USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Це остаточне «прощавай»: Порошенко, який покинув власний мітинг, став героєм мемів

12 Березня 2019 10:13
11 березня кандидат у президенти Петро Порошенко провів мітинг з виборцями в Житомирі, після чого йому, як і у випадку з черкаським мітингом, довелося спішно залишати захід. Вдале фото «Петра, який біжить» спровокувало сотні жартів, фотожаб та мемів. Натомість прес-секретар Порошенка Святослав Цеголко згодом заявив, що Порошенко не втікав, а просто йшов з площі.

Про це свідчать фото з соцмереж.

Активісти з «Нацкорпусу», які в суботу змусили президента згорнути мітинг в Черкасах і побилися там з поліцією, спонукали президента виступати за спеціальною огорожею і в Житомирі. А після мітингу Порошенко був змушений швидко йти з місця проведення, що і зафіксували на фото, яке справило дуже велике враження на користувачів соцмереж.

Нардеп Олександр Онищенко пригадав, як президент «ганяв дахами» екс-губернатора Одеської області Михеїла Саакашвілі.

Журналістка Світлана Крюкова прокоментувала ситуацію назвою німецького фільму «Біжи, Лола, біжи!».
Юрист Андрій Портнов, побачивши фото гаранта, який втікає, припустив, що Порошенко щось вкрав.
«Це остаточне прощай. Залишилося три тижні. Але потім буде перехідний період. Ось це вже буде страшно», – пише юрист Олексій Романов.
Блогер Денис Гороховський і зовсім побачив на фото «божественну сутність». «Гарант ходить по воді», – коментує він.
Журналіст Андрій Манчук запропонував записати пісню про Порошенко з цього приводу.

«А ти хто такий? Давай, до побачення! Давай, іди, гуляй до побачення!», Є враження, що якщо хтось із конкурентів запише про Петра відому мейхане, її заспіває вся країна», – написав журналіст.
Натомість прес-секретар Порошенка Святослав Цеголко запевнив, що це - фейк і провокація. Мовляв, президент просто йшов з площі
Того ж дня на відео зняли в дечому знакову подію – вітер здув агітаційну «будку Порошенка».

«Будка президента Порошенка виявилась навіть більш стрімкою, ніж реформи президента Порошенка. На щастя (та на відміну від реформ), постраждалих немає», – жартують журналісти UA1.
Тим часом, «Петро, який біжить» за ніч встиг стати героєм мемів та численних жартів – від образу Джека Горобця до «сумного Макконагі».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 24
Анатоль_ Показати IP 12 Березня 2019 10:22
Я в шоці!
Анонім до Анатоль_ Показати IP 12 Березня 2019 15:20
Толян! коли вже ти вийдеш з того шоку?
пеця Показати IP 12 Березня 2019 10:31
та ну їх нафіг !!!! ще чимось важким пошпурять !!!!!!!!!
Лучанин Показати IP 12 Березня 2019 11:01
У світі багато прикладів, коли використання у своїх цілях радикалів, до добра не приводить. Найбільш яскравий - це як американці аль каїду виховали, а потім вона їм теракт зробила. Наші деякі політики на плечах молодих радикалів дохопились до влади, а зараз отримали віддачу... Не даремно європейські лідери закликали навести порядок з цими організаціями
таксист Показати IP 12 Березня 2019 11:38
лишилось тільки вибачитись перед народом і смотатись по тихому
сергiй Показати IP 12 Березня 2019 11:41
а что он должен был быть в том бардаке до конца?
віктор Показати IP 12 Березня 2019 12:14
взагалі-то за кодексом честі капітан останнім залищає судно
петро до віктор Показати IP 12 Березня 2019 12:28
Кодекс честі? Кримінальний знаю... А шо то таке?
ббс до віктор Показати IP 12 Березня 2019 13:00
криси вже побігли...
Анонім Показати IP 12 Березня 2019 12:39
Подаєте коментарі Портнова та Онищенка... Оце авторитети! Так багато зробили для України!
Анатоль_ до Анонім Показати IP 12 Березня 2019 13:30
А ти що зробила для Укоаїни?
Лучанка до Анатоль_ Показати IP 12 Березня 2019 13:55
Люди на Україну чесно працюють, а не розкрадають!!!!
Свідомий Показати IP 12 Березня 2019 12:48
Капітан втікає від своїх потріотів
Ісса Ндойє Показати IP 12 Березня 2019 13:21
А губернатори як будуть евакуюватися ???
Лучанка до Ісса Ндойє Показати IP 12 Березня 2019 13:52
Ці шав** порозбігаються в різні сторони, якщо встигнуть!
Лучанка Показати IP 12 Березня 2019 13:48
Біжить, як молодий, навіть калюж не боїться! А відповісти на гострі питання свого народу сміливості не вистачає. ГАНЬБА!!!!! Він сміливий лише на трибуні, коли публіка сидить безязика!
сергiй Показати IP 12 Березня 2019 15:14
Президент не боится обедать на передовой и награждать военных в 800 метрах от забора ДАПа. Этот Верховный приезжает к вооруженным до зубов армейцам, спокойно и комфортно себя среди них чувствует. Это единственный политик, который поехал в 2014 году в Крым, когда УЖЕ начиналась оккупация. Кого боится, мухи вы жужжащие. Взять одну фотку из ряда. Обрезать ее и выдать желаемое за действительное - единственное на что хватает ума у некоторых наших журналистов. В реальности же - он, как всегда, нашугал собственную охрану, рванув пообщаться с людьми.
Анонім до сергiй Показати IP 12 Березня 2019 15:23
ти там зав'язуй з психотропними...
Лучанин Показати IP 12 Березня 2019 16:04
Треба віддати Порошенку шану за те що він довів до сказу кацапів та наших внутрішніх москаликів які абсолютно нічим не відрзняються від перших. А це означає, що він робить все правильно бо пране бачити вільну Україну і все для цього робить. Не все вдається, особливо в економіці. Та й не може вдатися. бо у нас вся економіка формувалась навколо злодіїв. Якщо хтось думає, що це побороти можна за п'ять років то це або ворог, або популіст.
Я до Лучанин Показати IP 12 Березня 2019 18:37
а те що він довів Україну до ручки і продовжує громадянську війну котру обіцяв закінчити за кілька днів - то так... фігня.. не враховуючи стрімкість подвоєння активів шоколадного томоса..
... до Я Показати IP 12 Березня 2019 20:59
Громадянську? Не помилились?
Я Показати IP 12 Березня 2019 16:13
З нашим народом ще років 50 будуть всі президенти тікати! Як не секти то секції всі проплачені роблять бунт.
Лучанин Показати IP 12 Березня 2019 16:16
А фото то фейкове
Однозначно! Показати IP 13 Березня 2019 09:43
Френч на ньому як той мішок на опу****.куди свита дивиться..?