USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

Три сотні загиблих під Іловайськом поховали на Дніпропетровщині

19 Жовтня 2014 09:35
З серпня на Дніпропетровщині поховали 312 загиблих під Іловайськом. Про це інформує Експрес.

Двадцять одного невідомого солдата поховали у Дніпропетровську. Провести героїв в останню путь прийшли військовослужбовці та прості громадяни. За цей тиждень це вже друге масове поховання бійців, імена яких не вдалося встановити. 312 тіл привезли ще у серпні. Усі вони загинули під Іловайськом. Імена 187 військових уже вдалося встановити. Інших, як невідомих, ховають на Краснопільському кладовищі. У всіх загиблих фахівці взяли зразки ДНК, за якими можна знайти родичів бійців.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЛУЧАНИН - ПРО ІЛОВАЙСЬКИЙ КОТЕЛ: З ПЕРШИХ УСТ
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
люся Показати IP 19 Жовтня 2014 09:57
Факт - хоронять УСІХ загиблих: і українців, і всіх інших учасників бійні. І, швидше за все - більшість з ТІЄЇ сторони - ті, кого скоро будуть шукати ПРОПАГАНДИСТИ на передачі "Жди меня".
ВОНО до люся Показати IP 19 Жовтня 2014 10:34
ага, Гелетей ж говорив про 108 загиблих, решта то не українці то зрадники. Бога побійся пропогандон порошенківський. Матері Волині кого шукають? Невже росіян???
Анонім до ВОНО Показати IP 19 Жовтня 2014 11:12
То чого ж не знаходять? Тобі це не підозріло? Чому генетика не співпадає?
Дончанин до Анонім Показати IP 19 Жовтня 2014 13:10
коментар було видалено
Анонім Показати IP 19 Жовтня 2014 13:17
Чим далі - складається враження, що це просто ЗАЛЯКУВАННЯ людей (пропаганда), щоб більше не хотіли воювати (труни порожні і цифри перебільшені). НІХТО І НІ РАЗУ НЕ ОЗВУЧИВ КІЛЬКІСТЬ ТИХ, ХТО ШУКАЄ РОДИЧІВ. Скільки їх точно? От хоча б на Волині?!
Дончанин до Анонім Показати IP 19 Жовтня 2014 13:24