USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцькому парку просять обмежити рух транспорту

28 Липня 2016 09:44
Дорогу від вулиці Глушець до спортклубу «Спартак» просять зробити доступною лише для спеціалізованого транспорту.

Про це йшлося під час 11-ї сесії Луцької міської ради 27 липня.

Член фракції «УКРОП» Юлія Дацюк у запиті до міського голови просила, аби на відрізку дороги від вулиці Глушець до зоопарку та спортклубу «Спартак» обмежили рух транспорту, оскільки це паркова зона. Депутат зауважила, що було б доречно, якби цією дорогою їздили лише автомобілі спецпризначення, а не усі легкові автівки. Обранці громади підтримали запит колеги.


Міський голова Микола Романюк визнав, що така проблема існує та пообіцяв адресувати звернення до патрульної поліції.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
нхя не смішно Показати IP 28 Липня 2016 10:01
По парку їздять автомобілями усілякі п\да\ри, як серед міста. Деякі зас\р*н\ці заїжджають на пляж.
водій Показати IP 28 Липня 2016 10:21
Зробіть парковки і в парк машини їздити перестануть. На всіх стоянках уздовж вул.Глушець понищено асфалтне покриття. Менше триндіть більше робіть. таке враження що наша міська рада це збіговисько мародерів та балаболів. РОЗЧАРОВАНИЙ РОБОТОЮ ВСІХ ДЕПУТАТІВ ЛУЦЬКОЇ МІСЬК РАДИ.
давно пора Показати IP 28 Липня 2016 10:26
таксисти та мажори якіздять до стиру гульбанити перетворюють парк на сафарі.
Леонід Показати IP 28 Липня 2016 10:31
Як на мене,то це не дорога,а паркова алея. На узбіччі тісно запарковані авто.Винищується трава.Відвідувачі парку,прогулюючись, постійно маневрують щоб пропустити наступне авто.Бридко це все загалом виглядає.Чому не розмістити відповідний забороняючий знак і збирати гроші в бюджет міста?
Алекс Показати IP 28 Липня 2016 11:24
основні питання які впливають на життя людей даже не збирається ніхто розглядати ! не тим ви займаєтесь протерті штані робите тільки вигляд шо думаєте про екологію а насправді коли була пропозиція переходити на електротранспорт по оптовим цінам від виробника за умови скасування розтаможки і всіх ваших додаткових плат і пошлин тоді всі почали кричати шо це неможливо ! а те що оренда квартири коштує в три рази дороще чим мінімальна зарплата це питання нікого не цікавить крім тих хто його орендує ! правильно їх це не цікавить тому що в них є свої власні будинки,в яких приходять на думку такі дурні пропозиції там перекрасити там перекрити там платно зробити.
Алекс Показати IP 28 Липня 2016 11:24
основні питання які впливають на життя людей даже не збирається ніхто розглядати ! не тим ви займаєтесь протерті штані робите тільки вигляд шо думаєте про екологію а насправді коли була пропозиція переходити на електротранспорт по оптовим цінам від виробника за умови скасування розтаможки і всіх ваших додаткових плат і пошлин тоді всі почали кричати шо це неможливо ! а те що оренда квартири коштує в три рази дороще чим мінімальна зарплата це питання нікого не цікавить крім тих хто його орендує ! правильно їх це не цікавить тому що в них є свої власні будинки,в яких приходять на думку такі дурні пропозиції там перекрасити там перекрити там платно зробити.
Стрілець Показати IP 28 Липня 2016 12:15
По-перше це технічна дорога, яка була завжди і має буди в інфраструктурі парка. По-друге, я і моя сім*я там ніколи не гуляє, для цього існує багато впорядкованих аллей. І піаритись на будь якому безглузді повний абсурд для укропа, як зазначалось вище, є набагато речей більш важливіших.
Мутний Показати IP 28 Липня 2016 13:04
Я ще рік назад пропонував поставити там кпп та облаштувати зелену платну парковку. Але парку це не цікаво.
Alex Показати IP 28 Липня 2016 13:12
Зробити платний в'їзд з потрійним тарифом в зелену зону, хай платять кому впадло витягнути свою п'яту точку та сто метрів прогулятись, а гроші спрямувати на озеленення парку чи щось подібне.