USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

У Луцьку обиратимуть «Першу Леді Волині-2016». Фото учасниць

25 Червня 2016 10:35
З нагоди Дня молоді найближчої неділі, 26 червня, на Театральному майдані Луцька, в рамках фестивалю «Молодь Фест», відбудеться 10-ий конкурс краси-особистості «Перша Леді Волині 2016».

Про це йдеться на сторінці спільноти Громадська організація "Volfest" Вконтакте.

Участь в конкурсі беруть студентки вишів Волині, а переможниця представлятиме Волинь на всеукраїнському конкурсі.

Початок конкурсу -

о 17:00.

ЧИТАТИ ЩЕ: ЯКІ ЗАХОДИ ГОТУЮТЬ ДО ДНЯ МОЛОДІ У ЛУЦЬКУ

За корону позмагаються вісім конкурсанток:

Гонта Анастасія – Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки;

Гловатських Анастасія – Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки;

Гузьо Марія – Луцький педагогічний коледж;

Шабанова Євгенія – Луцький базовий медичний коледж;

Гончарук Оксана – Луцький національний технічний університет;

Власик Ольга – Ківерцівський базовий медичний коледж;

Гайдай Анна – Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки;

Зубкевич Ірина – Академія рекреаційних технологій і права.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Іра Показати IP 25 Червня 2016 10:42
дівчата навіть не страшні)
Хм?? Показати IP 25 Червня 2016 10:57
А чо леді?? Ми що, вже приміряємо вакантне місце в Євросоюзі яке Англія звільнила?? Чи українська мова настільки бідна, що й слова не знайшлося підходящого??
ДЄСАНТ Показати IP 25 Червня 2016 11:28
організаторам радив би вийти на вулицю і там пропонувати дівчатам...
Гунчик Показати IP 25 Червня 2016 12:08
Згідно дипломатичного протоколу, перша леді- дружина керівника держави чи регіону. Не дивуйтесь, це я собі молоду дружину шукаю. З повагою, Ваш губернатор
Інна Показати IP 25 Червня 2016 13:57
12 років проводиться цей конкурс по всій Україні і дружина губернатора тут ні до чого
Резкій Показати IP 25 Червня 2016 14:11
Це від пацанки до панянки по Луцкі
*** Показати IP 25 Червня 2016 14:57
Зубкевич Ірина - надіюсь що не виграє, бо це дуже неприємна особистість, зверхня, а насправді ніц не варта!
олег Показати IP 25 Червня 2016 17:50
свіжина для елітних та депутатьсьсих борделів!борделі треба поповнювати свіжиною.
Сім'янин Показати IP 25 Червня 2016 18:46
Найгарніші леді-вдома!!!
лучанин Показати IP 25 Червня 2016 21:53
пята на фотках має вигляд чпокальний.. мусить виграти.. ))
NATA Показати IP 26 Червня 2016 09:09
pocemu ne napisani imena dewushek na fotografijax?
Коля Показати IP 26 Червня 2016 16:38
чому всі такі "ніочінь"?