. ОНОВЛЕНО

11 Липня 2014 12:58
Терористи з установок «Град» обстріляли позиції сил Антитерористичної операції (АТО) біля Зеленопілля, є загиблі серед військовослужбовців. Про це УНІАН повідомив речник АТО Владислав Селезньов.

«Факт того, що по Зеленопіллю бойовики з «Градів» відпрацювали - так, серед наших сил є втрати - так, деталі будуть пізніше і швидше за все на найвищому рівні. Підтверджую ці події, але поки ніяких деталей сказати не можу, кількість жертв уточнюється», - додав речник АТО.

Водночас активіст Майдану Володимир Парасюк написав у соцмережі: «Щойно повідомили дуже неприємну новину. Сьогодні в 5 годині ранку біля села Зеленопілля Луганської області російські бойовики з установки «Град» обстріляли наших хлопців з 24 моторизованої бригади (Яворівщина, Львівська області).Велика кількість поранених і вбитих. Зв’язку немає, все згоріло. Підмога не приходить».

«Про цей жах мені повідомив мій побратим, який зараз - там», - додав він. Зі слів Парасюка, за неофіційними даними кількість загиблих наших військовослужбовців - близько 30 осіб та більш як 100 поранених.



Згодом офіційно про це розповів радник глави МВС України Зорян Шкіряк, - повідомляє "5 канал" (на відео).

"Поки інформація, яка є у відкритому доступі - до 30, можливо, жертв буде більше, оскільки ці криваві виродки знову підло обстріляли із системи "Град" та руйнування там значні", - заявив Шкіряк.

Радник міністра повідомив, що відповідь українських силовиків не змусить себе довго чекати і "будь-які питання після цього чергового кривавого теракту щодо нашого ставлення до тих, хто підняв зброю на український народ, на воїнів Збройних сил, Національної гвардії, будуть чіткими і зрозумілими".



Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 26
Анонім Показати IP 11 Липня 2014 13:09
И. И.: "Подтверждаю. Колонна разгромлена "в хлам".
Українець до Анонім Показати IP 11 Липня 2014 19:45
коментар було видалено
Olha Показати IP 11 Липня 2014 13:19
коментар було видалено
свідок Показати IP 11 Липня 2014 13:36
На сесії облради в пух і прах Загрева "розбиває" Пустовіта, що той лише наради проводить у кабінетах, а не контролює і не приділяє належної уваги поступленню грошей на потреби армії!!! Розкривається багато фактів бездіяльності ОДА!!!
Олесь до свідок Показати IP 11 Липня 2014 16:39
і що? щось змінилося
Волинянин Показати IP 11 Липня 2014 13:43
Через таких як Загрева, гинуть наші хлопці, горе-патріот!
факт Показати IP 11 Липня 2014 13:47
На сесії навіть Пустовіт з заступниками не присутній, а поїхав з польським послом щось там вшановувати... Це зараз на часі вшановувати, святкувати, хороводи водити...?! Ганьба!!!
аяяй до факт Показати IP 12 Липня 2014 14:13
які хороводи що ти мелеш!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Чегевара Показати IP 11 Липня 2014 14:45
Валити тих козлів нах. Літаки для чого?????????????
Анонім до Чегевара Показати IP 11 Липня 2014 15:13
Только что сбили самолет силами ПВО !!!!!!!!!!!!!!
Анонім до Анонім Показати IP 11 Липня 2014 22:11
коментар було видалено
оля Показати IP 11 Липня 2014 15:23
Додому хлопці і всі будуть живі та здорові.
Лорен до оля Показати IP 11 Липня 2014 15:37
Оля ти ДУРЕПА! Щоб твоїх рідних чекала така участь та щоб ти ВМИВАЛАСЬ КРИВАВИМИ СЛЬОЗАМИ!!!!
Дончанин до Лорен Показати IP 11 Липня 2014 20:58
коментар було видалено
юлія до оля Показати IP 11 Липня 2014 16:21
А ти будеш рабинею десь в Казахстані чи в Сибірі. Як тобі таке світле майбутнє. Чи ти думаєш проживаючи тут тебе не відкомандирують таку чесну в ті краї !? А що зроблять з родиною я вже мовчу. Хвала цим хлопцям, бо там найкращі...
Анонім до юлія Показати IP 11 Липня 2014 20:59
"Чи ти думаєш проживаючи тут тебе не відкомандирують таку чесну в ті краї !?" - а за что?
екскурсовод до юлія Показати IP 11 Липня 2014 21:29
А ти хочеш бути рабинею десь в Європі чи США?
маша до оля Показати IP 11 Липня 2014 16:40
ти дура оля
болить... Показати IP 11 Липня 2014 16:38
Царство небесне загиблим...Ангела Охоронця всім живим...
Лучанин Показати IP 11 Липня 2014 18:13
Цей сотник ПАРАСЮК особисто причетний до розгортання бойового протистояння в Україні, йому треба не коментувати агонію силовиків, а самому їхати на донецький фронт
Лучанин1 до Лучанин Показати IP 11 Липня 2014 18:33
А ВІН ТАМ, В БАТАЛЬОНІ Дніпро
Анонім до Лучанин1 Показати IP 11 Липня 2014 21:01
Если не врут, то его уже взяли.
Анонім Показати IP 11 Липня 2014 21:21
коментар було видалено
гiсть Показати IP 11 Липня 2014 21:33
Коли кiнець вiйни?
Анонім до гiсть Показати IP 11 Липня 2014 21:41
коментар було видалено
Сергій Показати IP 12 Липня 2014 21:05
Ополченці ДНР,або,якщо хтось хоче- то =сепаратисти=, останнім часом все частіше почали застосовувати у боях з укр. армією та нац.гвардією(особливо проти галичан), важку артилерію,танки,бронемашини,міномети, і навіть =гради=. Не довго залишилось чекати і бойових ліітаків у =денеерівців=.Так що бронежелети, (які купують часто нашим хлопцям на гроші зібрані усим селом) та американські каски, скоріше всього не допоможуть.Потрібні припинення вогню та реальні переговори,і головне-усунення від влади =партії війни=.