USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку більше не буде вулиці Московської

25 Червня 2014 12:17
Депутати Луцької міської ради вирішили перейменувати вулицю Московську на вулицю Ростислава Волошина.

Про це йшлося під час 61-ї сесії Луцької міської ради сьогодні, 25-го червня.

Депутат Роман Романюк повідомив, що до нього неодноразово зверталися ветерани ОУН-УПА з проханням перейменувати вулицю.

«Ростислав Волошин народився у Волинському повіті, часто був за ґратами через політичні переслідувані, був учасником ОУН-УПА. Для прикладу, в Рівному є вулиця з такою назвою. А ще в Нью-Йорку бібліотека носить ім’я Ростислава Волошина. Треба перейменувати вулицю Московську, бо не повинно бути такого, що у нас йде популяризація східних сусідів. Наше рішення про перейменування буде символом боротьби і незламності духу в наших краях», - наголосив Роман Романюк.

Його ініціативу підтримали 27 депутатів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 24
українець Показати IP 25 Червня 2014 12:27
в Москві є улиця Волинська. Ніхто її перейменовувати не збирається. Там люди розумніші!
1 до українець Показати IP 25 Червня 2014 12:40
Підтримаю. Від перміни місць, нічого для людей не покращується. А тільки морока. Нехай де живе цей депутт його вулицю переіменують, нехай побігає з документами. Тоді скаже........
НЕЛУЧАНИН до українець Показати IP 26 Червня 2014 19:35
так маацковська вулиця Волынская від слова "волына", що на фєні означає "ствол". до Волині ніякого відношення не має
Ірина Показати IP 25 Червня 2014 12:30
Яка нагальна потреба! А це коштує грошей.
патріот Показати IP 25 Червня 2014 12:37
правильно, треба прибирати символи "русскаво міра" з наших міст і свідомості громадян. Своїх героїв та патріотів вшановувати. Навіть якщо кілька людей поцікавиться хто ж такий Р.Волошин і не полінується прочитати його біографію, то вже недарма буде. А за логікою деяких прагматичних громадян, і УРСР не треба було перейменовувати і памятники Леніна прибирати не треба було, і т.д. - бо це ж "коштує грошей"
Sieger Показати IP 25 Червня 2014 12:45
От в нас тільки і вміють воювати на папері - вулиці перейменовувати. А в реальній війні тільки і встигають вантаж 200 по домівках десятками відправляти. Краще б подумали, чим ще армію підтримати, а не цю демагогію розводити.
НЕЛУЧАНИН до Sieger Показати IP 26 Червня 2014 19:36
от тебе розумного слід на схід послати.
Лучани Показати IP 25 Червня 2014 13:14
От придурок!
ось так Показати IP 25 Червня 2014 13:22
А хтось у мешканців цієї вулиці питав? Думаєте їм потрібна така морока з паспортами, які треба буде змінювати.....
Анонім Показати IP 25 Червня 2014 13:29
коментар було видалено
НЕЛУЧАНИН до Анонім Показати IP 26 Червня 2014 19:37
коментар було видалено
Аліна Показати IP 25 Червня 2014 13:32
При всій повазі до Романа Волошина, краще назвати вулицею Велосипедистів. Здається там ж велозона? Нема в місті велодоріжок, то хай хоч вулиця буде )
спостережливий Показати IP 25 Червня 2014 14:09
одночасно заборонити випуск ковбаси МОСКОВСЬКОІІ \
НЕЛУЧАНИН до спостережливий Показати IP 26 Червня 2014 19:38
а ти думаєш, що у московській ковбасі мясо московських жаб ?
спостережливий Показати IP 25 Червня 2014 14:09
коментар було видалено
спостережливий Показати IP 25 Червня 2014 14:09
коментар було видалено
спостережливий Показати IP 25 Червня 2014 14:09
коментар було видалено
спостережливий Показати IP 25 Червня 2014 14:10
коментар було видалено
спостережливий Показати IP 25 Червня 2014 14:10
коментар було видалено
спостережливий Показати IP 25 Червня 2014 14:10
коментар було видалено
Анонім Показати IP 25 Червня 2014 14:22
Придуцрки та й годі. Кошти потрібні великі, а де їх брати з їх зарплати вирахцвати і поміняти людм записи ві паспортах.
Скажіть С-и-и-и-р Показати IP 25 Червня 2014 14:22
Дуже слушна пропозиція. І головне якраз вчасна. ВСІ, хто там наразі проживає скажуть: трясьця вашій матері чи щось подібне. Обмежені люди(27), з примітивним розумом.
Луцьк Показати IP 25 Червня 2014 16:06
Дайте список тих хто голосував, щоб ми знали за кого нам НЕ голосувати!
петро Показати IP 25 Червня 2014 16:45
а хто такий Роман Романюк? можливо ви мали на увазі Микола Романюк?