USD 39.62 39.84
  • USD 39.62 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку перервали концерт Олега Винника

18 Жовтня 2016 12:13
Концерт Олега Винника, який відбувся у Луцьку вчора, 17 жовтня, о 19 годині перервали у зв'язку з поганим самопочуттям співака.

Про повідомляють у соцмережі на сторінці «Олег Винник. Официальный клуб поклонников».

Так, зі слів шанувальників таланту Олега Винника, співак зміг виконати лише 5-6 пісень, а потім йому раптово стало зле, тож концерт довелося перервати.

Другий концерт, який був запланований на 18 жовтня, взагалі відмінили, – повідомляє Волинь24.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 36
Валічка Показати IP 18 Жовтня 2016 13:01
А я його так люблю!!!!!!!!!!!!!!!!! Так чекала концерт а тут стало зле, перевтомився. Бажаю здоровЯ дорогий Олежик Вінник. Люлю тебе дуже! Надіюсь ще приїдеш до нас!!!!!!!! Любима моя пісня- "НЕ ТИ "
Коля Показати IP 18 Жовтня 2016 13:03
Возьми меня в свой плен про що ця пісня любителі Внника? Щось змісту не розумію....
Андрій Показати IP 18 Жовтня 2016 13:09
Цікаво, а гроші глядачам повернули ?
Анон до Андрій Показати IP 18 Жовтня 2016 14:26
а ти читати не вмієш???? Написано що вернули 100% вартість квитка
Я до Андрій Показати IP 18 Жовтня 2016 14:38
Так, повернули всю вартість білета. Жаль, що так сталось, хотілось відбути весь концерт.
Василь Показати IP 18 Жовтня 2016 14:16
Стас Михайлов, Українського розливу
нана до Василь Показати IP 18 Жовтня 2016 17:51
а ти заспівай так як він, або краще
Анонім до Василь Показати IP 18 Жовтня 2016 19:05
Ой ой
Софія Показати IP 18 Жовтня 2016 14:17
як жалко!!! Олег Віннік поправляйся по скоріше
Алік Показати IP 18 Жовтня 2016 14:20
Шо в тих піснях ви знайшли? От Федишин уде Ірина країнські пісня співати то вау буде концерт . А то в виника більшість російські пісні. Гарна пісня Ніч яка місячна але це ж не його, а ще полухайте пісню Плачут икони
АГА-ага Показати IP 18 Жовтня 2016 14:22
На весіллях грають невеста пісня але в житті такі ті невести нещасні, як не пяничка так зрадник чоловік а пісні то гарно але толку мало. Чоловіки обманюють дурять жінок, а пісня крутяцка, може хоч Віник буде гарний чоловік і вірний одній
Петрович до АГА-ага Показати IP 19 Жовтня 2016 21:48
Ти хоч поняв шо ти написасав?бред сивой кобили.
ЛЮБа Показати IP 18 Жовтня 2016 14:24
Мені подобається репертуар жаль що захворів співак. Мав бути концерт супер. Здоровя і всіх благ співаку. Побільше б таких гарних пісень в його репертуарі. Молодець
Яннуся Показати IP 18 Жовтня 2016 14:26
Всі так чекали концерт місяць а тут бац і все жаль, але хіба зараз в країні до концертів і де бабло брати на ті концерти якби езплатно а державні чинуші оплачували то хоч якось зробили радість громадянам україни і військовим бо і так кошки шкребуть від цін на все і........
до Андрія Показати IP 18 Жовтня 2016 14:28
5 пісень послухали і ще й гроші повернули усі.
Фанат Показати IP 18 Жовтня 2016 15:15
А хто це взагалі такий???
ВОВК Показати IP 18 Жовтня 2016 16:46
от полішукам фарт 5 пісень на шару і грошики забрали. Цікаво хоч один жлоб дав десятку на опохмєл
Випадковий читач до ВОВК Показати IP 19 Жовтня 2016 17:27
Вовк,ви правду пишете полішукам і справді щастить!А на рахунок 10, перегинаєте,ви ще гарної думки про них раз маєте надію"що хоч один жлоб "її дав)))
Дар'я Показати IP 18 Жовтня 2016 19:03
Як залко що було тільки пів концерта коли ще буде??????
Тетяна Показати IP 18 Жовтня 2016 20:53
Наврочили Олега, повирячалися, а тут якісь недобрі очі і ... Шкода. видужуй Олеже.
Тетяна Показати IP 18 Жовтня 2016 20:53
Наврочили Олега, повирячалися, а тут якісь недобрі очі і ... Шкода. видужуй Олеже.
Володимир до Тетяна Показати IP 19 Жовтня 2016 10:45
Гарно співає
Наталя Показати IP 19 Жовтня 2016 10:26
Від організаторів стало відомо, що концерт у м. Ковель (від 20,10) ВІДМІНЕНО! Кошти за квитки повертаються у повному обсязі. Бажаю Олегу швидкого одужання!
123 Показати IP 19 Жовтня 2016 13:46
Бухати потрібно набагато менше і людей поважати. Самозакоханий селезень.
Петрович до 123 Показати IP 19 Жовтня 2016 14:21
Ти недалека істото ? Спробуй ти кожен день відпахати по концерту, ато і два. Без фонограми, і з повною самовіддачею. Немаючи при цьому повноцінного відпочинку. .Адекватні люди з розумінням поставилися до цієї ситуації, і бажають Олегу швидкого одужання.
Вікі до 123 Показати IP 22 Жовтня 2016 14:16
Ви його бачили бухим чи неповажаючим людей?де?
Ната Показати IP 19 Жовтня 2016 15:15
Мені він подобався,поки я не почула його спів вживу,ужас !
Петрович до Ната Показати IP 19 Жовтня 2016 21:45
Походу в тебе щось зі слухом. Сходи до лікаря перевірся!!!!!
Вікі до Ната Показати IP 22 Жовтня 2016 00:33
Я чула Винника вживу-дуже гарно!
Ната Показати IP 19 Жовтня 2016 15:16
Мені він подобався,поки я не почула його спів вживу,ужас !
Ната до петровича Показати IP 19 Жовтня 2016 23:43
Якраз таки зі слухом у мене Слава Богу!якось не ведусь на фанєру
Петрович до Ната до петровича Показати IP 20 Жовтня 2016 01:07
То сходи на концерт. Хоч навчишся фанеру від живого звука відрізняти. А якщо не була на його концерті, то н....р пи.....ти
Тт Показати IP 21 Жовтня 2016 21:27
Ми втрачаємо людські риси. В артиста 31 жовтня загинула сім'я, не кожен може таке пережити. Важкий рік для Олега. А ви як звірі накидаєтесь
Таня Показати IP 22 Жовтня 2016 16:22
Це інший Олег Винник в якого загинула сім/я.http://www.komi.kp.ru/daily/26453.5/3323499/
Таня Показати IP 22 Жовтня 2016 16:34
Чоловік з російського міста Інта...Однофамілець і тезка нашого Олега Винника)
Анонім Показати IP 31 Жовтня 2016 08:57
Правильно гроші потрібно повертати, ато деякі люди довго відкладають щоб сходити на концерт, а тут ні концерту ні грошей (((((( обідно