USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.50 40.00
  • PLN 9.70 9.86

У Луцьку під виглядом «бивня мамонта» торгують наркотиками?

13 Січня 2018 10:12
Вулиці Луцька заполонила дуже дивна реклама. Практично в кожному районі міста невідомі громадяни обклеїли електроопори банерами з незвичною пропозицією. Люди готові купити роги сайгака, бивні моржа та мамонта, а також зуби кашалота, інформує Департамент Муніципальної Варти Луцької міської ради.

Набравши вказаний на оголошеннях номер та поспілкувавшись з потенційними покупцями, складається враження, що на афішах вказані якісь закодовані терміни, які знає лише обмежена кількість людей. І не зовсім здорових.

Зайшовши в інтернет та почитавши трішки, ми знайшли цікаву інформацію, що так приховують та поширюють різні види синтетичних наркотиків....

А й справді дивно. Невже в Луцьку хтось зберігає такі раритети?" - йдеться у дописі муніципалів.

Інспектори департаменту муніципальної варти Луцька впродовж дня очищали вулиці від незаконної та непотрібної реклами, а мисливці за рогами сайгака від зустрічі та придбання таких рогів та бивнів відмовились.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
ігор луцький Показати IP 13 Січня 2018 11:01
Є номери телефонів,треба тут працювати оперативним службам.Але кому воно потрібно?Замість того,щоб розібратись і можливо затримати злочинців,недокопи виконують функції комунальних двірників.Рехформи працюють!
11 Показати IP 13 Січня 2018 12:25
Хтось пожартував . А мурцапали думають чому б не пропіаритись на премію .
Кацапюра Показати IP 13 Січня 2018 12:39
ФСБ працює, де СБУ?
Дядя Показати IP 13 Січня 2018 13:44
А що камери по місту вже не працюють
Юра Показати IP 13 Січня 2018 14:25
Рога і копита мається на увазі депутати !!!
! Показати IP 13 Січня 2018 15:56
Номери станом на 16.00год. В мережі. Виходить вичислити неможливо?
М Показати IP 13 Січня 2018 16:21
Зі стовпу в моєму дворі на кравчука5 зніміть.
Лучанин Показати IP 13 Січня 2018 18:27
Податківці хотіли поживитись, а тут облом... От і вирішили придумати історію з наркотиками... Коли вже вони нажеруться?!
Володимир Олександро Показати IP 13 Січня 2018 20:06
хотів би звернутися до адміністрації сайту!! на фото подібного роду рекомендую "затирати" номери телефонів на оголошенні, бо тепер кожен, хто прочитає цю новину, знатиме, куди телефонувати, якщо потрібно "роги сайгака" або подібні речі...
Апр Показати IP 25 Травня 2018 22:44
Репортер, або копіпістер, не освідчена людина. Які наркотики??))) Роги сайгака купують на потреби китайської медицини, а інщі речі на потреби різблярів.
paleor.com Показати IP 4 Квітня 2020 21:44
Шедевр журналістики!-)