USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

У Луцьку георгіївські стрічки замінили на синьо-жовті

9 Травня 2014 21:17
Цього року під час заходів з нагоди 9 Травня, у Луцьку роздавали синьо-жовті стрічки, замість георгіївських.

У Луцьку на меморіальному комплексі «Вічна Слава», сьогодні, 9-го Травня, відбулося покладання квітів.

Із вулиці Шопена до меморіалу перехожиз зустрічали луцькі ліцеїсти. Дівчата усім охочим пропонували прикріпити до верхнього одягу синьо-жовту стрічку.
«Ми роздаємо усім ці стрічки безплатно, бо ми українки», - каже ліцеїстка Ольга.

Стрічки національної символіки України чіпляли на одяг більшість присутніх на заході.

Георгіївські стрічки, або ж як на них зараз кажуть в Україні – «колорадські стрічки», чіпляли лише поодинокі ветерани Другої світової війни.

«Я українець, хоч і воював в радянській армії, але відчуваю себе українцем, і тоді я воював за свій народ, за свій край, я мушу нести це знання до кінця життя», - каже фронтовик Павло Шейко.
Лучанка Євгенія та члени її сім’ї прикріпили до одягу червоний мак, замість георгіївської стрічки.
«Георгієвську стрічку спаплюжили, я не хочу тепер її носити. Тому червоний мак зробила сама для себе і моїх рідних, адже ніде купити. Так ми показуємо свою скорботу», - каже Євгенія.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
НЕЛУЧАНИН Показати IP 9 Травня 2014 21:28
ЗА КОЛОРАДСЬКУ СТРІЧКУ ПОРА В ТЮРМУ САДЖАТИ ЗА ПРОПАГАНДУ ФАШИЗМУ
Анонім до НЕЛУЧАНИН Показати IP 10 Травня 2014 14:49
Георгіївська стрічка ніколи не відносилася до фашизму, це символ перемоги над фашизмом
НЕЛУЧАНИН до Анонім Показати IP 10 Травня 2014 16:20
ПОЧИТАЙ ІСТОРІЮ НАГОРОДИ РОСІЙСЬКИХ ПРОФАШИСТСЬКИХ РОА І РОНА МАЛИ КОЛОРАДСЬКУ СТРІЧКУ. НИМИ НАГОРОДЖУВАЛИ У ТОМУ ЧИСЛІ ФАШИСТСЬКИХ ВИСОКОПОСАДОВЦІВ http://uk.wikipedia.org/wiki/Георгіївська_стрічка
Анонім до НЕЛУЧАНИН Показати IP 10 Травня 2014 19:18
Вы почитайте эту ссылку http://ru.wikipedia.org/wiki//Георгиевская_лента
Анна до НЕЛУЧАНИН Показати IP 11 Травня 2014 01:04
за отсутствие мозговой деятельности обычно в психневрологию кладут...ну да бюджет города Луцка...не осиливает,видимо всех страждущих госпитализировать..
Nata Показати IP 10 Травня 2014 01:35
Защитим Родину! Подписываем петицию за признание России спонсором терроризма. ПОШАГОВАЯ ИНСТРУКЦИЯ: http://uainfo.org/yandex/318585-podpisat-peticiyu-za-priznanie-rossii-sponsorom-terrorizma-poshagovaya-instrukciya.html (сайт UAINFO)
Анонім до Nata Показати IP 10 Травня 2014 02:08
Класно придумано. Тільки не забудьте врахувати що слово тероризм на самому ділі пішло з США для створення образу неіснуючого ворога для массового відмивання грошей саме державою. Так що в принципі все встає на свої місця.
пан Показати IP 10 Травня 2014 09:00
перефарбувалися.
Юля Показати IP 10 Травня 2014 09:07
Дуже хотіла дитина стрічку,я теж українець,якщо немає коштів на безплатну,можна було й продавати,хоч й малим ,але виховувати у дітей причетність до всього великого
Я Показати IP 10 Травня 2014 18:45
Якщо вбивці в будинку профсоюзів в Одесі, які глумилися над трупами були завернуті в українські прапори, то що відміняти прапор України.