USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.80 9.95

Тіньовий збут деревини за кордон: Колісника звинувачують у корупції

26 Лютого 2014 13:24
На Волині хочуть припинити тіньові схеми збуту деревини за кордон, до яких був причетний начальник управління лісового та мисливського господарства області Богдан Колісник.

Про це йшлося на зборах підприємців-лісозаготівельників та працівників управління у середу, 26 лютого, - інформує ВолиньPost. На збори також прийшли представники Правого сектору на чолі із командиром Волинського підрозділу Павлом Данильчуком, оскільки, кажуть, в майданівців була інформація, що на засідання має прийти начальник управління Богдан Колісник, який не пройшов люстрацію. Данильчук переконував, що представники Правого сектору «не з рогами» та цілком цивілізовані люди.

«Ми не чинимо жодних особистих погроз людям», - повідомив він. Також командир повідомив, що Правий сектор буде слідкувати за люстрацією в управлінні лісового та мисливського господарства області. Один із підприємців Анатолій Белиця розповів, що держлісгоспи під керівництвом Богдана Колісника продавали сировину за зниженими цінами підприємствам його сина Зиновія Колісника.


Представник Правого сектору в управлінні Олег Бойко розповів, що такі схеми потрібно припинити і організувати збут деревини виключно на аукціонах, «щоб всі були в рівних умовах».

З його слів, Богдана Колісника шукають, оскільки Правий сектор вважає, що він прямо причетний до тіньових схем збуту деревини на Волині. Виконувач обов’язків начальника управління Сергій Шеремета зазначив, що найближчим часом всі схеми продажу та експорту деревини за кордон «будуть прозорими».

«Ми будемо за цим слідкувати», - повідомив представник Правого сектору Олег Бойко.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 24
Українець Показати IP 26 Лютого 2014 13:31
Хлопці хочуть касувати, касьори.
Українець Показати IP 26 Лютого 2014 13:31
Хлопці хочуть касувати, касьори.
лучани Показати IP 26 Лютого 2014 13:34
Без Клімчука такі афери не провернути.
батько Показати IP 26 Лютого 2014 13:35
"Каждая кухарка может управлять государством" напевно так і буде. Сьогодні правлять Махновці!!!
Українець Показати IP 26 Лютого 2014 13:36
Корупціонера і злодюгу перефорбованого 5 раз, з 23 річним стажем підозрюють в корупції кіно, дитячий садок , вирости виросли а от чи порозумнішали
Лось Показати IP 26 Лютого 2014 13:37
Колісник - Герой України!!! Він чесний і його руки нічого не крали, тому що він крав чужими руками!!!
Українець Показати IP 26 Лютого 2014 13:39
Дуб і експорт деревини з волині а особливо з ковеля і ківерець виключно преферкнція клімчука і його адютанта, головного портфеленосця карпюка.
Лучан Іван Показати IP 26 Лютого 2014 14:01
Йпт. Олег Бойко, екс-заступник Бориса Клімчука, що займався деревообробкою за допомогою Колісника вже Правий сектор??!! Супер ребята, працюєте! Ну правильно ж. Вам же ж теж для політики мутні гроші треба!
Лучанка до Лучан Іван Показати IP 26 Лютого 2014 19:55
Ха-ха..!
користувач Показати IP 26 Лютого 2014 14:04
Грабить все і скрізь......."Янукович"-це волинський Колісник!!!!!!!!!
Лучанин Показати IP 26 Лютого 2014 14:11
А що вже і Олег Бойко в правому секторі?Ну діла.А чим він кращий за Колісника?Мало ще зрізав дерев.Ще перевірте фірму ПСБ в Ковелі і Арзу в Маневичах.
Віталій Показати IP 26 Лютого 2014 14:49
Колісник цей чудовий чиновник починаючи з того як він очолив дану структуру гроші відмивав у трьох напрямках. 1-це за бесцінь скуповував деревену через свої фірми і відправляв за кордон і зараз успішно це робить, в нього є свої пилорами особливо в МАНЕВИЧАХ, ЛЮБЕШІВ, РОЖИШЕ, 3-з фірм або підприємців брав взятки і відавав ім деревину по заниженим цінам. Носив взятки Кліччуку, Покурору головному, Кирильчуку (дед), Бондарю, Романюку,Башкаленко, і самі більші транши Державному комітету лісовир ресурсів України СІВАКУ - в рік близько 5млн. доларів. ЗА ВИЩЕ НАПИСАНЕ ВІДПОВІДАЮ.......
Кабан до Віталій Показати IP 26 Лютого 2014 15:05
Колесник - Герой України!!! Ура!!Ура!!!Ура!!!! Висунути на пост Президента України!!
лівий сектор до Віталій Показати IP 26 Лютого 2014 19:12
Шановний Віталій все що ви написали це все брехня.В демократичній державі людину злодієм і корупціонером назвати може тільки суд.А ви щось чули на базарі в бабки яка продає насіння -от і пишете всяку єрунду.Добре що у нас пройшла революція можна писати і робити все що хоч.А давайте проведемо люстрацію правому сектору бо є підозра що там прибилась всяка шваль яка не дружить ні з законом ні з головою.А чому ніхто не згадує скільком храмам,школам,громадам,малозабезпеченим і решті була надана допомога.Не лийте грязь безпідставно.
Лучанка до лівий сектор Показати IP 26 Лютого 2014 20:04
Саме так. Коли людина робить добро цього ніхто не бачить, а засуджувати можна як одиних так і других.(на лиці написано у кожного )
Семен до Віталій Показати IP 8 Березня 2014 22:20
Напевно разом працював, раз такі ранв пише!!!
Лiсничий Показати IP 26 Лютого 2014 16:15
А мені пофіг.Людей штрафую за дрова,а виводжу дубину лісовозами
Лучанка до Лiсничий Показати IP 26 Лютого 2014 20:05
Який ти "молодець"
Адольф Показати IP 26 Лютого 2014 20:53
Його не сьогодні потрібно було б зупиняти, а коли ліси ще були у нас. Там і синки його накрали на 700 років уперед - всіх на палю!
лівий сектор до Адольф Показати IP 26 Лютого 2014 21:02
Адольф краще залишайся людиною,чим робити такі висновки.
Адольф до лівий сектор Показати IP 26 Лютого 2014 21:33
змалку бачив як вони крали, спочатку старий а потім і його синки.
Правий сектор Показати IP 26 Лютого 2014 22:50
Люстрацію "лісових казнокрадів" потрібно провести і у районах області. Колісник скрізь порозставляв своїх людей. які погрузли в тіньових оборудках!!!
??? Показати IP 27 Лютого 2014 16:43
Ешелони вагонiв з деревиною з Маневич як йшли так i йдуть,