USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.94

У Княгининівській ОТГ обрали головою Олену Твердохліб

12 Грудня 2016 00:17
Найбільша на Волині Княгининівська об’єднана територіальна громада (до складу входять: Княгининок, Буків, Зміїнець, Милушин, Милуші, Моташівка, Сирники, Брище та селище Рокині) висловила свою підтримку кандидатам у голови, як повідомляє прес-служба Волинського УКРОПу, наступним чином:

Твердохліб Олена (УКРОП) – 3081 (81,55 %);

Ткачук Олександр (самовисуванець) – 420 (11,12 %);

Синька Сергій (самовисуванець) – 78 (2,06 %);

Мостика Віктор (самовисуванець) – 52 (1,38 %);

Шелеп Михайло («Народний контроль») – 80 (2,12 %);

Недійсні бюлетені – 67 (1,77 %).

Нагадаємо, що цієї неділі на Волині голову та депутатів обирали у Княгининівській (Луцький район), Прилісненській (Маневицький район), Литовежській та Поромівській (Іваничівський район) та Поворській (Ковельський район) об’єднаних територіальних громадах.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
123 Показати IP 12 Грудня 2016 07:01
Поздоровляємо переможця і одночасно раді за людей громади, що вибрали свою людину, а не заїзджих гастролерів.
Василь Петрович до 123 Показати IP 12 Грудня 2016 09:49
Це якось впливає на дерибан землі?
234 Показати IP 12 Грудня 2016 07:44
найбільші устилуг зимне голоби
Вася Показати IP 12 Грудня 2016 09:06
Шелеп! ось твій результат 80 голосів, то всі родичі? не пройшов твій гастрольний тур у сільраду! гуляй, бреши далі......
Ольга Показати IP 12 Грудня 2016 11:02
Найбільш "грязної" виборчої компанії за роки незалежної України ще в Маяках(Княгининку) ще не було.Так виборців не купляли навіть на виборах до Верховної ради України.
Ірина Маяки до Ольга Показати IP 12 Грудня 2016 18:24
Що Ви маєте на увазі? Якщо таке говорити, то треба аргументувати свої слова. Твердохліб за короткий час зробила те, що за весь період не зробив Ярмольський.
Лєна Показати IP 12 Грудня 2016 18:33
Перемагає завжди той хто бореться справедливо, а не з брехливими обіцянками і грязним минулим і той хто купив вас. ми на відмінну від вас непродавалися нікому
Ольга Показати IP 13 Грудня 2016 16:25
Ярмольський 20 років був головою і жодної виборчої компанії не куплялись голоси і по хатах не ходили і не розносили гроші. А хто що зробив час покаже. На існуючих стовпах та деревах повісити ліхтарі - це велика заслуга?
таня Показати IP 13 Грудня 2016 16:36
НЕ було достойних кандидатів, тому населення вирішило обрати свою. Виборців десь більше семи тисяч, а проголосувало половину. круті з царського села майже не голосували, бо їм по .фік хто голова і хто депутат. Більше обраних депутатів чужі люди і мета їх одна -земля.