USD 24.45 24.6
  • USD 24.45 24.6
  • EUR 27.05 27.25
  • PLN 6.25 6.37

Цуманська ОТГ: результати виборів

До Цуманської ОТГ увійшли Цуманська селищна рада (селище Цумань, село Кадище), Берестянська сільська рада (село Берестяне), Липненська сільська рада (село Липне), Холоневичівська сільська рада (села Холоневичі та Знамирівка).

На посаду голови Цуманської ОТГ балотувалось четверо кандидатів. Переміг – Анатолій Дорошук (самовисуванець) з результатом 3308 голосів (70,17 %), інформує прес-служба волинського УКРОПу.

За даними паралельного підрахунку голосів, який здійснює Волинська обласна регіональна парторганізація політичної партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП», склад ради Цуманської ОТГ буде наступним:

1. Януль Тетяна Іванівна (Самовисування) – 52 голоси (54,17 %)

2. Януль Назар Васильович (Батьківщина) – 45 голосів (27,95 %)

3. Пелех Микола Володимирович (Самовисування) – 49 голосів (52,13 %)

4. Філюк Наталія Дмитрівна (УКРОП) – 82 голоси (45,3 %)

5. Лященя Леся Федорівна (Батьківщина) – 58 голосів (31,18 %)

6. Глушко Ігор Олександрович (Батьківщина) – 64 голоси (35,16 %)

7. Макара Ольга Степанівна (Солідарність) – 46 (35,38 %)

8. Папежук Ірина Вікторівна (Батьківщина) – 39 голосів (29,55 %)

9. Лінник Борис Васильович (Самовисування) – 140 голосів (58,58 %)

10. Ховайло Оксана Володимирівна (УКРОП) – 40 голосів (43,01 %)

11. Ховайло Наталія Олександрівна (Батьківщина) – 81 голос (43,32 %)

12. Боровицький Олександр Миколайович (Самовисування) – 83 голоси (45,86 %)

13. Пилипчук Аліна Євгеніївна (УКРОП) – 62 голоси (37,58 %)

14. Фролов Юрій Анатолійович (Аграрна партія) – 78 голосів (50,65 %)

15. Колісник Роман Богданович (Самовисування) – 68 голосів (27,53 %)

16. Рабчун Олег Олександрович (УКРОП) – 140 голосів (46,05 %)

17. Ходорчук Наталія Василівна (УКРОП) – 36 голосів (19,78 %)

18.Охочий Сергій Олексійович (Самовисування) – 125 голосів (54,35 %)

19. .Чабан Надія Василівна (УКРОП) – 60 голосів (29,41 %)

20. Лисюк Віктор Ананійович (Солідарність) – 87 голосів (37,02 %)

21. Переходько Микола Григорович (Солідарність) – 79 голосів (34,96 %)

22. Войтович Микола Анатолійович (УКРОП) – 78 голосів (41,71 %)

23. Гуменюк Іван Миколайович (Самовисування) – 36 голосів (41,38 %)

24. Лебедюк Галина Леонідівна (УКРОП) – 71 голос (42,01 %)

25. Панасюк Людмила Андріївна (УКРОП) – 58 голосів (23,87 %)

26. Громик Богдан Іванович (Самопоміч) – 64 голоси (42,11 %)

Зазначимо, також відомі результати голосування по наступних об’єднаних громадах:

Любешівська ОТГ: обрали голову і 34 депутатів
Відомі результати виборів у Турійській та Оваднівській ОТГ
У Любомльському районі обрали голів та депутатів двох ОТГ
Вибори в Іваничівській ОТГ: головою став кандидат від УКРОПу
Вибори в Копачівській ОТГ: до ради увійшли 12 депутатів від УКРОПу
Боратинська ОТГ: хто став головою громади і депутатами
Вибори у Колківській ОТГ: результати голосування
Вибори в Жидичинській ОТГ: результати голосування
Вибори у Велимчанській ОТГ: результати голосування
Зарічанська ОТГ: до ради увійшло 14 депутатів від УКРОПу
Городищенська ОТГ: оголосили результати голосування
Сераховичівська ОТГ: попередні результати голосування
Результати голосування у Дубечненській ОТГ: 9 депутатів від УКРОПу
Вибори в Рівненській ОТГ: результати голосування
Реклама
Загрузка...
Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.

Система Orphus
Яндекс.Метрика
Ukr.net: Автобазар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і світу в режимі реального часу на Укр.нет. Фільми в кінотеатрах на KINOafisha.ua. Телепрограма на TVgid.ua.