USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

У літаку, який розбився під Луцьком, загинули поляки

12 Червня 2015 11:49
Експертиза встановила осіб, чиї тіла були знайдені на місці падіння літака в селі Промінь.

По це стало відомо під час прес-конференції прокурора області Дмитра Чепіжака сьогодні, 12 червня.

Нагадаємо, в березні 2015 року в селі Промінь впав літак з контрабандними цигарками. На місці аварії були знайдені два тіла, які обгоріли настільки, що опізнати їх без спеціальної експертизи було неможливо.

Як повідомив Дмитро Чепіжак, судово-молекулярну експертизу завершили і особи пілотів встановили. Ними виявилися громадяни Польщі і нині ведуться перемовини, щоб передати тіла родичам за кордон.

Більше інформації щодо провадження прокурор не надав, посилаючись на таємницю слідства. Наразі намагаються встановити причетних осіб.

Однак він додав, що літак, який впав у Промені, був у власності волинського сільськогосподарського приватного підприємства «Агротехсервіс».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Че Показати IP 12 Червня 2015 12:09
Як і казали раніше знаючі люди, без Степана Москвича там не обійшлося.
Гевара до Че Показати IP 12 Червня 2015 17:47
Як казали ще одні розумні люди-ти багато знав...
2 Че Показати IP 12 Червня 2015 12:47
а хто це - Степан М. ?
Лучанин до 2 Че Показати IP 12 Червня 2015 14:14
Хто, хто? Боратинці і сільський голова добре знають-відома особистість.
Вася Показати IP 12 Червня 2015 13:06
От клятi москалi i тут наслiдили !!!
Васюня до Вася Показати IP 12 Червня 2015 14:16
Загинули поляки-контрабандисти, а не москалі.
Вася до Васюня Показати IP 12 Червня 2015 14:22
Нiхто i не каже, шо москалi загинули, в них сьогоднi свято, дуже радiють ! А полякiв контрабандистiв не буваэ- тiльки бiзнес !!!
просто до Вася Показати IP 12 Червня 2015 17:49
Ти що куриш "розумнику"?:)
Вася до просто Показати IP 13 Червня 2015 00:06
Достатньо подихати вашою атмосферою...)))
ха-ха до Васюня Показати IP 12 Червня 2015 16:17
єдна холєра !!!
до Че Показати IP 12 Червня 2015 13:12
Не правда, літак проданий задовго до падіння, в інтернеті все давно розписано і досліджено
Льоня Показати IP 14 Червня 2015 08:34
Коли буде знята таємниця слідства по цій справі? Може ЗМІ дослідять та дадуть інформацію суспільству?
123456 Показати IP 14 Червня 2015 11:19
Ну не дає Бог пшекам літати дальше Буга. То Смоленськ, то Промінь... Спрацьовує генетична память, видно, забагато наших предків "Панове-побратими" на палі в 17 столітті насадили. Аз воздам.