USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Краматорську не захоплювали українську бронетехніку. ОФІЦІЙНО

16 Квітня 2014 12:12
У Міністерстві оборони України спростовують інформацію, що в Краматорську пересувається російська бронетехніка, а українські БТРи захоплені сепаратистами та російськими військами.

Він додав, що на фотографіях затерті номери на техніці, а відео знято зовсім в іншому місці.



Про це повідомили в прес-службі Міноборони, - інформує УНІАН.

Як зазначив виконувач обов’язків начальника управління преси та інформації Богдан Сеник, фото та відео, що нібито підтверджують ці факти, ”є фейком”.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 24
брехуны Показати IP 16 Квітня 2014 12:14
коментар було видалено
вася Показати IP 16 Квітня 2014 12:16
то получається що в іншому місці таки захватили Б.Т Р и. ТО ТОДІ В ЯКОМУ МІСЦІ ЗАХВАТИЛИ??????
Анонім до вася Показати IP 16 Квітня 2014 12:21
Ти такий Вася, що капець, чи то краще російський Іван, йди проспися!!
Причем до Анонім Показати IP 16 Квітня 2014 12:25
коментар було видалено
Анонім до Причем Показати IP 16 Квітня 2014 12:32
при тому що у тебе в росії із ЗМІ тільки Дож, решта пропаганда та брехня, тож не тобі тявкати про правду
а это что Показати IP 16 Квітня 2014 12:18
коментар було видалено
Микола Показати IP 16 Квітня 2014 12:20
То я так і зразу думав!!!
Дмитро до Микола Показати IP 16 Квітня 2014 12:36
Я також, ці сепараторні кацапські жуки просто слиною бризкають так вони брешуть ))
11 Показати IP 16 Квітня 2014 12:20
коментар було видалено
Анонім Показати IP 16 Квітня 2014 12:33
поки імпотентна влада боїться вголос сказати слово НАТО, щоб не спровокувати путлера, БТР-и з російськими окупантами розїжджають по українській землі. Зброю правому сектору, націоналістам і патріотам, бо ризикуємо втратити власну державу.
Анонім Показати IP 16 Квітня 2014 12:37
ВЖЕ ВТРАТИВ!!
111 Показати IP 16 Квітня 2014 12:42
http://www.youtube.com/watch?v=GXISTcz-sO0
Вільна Волинь Показати IP 16 Квітня 2014 12:47
Ясєн пєнь, що це в Росії десь... В автівок номера дійсно затерті, але жовта ГАЗелька (які в рашці на маршрутках) себе видала.
ЗМІй до Вільна Волинь Показати IP 16 Квітня 2014 12:59
А відео Еспрео ТБ вас вже не задовільняє? Це ж правдивий кАнал!:) А інші інтернет-ресурси, вже теж не те?:) http://ukr.lb.ua/news/2014/04/16/263306_kramatorsk_voshla_kolonna.html
військо Показати IP 16 Квітня 2014 12:54
В інтернеті стільки прямих доказів, що цей факт Є, а МО спростовує?:) Ну а як інакше, признають свою неспроможність?:)
Анонім Показати IP 16 Квітня 2014 13:11
Чому Українські ЗМІ не публікують правдиву інформацію, або навіть фото, як головного по антитерористичній операції Крутова в Краматорську взяли в облогу прості люди?! Від наших людей теж багато чого приховують!!! http://itar-tass.com/mezhdunarodnaya-panorama/1124704
Мойша Рабинович Показати IP 16 Квітня 2014 13:48
Я шо-то не понял.Так мы с войной таки опять обос.......лись или это нас только пучит?Уже так бедные журналюги забрехались,что не в сказке сказать и ни пером описать:)
волинянка до Мойша Рабинович Показати IP 16 Квітня 2014 14:57
Брехня хунти на брехні і брехнею поганяє.Забрехались геть і народ мають за ідіотів.Перейшли бтри на сторону народу,бо там прості люди які їх і накормили бо десантники 25 бригади більш як 2 дні нічого не їли а Коваль чого туди поїхав виясняти що з бтр коли там все в порядку а?Не здивуюсь що й він перейде на бік народу і поверне все війско на Київ прибирати хунту.
йося моргенштерн до Мойша Рабинович Показати IP 16 Квітня 2014 15:02
ми таки сделали так как ты понял!!! и где у нас это немножечко случилось???
спецоперация:) Показати IP 16 Квітня 2014 13:51
Соболев: Украинские БТРы под российским флагом – это спецоперация На машинах БТР с российскими флагами в Краматорске и Славянске передвигались замаскированные украинские военные, чтобы таким образом проникнуть в части, контролируемые вооруженными сепаратистами. Об этом, заявляет и.о. главы фракции "Батькивщины" Сергей Соболев, передает Інтерфакс-Україна. "Было открытое заявление… Это наши вооруженные подразделения использовали партизанский метод проникновения непосредственно в те части, которые на сегодняшний день контролировались военными подразделениями Российской Федерации и теми сепаратистами, которые ими финансируются", - заявил Соболев на брифинге в среду. "Я думаю, что об этом мероприятии очень скоро будет известно, буквально, на протяжении часа-трех, и вы поймете что это, фактически, был прорыв, который таким образом был обеспечен нашими подразделениями", - добавил он. По словам Соболева, эта информация официальная, которую предоставил и.о. министра обороны.
Анонім до спецоперация:) Показати IP 16 Квітня 2014 14:58
Дебіли геть якби це було так то в новинах не оголошували що це "хитрість".Їх 70 чол а д онецьких більше 2 тис.
АльфаДог до спецоперация:) Показати IP 16 Квітня 2014 15:12
Відправити того Соболєва-базікалу у Краматорськ, нехай бойовий дух бійцям піднімає своїм тро-ло-ло!!!
Глава Минобороны Показати IP 16 Квітня 2014 14:00
13:32 Глава Минобороны уехал в Краматорск выяснять ситуацию с БТРами http://www.unn.com.ua/ru/news/1331976-ochilnik-minoboroni-poyikhav-do-kramatorsku-zyasovuvati-situatsiyu-z-btrami :)
оля Показати IP 16 Квітня 2014 15:31
CNN не нашел связи между донецкими активистами и Кремлем Вопреки обвинениям госдепа США, действующие в Донецке и области активисты совершенно не похожи на «зеленых человечков», которых видели в Крыму, сообщает CNN. Нет никаких признаков, указывающих на их связь с Кремлем. Тем не менее они демонстрируют высокую степень координации и хорошо вооружены.