USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

У Луцьку перевізники вимагають підвищити проїзд до 5 гривень, інакше - страйк

16 Грудня 2016 11:57
Перевізники вимагають підвищення вартості квитка у маршрутках Луцька до 5 гривень вже під час найближчого засідання виконкому. У випадку відмови – обіцяють зупинити роботу усього транспорту у той же день, що може спричинити в місті транспортний колапс.

Громадська організація «Волинська обласна асоціація автомобільних перевізників» звернулася в міську раду, аби, кажуть, відстояти свої інтереси, мовляв, з діючими тарифами на проїзд працювати давно стало невигідно, а з запланованим збільшенням мінімальних зарплат та постійним здорожчанням пального стане ще тугіше. Відповідно, посадовці та підприємці зустрілися за круглим столом на тему «Збільшення тарифів на перевезення пасажирів у Луцьку» 16-го грудня.

Позицію перевізників озвучив директор ТОВ ВТП «Санрайз» ЛТД Юрій Девіцький.

«Ми даємо чіткі розрахунки. Так, з першого січня піднімаються мінімальні зарплати, а це - зростання виплат по підприємству, що має відобразитися на тарифі. Окрім того, щороку дорожчає дизпаливо. У тариф зараз не закладена інвестиційна складова, транспорт старіє. Машини за 10 років проходять до мільйона кілометрів. Зараз нові автобуси вартують 1,5-2 мільйони гривень. Аби мати рентабельність 10%, то вартість квитка повинна бути 4.5 гривні. У Києві ціна за проїзд 5-6 гривень, а з нового року має зрости до 8 гривень. Зауважу, що собівартість однакова, а тарифи - в рази вищі. Тому нам треба робити граничну вартість 5 гривень, а ставити людям 4-4,5 гривні й дивитися по ситуації», - наголосив Девіцький.
У своєму зверненні перевізники наголошують, що хочуть зростання ціни до 5 гривень вже найближчим часом, а як ні, то готові зупинити рух машин.

Перевізники також додають, що 65% складової тарифу – вартість дизельного палива, ціна якого за 2016-й рік збільшилася з 14,10 гривні до 18,50 гривні.

Більше того, учасники круглого столу повідомили, що основна частина автопарку небезпечна для лучан, застаріла.

Їм апелював начальник управління транспорту і зв'язку Анатолій Миронюк, який інформував, що ПрАТ «10701» має автопарк нових автобусів 2016-го року й постійно працює над модернізацією, і

там немає небезпечного транспорту.


Заступник Луцького міського голови Сергій Григоренко сказав, аби всі перевізники представили свої економічні розрахунки тарифу. Їхні пропозиції мають вивчити у міськраді й надати відповідь вже в січні 2017-го року.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 100
лучани Показати IP 16 Грудня 2016 12:03
Проїзд повинен коштувати 10₴. І тоді маршрутки будуть новими ,і їздити будуть частіше. Вистачить розплоджувати бомжатнник в транспорті.
Торі до лучани Показати IP 16 Грудня 2016 12:31
Йой! то пересідай на таксі, якщо вже так бридко їзити зі звичайними людьми!!!!!
... до лучани Показати IP 16 Грудня 2016 12:41
от і плати по 10 п***с
Я до лучани Показати IP 17 Грудня 2016 09:38
Есть владельцы автобусов, которые согласны возить за 3 грн. за проезд. Дайте им маршрут.
Andrij до лучани Показати IP 17 Грудня 2016 16:42
Девицкий хочет больше бабла вот и лобирует..... цену надо не просто вслух кричать а обосновать почему по 5 а не 3 гривни...... или водка подорожала? А, водилы?
Лучанка Показати IP 16 Грудня 2016 12:11
Нас нема чого порівнювати з Києвом, коли люди на тих же посадах, що і тут в тій самій організації отримують в 4рази більше зарплату. А от з вартістю проїзду в маршрутках нарешті кондуктори тролейбусів щомісяця вчасно отримуватимуть зарплату,бо народ просто пересяде в тролейбус.
Окс до Лучанка Показати IP 16 Грудня 2016 18:52
Навряд чи. Адже все більше кондукторів та водіїв розраховуються та їдуть в Польщу.
Луцьк Показати IP 16 Грудня 2016 12:15
як полагодити маршрутки або хоча б помити їх, то дулю нам. як зупиняються ті маршрутки - скрегіт на всю вулицю. хай страйкують. прям таки люди кинуться їздити за 5 грн. пересядуть на тролейбуси. зарплату нам підвищили, щоб ціни підняти. дістали. трутні
SS Показати IP 16 Грудня 2016 12:18
Купіть 100 тролейбусів і маршрутки всі нехай в Київ їдуть там краще їм а ми якось на рогатих по 2 гривні покатаємось
Сергій до SS Показати IP 16 Грудня 2016 15:19
А ви всі розв'язки та тролейбуси профінансуєте в пару міліардів Євро.
SS до Сергій Показати IP 16 Грудня 2016 16:17
Без проблем і буслінію з штрафом 3000 гривень і на Ківерці і на Ковель і на Горохів ,зробим фірму і д****ьне бе***ле т***иле
Лілія до SS Показати IP 17 Грудня 2016 00:01
Вважаю,що кожен бізнесмен вкладає капітал для власної справи,а перевізники що хочуть всі витрати перекласти на плечі пасажирів.Нехай забезпечить обілечування,заплатять спочатку податки,а не набивати власні кармани ще й шантажувати!Влада не має права йти на такі умови!Не вигідно ім людей возити,нехай іншим напрямком займа ються
mikola Показати IP 16 Грудня 2016 12:20
нехай поставлять касові апарати або введуть електронний квиток. потім через 1 рік дадуть розрахунки. невигідно - ідіть возити буряки в колгосп
123 до mikola Показати IP 16 Грудня 2016 20:35
Ви 100% праві! Електронний квиток і прозора звітність. Міський транспорт це НЕ БІЗНЕС це обов'язкова частина інфраструктури. Набридло вже.
Робітник заводу Показати IP 16 Грудня 2016 12:28
Хватить дурити державу і людей ! Квитків не видають і показують у звітах що збиткові , але маршрути не покидають . Збиткові перевезення , допобачення - в іншу галузь, а шантажувати нема чого ...!
пенсіонер до Робітник заводу Показати IP 16 Грудня 2016 13:11
Сказано об"ємно і лаконічно , як личить порядному робітнику.Підтримую.
лучани до Робітник заводу Показати IP 16 Грудня 2016 13:37
Мало заробляєш, допобачення- в іншу галузь, а випрошувати нема чого... Вози контрабас, копай бурштин, ніхто тобі нічого не винен. Це не Совок з подачками.
лучани до лучани Показати IP 17 Грудня 2016 08:31
це звернення до пасажирів, які вимагають халяву.
234 до лучани Показати IP 17 Грудня 2016 09:56
Мабуть не довелось їздити за 5 коп у тролейбусі, нещасне ви незалежне покоління. )
лучани до 234 Показати IP 17 Грудня 2016 11:24
за 5 коп їздили тільки раб, яких гнали на роботу або в ГУЛАГ.
234 до лучани Показати IP 17 Грудня 2016 17:54
Частково ваша правда, за 5 коп їздили і на роботу у т.ч. На роботу в Луцьку, а не в Польщі. )))))
Хрен собачий до 234 Показати IP 17 Грудня 2016 19:48
Чудо ти тролейбусне, 234-го маршруту. Я пам*ятаю таку ціну за проїзд, але "совок пріказал долго жить" і треба жити сьогоденними реаліями. У цій ситуації не можна рубати с плеча і потрібно досконально розібратись у ситуації, щоб і вовки ( перевізники) були ситі. І вівці ( пасажири) цілі. :)
А2А до 234 Показати IP 19 Грудня 2016 10:41
Автобус, а не тролейбус не коштував 5 коп.
Олена Показати IP 16 Грудня 2016 12:31
Придурки! Який Київ? Вони бачили на яку відстань ті міршрутки в Києві їздять? А рівень ЗП у Києві вони порівнювали? Красна ціна проїзду по місту - 3,00 грн. максимум (тобто як є). Та хай страйкують...- походжу через міст на роботу. С**а, йому робиш зауваження, щоб їхав повільніше і не пи*дів по телефону - воно ще вийо. Хмм, треба петицію писати про фіксацію пасажирів (бо не раз бачу як красавци відкладували собі - ото мені 100 грн. за сигаретки, а осьо 150 - здам в касу...). Мля, колись на 17-ці я бідняга не встигала порахувати скіко-то воно заробило за поїздку по Конякіна.... стільки народу було. А якщо жаліються що деколи нема народу - що хай свій графік відкорегують. Повишальники, млять
Пасажир Показати IP 16 Грудня 2016 12:35
Дуууууууже шкодую , що вчора не сфотографувала стан маршрутки у якій їхала на роботу.... Скло вкрите пліснявою і зеленим мохом , розмазаним по вікні чиїмось рукавом . Бридко ... Підняти ціну хочуть, але міняти нічого не будуть . Водії- хами, маршрутки брудні, і це не технічний стан ... а елементарна культура обслуговування ...
Галина Показати IP 16 Грудня 2016 12:35
Я буду ходити пішки на роботу, бо з таким проїздом навіть на їжу не вистачить
Луцьк Показати IP 16 Грудня 2016 12:38
По 2 євро . Ми ж в Європу іде м треба привикати
Гас Показати IP 16 Грудня 2016 12:42
за 5 гривнів за маршутку я буду пішком ходити або їздити на велосипеді в крайньому випадку на тролейбусі проїдусь. за 2 гривня. В тих страшних калічаних маршутках щей по 5 грн платити . хай самі їздять.
хвілолог до Гас Показати IP 16 Грудня 2016 14:03
"Гривня" - вона і відповідно відміняється: п'ять ГРИВЕНЬ, а не якихось дебільних "гривнів". 2 ГРИВНІ, а не якихось ср\них "2 гривня". Уже 20 років, як в Україні ввели гривню, але 60% дебільного населення так і не змогло опанувати це слово і правильне його відмінювання. Є ще дебільніша категорія, яка гривню чомусь називає "руБЛЯми" (!?). Отак і живемо довбаки довбаками в
Гас до хвілолог Показати IP 16 Грудня 2016 21:31
Дякую за виправлення та за зауваження, прийму до уваги. Виправлюсь обіцяю Вас розумію і думку поділяю.
Andrew Показати IP 16 Грудня 2016 12:48
Шо вони звіздять! 1000грн. В день водій має. Канєшно при курсі 8 мав 100 Баксів, а зараз 35, то якось не тойво... Купіть автобуси нові з кондерами і інетом європейських стандартів і прилади обліку нормальні, а тоді і ціни регулюйте!
ВВ Показати IP 16 Грудня 2016 12:53
Якби не було вигідно, то б не працювали. І що це страйки такі, якщо не погодитеся на наші умови буде транспортний колапс. Може таким шантажним чином Ви зробите проїзд по 20 грн.? Не подобається - валіть! Багато на Ваше місце знайдеться.
Анонім Показати IP 16 Грудня 2016 12:55
Недавно розмовляв зі знайомим маршрутником: Перевозить вдень приблизно 600 пасажирів, 800 грн. на заправку, 600-700 грн. - план, решта його!!!! То хай перевізники не скаржаться, а добре щой люди по 3 грн. платять за проїзд у цих зламках!!!!! Українці - щирий народ, скільки не давай всерівно мало буде!!!!!
алло Показати IP 16 Грудня 2016 13:00
лучани, трохи пониєте, а потім будете їздити за 5грн. як миленькі.. Колись за 3 грн. возмущались- маршрутки пару днів поїздили напівпорожні, а потім звикли і все устаканилось. Згадайте, які вимоги тоді ставили до водіїв - біла сорочка і галстук мали бути в "Санрайзівських" водіїв обов'язково. Дехто так вдягався спочатку для сміху мабуть, але недовго. Вчора заходжу в марш.№24 - штин стоїть такий, що треба було закушувати ( робітники-хлопці мабуть з цукрового їхали), водій - як перебиранець - якась куфайка, з-під якої 3 кофти проглядаються, гроші кладуть на кусок заяложеного рядна....сервіс європейський хоч- куди....
лучани Показати IP 16 Грудня 2016 13:15
Маршрутки не соціальний транспорт для бідних. Кому не вистачає, то нехай заробляє більше або переходить на тролейбус. ... Всі вимагають собі високі зарплати але самі не хочуть платити більше за кращі послуги.
Олена до лучани Показати IP 16 Грудня 2016 14:37
Які нах кращі послуги? Де Ви ті послуги побачили? 47-ма - це взагалі прошена (чи якось так, балувана). Брудні, замизгані автобуси, смердючі відра, якісь шмати під сидіннями, напівоблізлі стільці... а якщо з тканини - по взагалі жЕЕЕЕсть.... на них певно наблювали ще на заводі при виробництві...
Анонім до лучани Показати IP 16 Грудня 2016 16:03
губозакаточну машину іди купи собі
п до Анонім Показати IP 16 Грудня 2016 18:02
задр**увальну машину купи собі!!!!!
Анонім до п Показати IP 16 Грудня 2016 20:54
а ти бачу, спеціаліст. до рейсу користуєшся, чи після ?
ЛЮДКА Показати IP 16 Грудня 2016 13:28
Люди працюють на різних роботах і я к хто може так і добирається . А хто як одівається судити не нам. А взагалі то нащо було мінімалку піднімати і так жалі якщо зараз на той же рівень все виходить і люди бідні стають бідніші а не багатші як гройсман бє себе в груди і кричить . Так що жити стає все "кращЕ" при таких владцях. Нехай маршрутчики страйкують, нехай мер візьме інших хто буде і за таку ціну возити людей на роботу. Якщо буде по 5 стане менше людей їздити, а бо ще пільговиків збільшиться! Так що не хай не кричать ті воділа і так сервісу як усі кажуть немає !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
А Показати IP 16 Грудня 2016 13:28
Ви шо, в'ї**лися?
ОГО Показати IP 16 Грудня 2016 13:30
Зразу вже по 5 грн. А в звязку з чим то такі ціни? І це так в Європу йдемо? Ганьба меру якщо він погодиться і прогнеться під перевізників а не під людей звичайних,які його обирали не тільки свої інтереси лбіювати а й підтримувати лучан
Антон Показати IP 16 Грудня 2016 13:33
Шановна Луцька міська рада, перевізники тримають вас за дурнів. Розповідають про збитковість роботи на маршрутах та подають з пальця висосані показники. А ЛМР як те сліпе кошеня тичеця їм морким носом в одне місце.... Натомість ЛМР не виконує Наказу Мінтрансзвязку №1175 ві 17.11.2009 про методику розрахунку тарифів на послуги пасажирського автомобільного транспорту. Згідно даної методики, вартість проїзду для Луцька складатиме 1,5-2 грн. Але навіщо рахувати, краще покласти гроші у карман і сказати, що ми дійшли компромісу!
мікола до Антон Показати IP 16 Грудня 2016 16:00
ОЙ І такі вони вже дурненькі та бідненькі. общаком на рішення скидаються - от вам і підвищення вартості проїзду.
Лучанка Показати IP 16 Грудня 2016 13:34
Буду ходити пішки чи на тролику, а вони хай собі страйкують хоч вічність, бариги.
Ми до Лучанка Показати IP 16 Грудня 2016 15:48
От і піз...уй! Менше смердітиме в салоні
кулер Показати IP 16 Грудня 2016 13:38
це напевно і є видатні безпрецедентні епохальні реформи, про які нам розказує президент Порошенко? підвищують ціни на все, що тільки можна. щиро дякую. взагалі проїзд має бути 1 долар в маршрутках. це позитивно вплине на валютний ринок і засвідчить унікальність реформ
Хелєр до кулер Показати IP 16 Грудня 2016 22:34
%ля, якого вже тут порошенко, немічне ти!?!?за!бали з ним, на себе глянь амеоба!!!!!
Громадська Організац Показати IP 16 Грудня 2016 13:41
Мали грантовий проект, який передбачав встановлення електронних машин для електронної оплати, обліку пасажиропотоку та встановлення якісного GPR-навігації. Ми це мали зробити безкоштовно. То нам що сказали шановні перевізники? Що їм це не потрібно і т.д. і т.п. То як це називається? Їм це не треба, бо тоді буде зрозуміло, скільки вони заробляють і тоді плакатись не зможуть і ціни лупити. От і вся правда!
Мія Показати IP 16 Грудня 2016 14:03
У Луцьку перевізники вимагають підвщити проїзд до 5грн. інакше- страйк. У Луцьку ПАСАЖИРИ вимагають покращити умови проїзду, ставлення до пасажирів, належний стан маршрутного автобуса, адекватних водіїв - інакше- страйк!!!!
дорожная шнур до Мія Показати IP 17 Грудня 2016 01:16
Ехайте в світле
нхя не смішно Показати IP 16 Грудня 2016 14:07
Обліку пасажирів немає, квитки не продаються, касових апаратів немає, електронних квитків немає, влади в місті немає, так звані "маршрутки" - це просто смердючі хліви на колесах. нехай страйкують, а ще краще нехай НХ вимітаються зі своїми ср\ними "маршрутками" з Луцька (разом з камсою романюком).
За*бали Показати IP 16 Грудня 2016 14:14
За*бали
ОЛЬГА ПЕТРІВНА Показати IP 16 Грудня 2016 14:23
А може це пасажири вже будуть страйкувати біля Міської влади, що такі ціни встановлює мерія,в яких немає пролем з грошима? Оце таке премЄр Міністр наш і міністр соціальної політика каже що не будуть ціни зростати? Запросіть їх у маршрутки хай поїздять з людьми на роботу і тоді побачимо як вони будуть ціни регулювати?!
За*бали до ОЛЬГА ПЕТРІВНА Показати IP 16 Грудня 2016 16:05
Вони всі за***ли
Олександр Показати IP 16 Грудня 2016 14:46
З приводу коментарів, любі друзі: 1) чому відразу 5? От я думаю, що тому, щоб можна було збити на 4 і всі, тіпа, довольні. - комбінація така. 2) а давайте, як у цивілізованих містах - тільки сидячі пасажири? 3) ніхто чиновників не має за дурнів - там усі в долі 4) і найголовніше, що чомусь НІХТО не зауважив - а ви думаєте, що при 5 гривнях у маршрутці чи навіть 4 тролейбускники вас будуть по 2 возити? Ага, як би не так. Ну й наївні ви усі, як то не з України.
мешканець Показати IP 16 Грудня 2016 15:55
ВСІ МАРШУТКИ В УТИЛЬ! ЇЗДИТИ БУДИМ НА ТРОЛЕЙБУСАХ!!!
Пасажир Показати IP 16 Грудня 2016 16:19
Облік,тільки прозорий облік на все.Упирі бояться світла.Мають бути касові апарати і проїзд по квитку на всі напрямки по часу-оце і є Європа,до якої ми так прагнемо,Все інше просто крадіжки.Більше екологічних тролейбусів і сучасних автобусів і ці дурнуваті маршрутчики просо згинуть,як роса на сонці.Іноді і пішки пройтися корисно,або ровер.Альтернатива є завше.
Колян Показати IP 16 Грудня 2016 16:32
ОТ і кінець року і з нового року на все знову ціни підскочать! ХАй ЯКОВЛЕв поїздить по 5 грн в маршрутці і покричить як він вміє і наведе порядок, особливо вранці коли на роботу їдемо там не вичтачає чиновників які хочуть збільшувати плату за проїзд! А де Микола Романюк чому він нічого не каже мовчить?
Олексій 1989 Показати IP 16 Грудня 2016 16:40
Ціна проїзду 3грн в маршрутках була встановлена при ціні ДП-27грн в 2014році. На даний час ДП коштує 20грн/л. Я не можу зрозуміти, а про який підйом ціни на проїзд може йти мова?
ВОВК Показати IP 16 Грудня 2016 17:40
пора полішуки сунути з села коня раз такоє дєло.
ПОРОШЕНКО Показати IP 16 Грудня 2016 17:48
ЖИТЬ ВЫ БУДЕТЕ ПЛОХО НО НЕ ДОЛГО!!
sos Показати IP 16 Грудня 2016 17:51
Дешевше тарифу на проїзд в Луцьку,тільки тариф в сортирі!!! Який тариф такі й послуги!!!
Анонім до sos Показати IP 16 Грудня 2016 18:21
для такого як ти злодія з діда-прадіда завжди буде мало
Тролейбусник Показати IP 16 Грудня 2016 18:36
Якщо міська рада оптимізує тролейбусні маршрути, закупить десяток нових тролейбусів "маршрутчиків" дякуючи їхнім страйками можна зробити ціну перевезення 2 гривні. Чому заверещав власник маршруту №30? Бо автобус Підгайці - Забололь виявився кращим за "30".
Так Показати IP 16 Грудня 2016 19:02
Глупота глупот. Та дайте їм пострайкувати. А загалом цей Григоренко мав би в першу чергу поставити питання аудиту технічного стану автобусів. Через зношеність вони з'їдають пального в півтора, два рази більше від технічної норми. До 2018 року дати по чотири гривні, і зробити все для скорочення цих приватних зламків до 1/4 від наявного. В місті має працювати повноцінний громадський транспорт. Про це цьому Романюку треба сказати просто в очі, розробити і прийняти відповідну програму.
00000 Показати IP 16 Грудня 2016 19:40
Та нехай страйкують,пару днів пострайкують і далі будуть їздити! 5 грн платити за те що постійно в напханій маршрутці їздити!
справедлива Показати IP 16 Грудня 2016 20:13
Вимагаю касові апарати у маршрутку!а ще на миколая подарувати їм по швабрі та ганчірці, нехай помиють свої зламки!
насмішили Показати IP 16 Грудня 2016 20:18
Так пальне не скаче в цінах! Що за Брєд! Я от мешкаю на гпз, сідаю на 3-ій зупмнці зкінця.. Ну як сідаю.. Стараюсь просто туди зайти... Не завжди правда виходить черех страшенну переповненість.. Йпт.. То ще за це 5 грн платити? Та ну н*х.. Шановні водії маршруток! Тримайте ліміт на кількість пасажирів, як це у вас написано в салоні.. Бо замість 20 стоячих ви везете 40 людей.. Це свинство.. Гудзики обривають на одязі через толкучку... Ви якби могли то і б еа криші возили, аби грошей побільше гребти..самі винні що маршрутки ламаються, не можуть тягнути таку вагу! А з Києвом порівняння то взагалі аьсурд.. Ще скажіть що " а в Європі пару баксів відстігають"! Жадність фраєра погубить кажуть..
Ждисмтт Показати IP 16 Грудня 2016 20:28
А як сядеш біля вікна то потім рукав грязний!осінь і зима це жесть!
Водій Показати IP 16 Грудня 2016 20:41
Романюк заявив, що дуже задоволений роботою Григоренка. Скоро всі лучани відчують відкатний розмах власника 18 земельних ділянок
Анонім Показати IP 16 Грудня 2016 20:48
Якщо не вигідний їздити нехай відмовляються від перевезень. Але ж ні - не викуриш. Як на мене вихід є в тому, щоб міськрада збільшила кількість комунального транспорту і обмеження кількості приватних перевізників.
123 Показати IP 16 Грудня 2016 21:02
Романюк, Григоренко розум мають? Чи тільки великий гаманець замість голови. Перевізники почали нарікати на те, що мінімальна зарплатня з січня піднімається до 3200 і це накаладно перевізникам. Тоді запитання. А яку зарплатк вони взагалі легально і яку нелегально платили? А цього Григоренка зобов'язати залучити незалежних експертів, аби ті вирахували реальну рентабельність кожного перевізника і середню по Луцьку загалом.
оля Показати IP 16 Грудня 2016 21:44
Заборонити заробляти приватним підприємцям на міському транспорті. Міська рада хай візьме новий транспорт у кредит - прибуток у міську казну, контроль над водіями і транспортом. Тоді кожен пасажир платитиме не "Дяді" в кишеню, а в бюджет свого міста навіть ті 5 гривень.
Сергій Показати IP 16 Грудня 2016 23:22
Закупити місту нові тролейбуси і автобуси , зароблені кошти в бюджет міста і на покупку нових тролейбусів і автобусів, всі маршуткі на Шрот , і ніякої проблеми не буде.
Оля Показати IP 16 Грудня 2016 23:27
Цей Санрайз шарашкова контора , хай з водіями по розраховуються по зарплаті , брехуни .
Ваділа до Оля Показати IP 17 Грудня 2016 07:10
Всі знають, як Девіцкий ділить розрахункові гроші- нараховано 5000 гривень, якшо пвдпишеш всі вєдомості, то на рукі дасть 1500.Все остальне собі в карман.КОЛЕГІ,Я ПРАВДУ КАЖУ???
Вітя Показати IP 16 Грудня 2016 23:27
То що не знаєте куди писати заяви , якщо є заборгованість по зарплаті ?
Стас Показати IP 16 Грудня 2016 23:28
Хай спочатку розрахуються з фірмою покійного Петра Миколайовича Гордійчука .
Айрін Показати IP 16 Грудня 2016 23:55
Люди ходіть пішки. І здоров'я побільшає, і гроші в кишенях лишаться... Взимку - тролейбус, влітку - нозі...А якщо серйозно, то хіба ж Ви, шановні лучани, не знаєте, чиї в Луцьку маршрутки. Тож міська рада себе в обіду не дасть.
Ната Показати IP 17 Грудня 2016 08:30
Нічого собі заготіли?!!!! Якість послуг =2, а проїзд 5? Ще чого!!!
ТТ Показати IP 17 Грудня 2016 09:27
Гонорово обрали ОРГАНІЗОВАНОГО перевізника на конкурсі. Тепер цей перевізник Вам шановний голово міста Ваші яйця без проблем запиХ*Є міськраді і конкурсному кумутетові прямо в ж*пу. тре було лишити все як було раніше, нормальних ПЕРЕВІЗНИКІВ- ПІДПРИЄМЦІВ, які би цінували і прислухалися до Вашої позиції.
Голос Показати IP 17 Грудня 2016 09:35
Замість того, щоб закопувати гроші по вулиці Лесі України - розпочати закупівлю для міста нормальних автобусів і тролейбусів. Передбачити це в бюджеті на 2017 рік. Створити в міський раді комісію з модернізації громадського транспорту. Розігнати "спеціалістів", які довели транспортну систему міста до критичного стану.
666 Показати IP 17 Грудня 2016 10:43
Треба людям зробити страйк нехай с...а самі їздять по 5 грн, таке враженя що влюдей зп 10000!
Гость Луцька Показати IP 17 Грудня 2016 10:50
А чому з лучан ніхто не зареєструє петицію про введення обілечування в маршрутках чи то електронного чи ще якогось? О тоді буде все зрозуміло!
Міська рада Показати IP 17 Грудня 2016 11:00
Хватить нити . Будете платити куда ви дінетесь. Не подобається переїжайте в інше місто.
Елеся Показати IP 17 Грудня 2016 11:02
Пішли вони всі в д*пу, ЗНАЙДЕМО ІНШИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ, які погодяться перевозити по старих цінах!!!
Зоя Показати IP 17 Грудня 2016 11:34
З нового року по 5 грн . Зарплату ж піднімають це перемога.
33 кв Показати IP 17 Грудня 2016 13:01
треба давно думати про перехід на електробуси, а хитрих бізнесменів бариг гнати з міста.
луцький Показати IP 17 Грудня 2016 16:23
Ще тої зарплати ніхто не бачив, бюджет ще не прийнято, то про що мова взагалі? Те як вони їздять не дотримуючись графіка, у брудних автобусах, то вони ще повинні доплачувати! Людям треба флеш-моб організувати "Не їдь у маршрутці", щоб вони побачили силу громади и закрили своє хлеб...о!!!
Сергей Показати IP 17 Грудня 2016 16:53
Правильно хто згідний возити за 3 гривні,тому і дати маршрут.Як проходить тендер,згідні на всі умови аби дали маршрут і ніхто тоді не говорить що невигідно їздити.
Ваня Показати IP 17 Грудня 2016 18:07
Тих хапуг і в міській раді і серед перевізників, яким не хватає 3 грн. грати треба змісту в три шиї... На 31 маршруті взагалі обнагліли, хочуть їдуть хочуть ні.
ЛЮДИ Показати IP 18 Грудня 2016 16:26
Міський голова для чого? Щоб тільки збільшувати ціни на все?? Хіба бензин подорожчав що всі транспортні перевезення хочуть збільшити ціну? Маршрутчики і так погано відносяться до людей, знахабніли і ще 10 грн вдень на роботу і з роботи а той по роботі якщо то і 20-25 грн??????
Анна Показати IP 18 Грудня 2016 17:22
Щось дуже круто - не на 50 коп. і не на 1 грн. підняти вартість проїзду хочуть, а відразу на 2 грн. І щось я дуже сумніваюсь, що нові маршрутки куплять і шановливіше будуть відноситись до пасажирів...
Корінний Показати IP 18 Грудня 2016 17:27
За останні півтора роки,в рази подорожчали всі продукти першої необхідності(масло,олія,гречка,яйця,хліб ітп) це чомусь ніхто не обговорює?Дивно,
Поліішшук Показати IP 19 Грудня 2016 07:26
ви би...длота ко...лхозна, вимагаючі підвищення хочаб, Перш завсе дивились за своїм транспортом на прикладі охайності а друге по догоаору вмикали НЕПРАЦЮЮЧИЙ GPS,
10 гр Показати IP 19 Грудня 2016 10:51
треба зробити проізд.
лучанка Показати IP 19 Грудня 2016 12:10
За остані роки ціни підвишують ,а зарплата яка мінімальна, комунальні які??? А вони ще прирівнють до Києва то хай і платять відповідно як в києві гребуть депотати... тоді ніхто возмушатись скільки платити бо буде і зарплата відповідно і людина зможе прожити на неї а не так як в Луцьку що кінці з кінцями не можуть люди звезти від зарплати до зарплати неможуть протянути!!!!..
Тойво Показати IP 25 Грудня 2016 14:02
Вони все підвищують і підвищують, а нічого в кращий бік не змінюється. Маршрутки хочуть їдуть, а хочуть ні, а як їдуть, то повні, що нікуди впхатися. Про які збитки ви говорите?! Пам'ятаю, як підвищували на 3грн.. 12-й маршрут був попереду всіх і відразу після підвищення і їздити нормально перестав і так до цього часу. На кінцеву не заїжджає, графіку не дотримується. То жене нікого не бере, то повзе, як на завтра, що люди сідають в інші, бо то зпинити не можуть, то дочекатись. Людям на роботу і з роботи в кінцевих зупинках нема чим їхати. Я вже мовчу про те, що возять людей як дрова... А 23-й маршрут взагалі сам собі начальнік і бог - хоче їде, хоче ні. І вони ще хочуть заробляти? Ви людей нормально возіть, а потім говоріть про підвищення якесь.
Фурду Показати IP 24 Березня 2017 16:25
Красава.