USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

ДТП у Луцьку: автівки на єврономерах не розминулися на перехресті

26 Травня 2018 20:27
Дорожньо-транспортна пригода сталася ввечері 26 травня на вулиці Огієнка в Луцьку.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили очевидці аварії.

Так, близько 19.30 на повороті вулиць Огієнка та Червоної Калини зіткнулися «Фольксваген» та «Опель».

Зі слів свідків, водій «Фольксвагена» , рухаючись вулицею Червоної Калини, не пропустив автомобіль «Опель», який їхав на Огієнка. Внаслідок цього відбулося зіткнення.

На щастя, в аварії ніхто не постраждав.

Зазначається, що два авто на іноземній реєстрації.
Фото автопригоди оприлюднив у Фейсбук і користувач Taras Reus.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
ТаксiKoza4ok Показати IP 26 Травня 2018 20:55
добре шо в мене москвіч
Лол до ТаксiKoza4ok Показати IP 27 Травня 2018 08:21
Ну і живи далі як бімж
Анонім Показати IP 26 Травня 2018 21:22
А чого вони чекають?Стукнулись і кинули б бляхи на дорозі і порозходились додому,двірники хлам приберуть,ще й зароблять на скупці,а вони собі новий куплять,тих дешевих блях як гамна.Для чого поліцію турбувати..
лучанин Показати IP 26 Травня 2018 22:27
-2 !!!))))
5.45 Показати IP 26 Травня 2018 22:52
Двома дурн*ми на дорозі менше
Горець до 5.45 Показати IP 27 Травня 2018 14:13
Це точно. Бо ремонт там потягне десь вартості цілої автівки))) Цістане пацанва кулькулятори, прикине, то гаманці і не буде діставати. Тупо на шрот спровадять ці тачки.
Іван Показати IP 26 Травня 2018 23:21
Яка різниця євробляхи чи укрбляхи
ор до Іван Показати IP 27 Травня 2018 01:06
в тому шо любий лушпай тепер крутим став
Сергій до ор Показати IP 27 Травня 2018 14:16
І це насправді всім очевидно! Тільки самі бляхарі дивуються, чого це їх так в окремий клас дорожних мавп оформили?!!! Того і оформили, що мають вони мавпячий стиль їзди.
Ввв Показати IP 27 Травня 2018 03:04
Скоро громадян Білор ...усії не вистачить на бляхі...
Микола Показати IP 27 Травня 2018 08:39
Самоліквідація
Хм Показати IP 27 Травня 2018 08:48
Навіщо робити акцент на номера, а ну да тож коли українські номера тоді не цікава стаття.
Максим Показати IP 27 Травня 2018 09:03
Їздять одинаково всі бляхи. Просто забувають включити мозок.А ось про мобілку не забувають.
Янокович Показати IP 27 Травня 2018 09:22
Два зубила
Alex Показати IP 27 Травня 2018 09:30
чуваки на унитазах... метлу в зуби!
anatolij Показати IP 27 Травня 2018 11:15
Яка різниця в бляхах? Просто треба знати ПДР
Санчес Показати IP 27 Травня 2018 11:34
Біба і Боба -2
ааа Показати IP 27 Травня 2018 11:44
іздити потрібно,згідно ПДР ,бляхарі напевно знають але іздять як ім зручно.
Артем Показати IP 27 Травня 2018 13:43
Аварія сталась не ввечері а близько 16:00. І не на перехресті Червоної калини і Огієнка, а 8 Березня і Огієнка. Очевидець явно був під градусом)
Вано Показати IP 28 Травня 2018 11:36
Можу спорити!!! тут з цих коментарів можна прикинути, що в більшої половини людей немає машини тільки пиз--- іти можуть. Їздіть на маршутках ібо тролейбусах,
Лучанин Показати IP 29 Травня 2018 17:50
Аварія була на перехресті 8 Березня та Огієнка.