USD 39.50 40.00
  • USD 39.50 40.00
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

У Луганськ увійшли танки й БТРи бойовиків

20 Червня 2014 08:46
У Луганськ увійшла колона бронетехніки бойовиків, уночі терористи обстріляли аеропорт "Луганськ", а також військову частину в Артемівську. Про це повідомляє «Українська Правда».

Згідно з оперативним даними групи "Інформаційний спротив", о 4.30-4.40 терористами був вчинений обстріл зі стрілецької зброї аеропорту "Луганськ", зайнятого силами АТО. Українські військові відкрили вогонь у відповідь. Постраждалих серед військовослужбовців немає.

Також у Луганськ увійшла колона бронетехніки бойовиків. У складі колони – 2 танки Т-64 і 5 БТР.

Крім того минулої ночі терористи атакували військову частину в Артемовську.

"Українські військові відбили штурм. Одного військовослужбовця поранено, даних про втрати серед терористів немає", - пише координатор групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук.

Водночас, за його даними, тривають бойові дії в районі села Закотнебіля Червоного Лиману.

"Дії сил АТО ускладнюються наявністю мирного населення в зоні проведення операції. Основна установка силовикам – не допустити жертв серед мирних громадян", - зазначає Тимчук.

"До бойовиків постійно прибуває підкріплення. У ході дій сил АТО захоплено броньовану розвідувально-дозорну машину (БРДМ) терористів і "КамАЗ" із установленим крупнокаліберним кулеметом", - повідомляє він.

"Установлено, що вчорашній обстріл терористами цивільних об'єктів у Краматорську проводився для постановочної "картинки" з метою дискредитації сил АТО. Була ідентифікована знімальна група російського телебачення, яка заздалегідь установила телеапаратуру для зйомки місць обстрілу", - додає Тимчук.

Згідно з даними групи "Інформаційний спротив", не відповідає дійсності повідомлення російських ЗМІ з посиланням на терористів про те, що останні нібито збили бойовий літак сил АТО над Ямполем.

Раніше бойовики з так званої "Донецької народної республіки" заявили, що збили український Су-25 у ході боїв за селище Ямпіль на півночі Донецької області, уточнює Тимчук.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
Василь Показати IP 20 Червня 2014 09:14
коментар було видалено
Анонім до Василь Показати IP 20 Червня 2014 09:27
Кацапе що ти написав????
кисель до Василь Показати IP 20 Червня 2014 09:40
Боже які слова, яка 'поезія', а придивишся - звичайний колорадський рашист.
Василь до кисель Показати IP 20 Червня 2014 10:13
коментар було видалено
кисель до Василь Показати IP 20 Червня 2014 10:21
На рахунок 'здравомислящих' тут ти загнув. А на рахунок 'огня', то не ми його розпалили, а ваші даунецькі люмпени і долбані колоради з руцкими ганчірками і воплями 'путінпамагі' і расеярасея.
не смішіть до кисель Показати IP 20 Червня 2014 11:15
А я думаю саме такі як ви і розпалили ворожнечу в Україні, своїми кричалками про москалів, підтримкою таких лідерів як порошенко, яценюк та інших бандитів. Ми жили нормально, до поки ви на майдані скакати не почали. Майдан не вправі вирішувати майбутнє українців.
Роман до не смішіть Показати IP 20 Червня 2014 13:53
коментар було видалено
кисель до не смішіть Показати IP 20 Червня 2014 14:31
Що 'смалиш' морозко? Ти рахуеш царювання ялинковича і його банди 'майбутнім українців'? Впевнений, що не такого майбутнього хочуть люди. Допоки люмпени будуть голосувати за гречку і парасольки, і ходити на мітінги за 50 гривнів - нічого доброго у нас не буде
Анонім Показати IP 20 Червня 2014 09:25
Як ЯК????? Колони бронетехніки вільно їздять ДЕ ВІЙСЬКОВА АВІАЦІЯ????? ШОКОЛАДНИ ПРЕЗИДЕНТ ЗАТЯГУЄ АТО ВЖЕ ЧЕРЕЗ ВИБОРИ ДО РАДИ???? ЗНОВУ ЩОБ ГОЛОСУВАЛИ ТІЛЬКИ ЗАХІДНЯКИ???
Для Василя Показати IP 20 Червня 2014 09:33
Треба вирiшувати полiтичними методами,а не вiйськовими.
Василь до Для Василя Показати IP 20 Червня 2014 09:51
коментар було видалено
Колян Василю Показати IP 20 Червня 2014 09:41
Такі самі пронизливі віршики можна писати і про наших солдат і мирних жителів.. До сліз пробиратиме!
ЛНР до Колян Василю Показати IP 20 Червня 2014 09:45
коментар було видалено
оля до Колян Василю Показати IP 20 Червня 2014 09:49
коментар було видалено
Українець Показати IP 20 Червня 2014 11:00
Путін Ху*ло ла-ла-ла-ла-ла, треба читати веселі вірші і співати веселі пісні,Путін Ху*ло ла-ла-ла-ла-ла,Путін Ху*ло ла-ла-ла-ла-ла,Путін Ху*ло ла-ла-ла-ла-ла,Путін Ху*ло ла-ла-ла-ла-ла,Путін Ху*ло ла-ла-ла-ла-ла,Путін Ху*ло ла-ла-ла-ла-ла,Путін Ху*ло ла-ла-ла-ла-ла,Путін Ху*ло ла-ла-ла-ла-ла,Путін Ху*ло ла-ла-ла-ла-ла,
Українець до Українець Показати IP 20 Червня 2014 15:43
Ну скільки можна? Вже противно це чути і читати!!
Адекватний до Українець Показати IP 20 Червня 2014 18:25
ПРОШУ ВИДАЛЯТИ КОМЕНТАРІ В ЯКИХ ПРЕЗИДЕНТІВ ІНШИХ ДЕРЖАВ НЕЦЕНЗУРНО ОБЗИВАЮТЬ!!
пан Показати IP 20 Червня 2014 13:47
Так т1льки писали, що кордон перекритий. Хто бреше?
Справедливий Показати IP 20 Червня 2014 13:53
коментар було видалено
Патриот ДНР Показати IP 20 Червня 2014 15:42
коментар було видалено
патріот України до Патриот ДНР Показати IP 20 Червня 2014 16:09
Надіюсь твої колорадські ребьята вернуться 200тим грузом.
Справедливий Показати IP 20 Червня 2014 18:24
Ну чому видаляють повідомлення? Що я такого написав? Це блін у нас така демократія....((