USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку новий графік відключення світла

16 Грудня 2014 20:51
Сьогодні в спальних районах Луцька зненацька почали відключати світло. Мешканці 33-ого та 40-ого мікрорайонів розповіли, що світло вимкнули навіть у дитсадках та лікарнях.

Людей обурює те, що світло вимкнули без попередження, - інформує ПідПрицілом.

Директор Луцької філії ПАТ «Волиньобленерго» Володимир Боднарчук повідомив, що ситуація нормальна, відключення відбуваються згідно з графіком. Уже згодом він розповів, що виявляється, нещодавно затвердили другий розширений графік аварійного відключення світла.

Також він зазначив те, що віднині світло в помешканнях лучан вимикатимуть за принципом парності.

«Ми розробили новий графік відключення світла. Тепер ми будемо відключати парні-непарні будинки, тобто один день парні номери, а один день - непарні. Відключення будуть проводити в найбільш пікові години навантаження на електромережу на дві години», - розповів Володимир Боднарчук.

Зауважимо, що на офіційному сайті «Волиньобленерго» є розроблений графік використання електроенергії та аварійних відключень за 11 грудня. На ньому можна прослідкувати, що найбільше електроенергії лучани витрачають у період з 17.00 до 20.00 години.



Однак ні на сайті Луцької міської ради, ні на сайті «Волиньобленерго» немає графіків аварійних відключень.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 29
Віка Показати IP 16 Грудня 2014 20:58
Відключають як їм заманеться.... діти лякаються.... деякі діти вдома самі, оскільки батьки на роботах . Зобов'яжіть жеки писати на дверях оголошення коли і в скільки будуть відключати світло..
рома Показати IP 16 Грудня 2014 21:03
а гунчик казав що вже все налагодилось і не будуть виключати вроді. кому вірити? ліфти не роблять як в магазинах барах лікарнях особливо? як можна в лікарні виключати світло не розумію!!?
Анонім до рома Показати IP 16 Грудня 2014 23:15
коментар було видалено
Анонім Показати IP 16 Грудня 2014 21:04
коментар було видалено
обленерго Показати IP 16 Грудня 2014 21:08
ну ви якісь або тупі або необізнані уже 2 тижні назад було ясно сказано. що ніяких погодинних графіків немає. є лише списки абонентів яких відключатимуть. відключення проводиться буквально за 15 -20 хв після того як йде команда з києва! диспетчер в києві звонить в області, область дає команду в райони, район дає негайну команду бригаді електриків і ті їдуть і зразу вимикають. на все про все часу надцять хвилин як я і сказав. які графіки?
анонім до обленерго Показати IP 17 Грудня 2014 21:23
Кому нужна такая европа. Деньги за свет берут а света нет. Почему не отключают можорниє райони?
капец Показати IP 16 Грудня 2014 21:14
та відключить усю область на 3 години і буде вам щястя.........
Анонім Показати IP 16 Грудня 2014 21:21
коментар було видалено
Igor до Анонім Показати IP 16 Грудня 2014 21:28
Пшол вон смерд вонючий!! Якби не ваша допомого такого не було... Нічого ви вже нас доганяєте вам ваше покращення вже прийшло!! Бедете жрати долар по 100!! Ха ха!!!!
АНОНИМ Показати IP 16 Грудня 2014 21:26
Заходишь в супермаркеты,а там,,,Все поверхности в холодильниках открыты,электроэнергия тратится в пустую.Раздвижные входные двери открываются перед каждым входящим.В первых тамбурах,где стоят камеры для вещей,работает вентилятор.А на дворе плюс 6-8 градусов.Им надо довести лимит,полупустые днем эскалаторы постоянно движутся.И многге другое.Не будет в определенном районе большой нагрузки,то отключать не будет необходимость
вірс до АНОНИМ Показати IP 17 Грудня 2014 08:05
Бо грошики з цих магазинів йдуть у певні кишені, то тратити енергію ім /положено/, а населення якось переб'еться, як завжди!
екскурсовод Показати IP 16 Грудня 2014 21:33
коментар було видалено
Анонім Показати IP 16 Грудня 2014 21:38
Поставки электроэнергии в Польшу по итогам указанного периода составили 598,7 млн кВт-ч, что на 32,3% (на 146,2 млн кВт-ч) больше, чем за шесть месяцев 2013 года. Таким образом, экспорт электроэнергии в направлении стран Центральной Европы (Венгрия, Словакия, Румыния и Польша) по итогам шести месяцев 2014 года увеличился на 1,5% (на 43,5 млн кВт-ч) – до 2 млрд 857,5 млн кВт-ч. Беларусь в январе-июне текущего года импортировала 1 млрд 402,6 млн кВт-ч украинской электроэнергии, что на 3,2% (на 43,1 млн кВт-ч) больше, чем за аналогичный период 2013-го. В том числе в июне в Беларусь было поставлено 482,7 млн кВт-ч, что соответствует ранее озвученным планам республики по наращиванию с лета импорта электроэнергии из Украины. Кроме того, Украина в январе-июне поставила в Молдову 416,8 млн кВт-ч, что на 47,7% (на 379,5 млн кВт-ч) меньше, чем за аналогичный период прошлого года. Экспорт электроэнергии в Россию за отчетный период не осуществлялся. В июне 2014 года экспорт украинской электроэнергии возрос на 11,3% (на 106,5 млн кВт-ч) по сравнению с аналогичным месяцем прошлого года – до 1 млрд 53,1 млн кВт-ч. Так в мене виникаэ питання до уряду? Значить для інших енергія э? Так чиї інтереси Ви Падли представляэте?
Вай до Анонім Показати IP 16 Грудня 2014 23:44
Майже як наша статистика))) трололошка ніяк не узбагоитса)
месник до Вай Показати IP 16 Грудня 2014 23:57
Не зрозумів? А в чому тролятина? В тому що, як продати за кордон в них вона э, а як для населення так нема? Це вже повірте геноцид проти власного народу!
анонім до Анонім Показати IP 17 Грудня 2014 11:05
чоловіче, зараз зима на вулиці! який іюнь???
1111111111 Показати IP 16 Грудня 2014 22:45
на гпз вже відключають 2й тиждень кожного дня в 6-7 будинках...а інші шо мажори,да? або нікому не відключайте, або всім, бо вже задрали!!!!!!!!!!!!!!
ХТО ТИ Показати IP 16 Грудня 2014 22:58
НО МИ І ЛІТОМ БАГАТО ПЕРЕВИЩУВАЛИ, АЛЕ єВРОПІ ТОДІ НЕ ТРА БУЛО НАШУ ЕНЕРГІЮ. А ЗАРАЗ))) НАДО І ПОПКУ ЇМ ПОЛИЗАТИ)))
Анонім Показати IP 16 Грудня 2014 23:02
коментар було видалено
Лучанка Показати IP 17 Грудня 2014 08:33
А чому кругом стільки реклами і все горить різними кольорами, а ілюмінація на всіх барах і магазинах цілодобово? Нехай горить до 21 - 22 вечора, а далі виключайте... економія буде набагато більша....
Андрій Показати IP 17 Грудня 2014 08:59
Які ви люди наївні. Так вас життя нічого не навчило. Нафіг ми тій владі не потрібні. І так буде весь час.
лучанка Показати IP 17 Грудня 2014 09:40
на ДПЗ виключають будинки і дитячі садочки постійно є такі,що кожного дня відключають, а іншві взагалі не виключають-це що таке.Виключайте всі раом хай все стає.Не відключайте дитячі садочки і лікарні-це вже дістало. Сидимо на атомі,продаємо елктроенергію . В Криму не виключають, а ми старадаємо, а Крим російський не стардає нормально . Ото да
до влади!!!!!!! Показати IP 17 Грудня 2014 10:02
чому у центральному парку вдень горить світло?які пояснення, неуважність чи як???
хук Показати IP 17 Грудня 2014 10:03
....це не держава...це БИДЛО....Разом з президентом... електроэнергії вистачає...в Україні....тут зовсім інші інтереси....
Скакун Показати IP 17 Грудня 2014 10:09
Слава Україні! Скачемо далі
Волинянка Показати IP 17 Грудня 2014 12:19
сьогодні біля 9 години ранку весь проспект Перемоги аж сіяє ліхтарями. То цього влада не бачить? А в бюджетних установах принцип - якщо цього місяця зекономиш, то надалі урізатимуть ліміт. То що робити?Економити - собі дорожче!
ГПЗ Показати IP 17 Грудня 2014 14:47
так, дійсно, сидиш вдома - кругом тебе всі будинки світяться, а тебе щодня вирубають! ладно б, ще ввечері, а то на цьому тижні взагалі з 15:00 і до кінця робочого дня!!! як працювати?? виходити на роботу в 5 ранку?? жах! вимкніть все місто наприклад з 20:00 до 22:00, чи хоча б з 18-19 години! набагато більше зекономится.
Анонім Показати IP 17 Грудня 2014 17:44
А ви знаєте як це коли тобі тільки відкрили зуб і канали і виключили світло. Як зі мною вчора. А якщо в лікарні робялть комусь операцію - жах!
Инна С. Показати IP 21 Грудня 2014 15:09
не ту страну назвали Гондурасом!