USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

У Луцьку поховають загиблих на Сході

23 Травня 2014 14:35
Лучан, які загинули в бою на Донеччині поховають у вівторок, 27 травня.

Про це написав луцький міський голова Микола Романюк на своїй сторінці у соціальній мережі.

Окрім того, міський голова зазначив, що сьогодні, 23 травня, відбудеться зустріч із сім'ями чотирьох лучан, які загинули на Донеччині.

"Похорони у вівторок. Організацію похоронів повністю бере на себе Луцька міська рада. СЛАВА ГЕРОЯМ!" - написав очільник міста.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Рита Показати IP 23 Травня 2014 14:44
Співчуття сім’ям загиблих!!!((((
Андрій Показати IP 23 Травня 2014 17:13
Кошмар просто. Шкода хлопців.
Петро Показати IP 23 Травня 2014 17:14
Скорбимо, співчуваємо, сумуємо! Всі хто загинув - є Герої України, прізвища Палінкевич та всіх загиблих повинні війти в історію новітньої України, як Особистостей які боролись за Незалежність України! Слава Україні!!!!!!!!!!!!!!!
викладач Показати IP 23 Травня 2014 17:19
На 100% підтримую думку пана Петра! Земля пухом, славним Героям! Щире співчуття матерям!
1956 Показати IP 23 Травня 2014 18:13
співчуваю. люди, думаю, не забудуть цих хлопців. дай боже, щоб і держава, за яку поклали голови, памятала про родини без синів і чоловіків.
1960 до 1956 Показати IP 23 Травня 2014 19:07
До яких пір литимуть сльози наші матері?До яких пір в країні буде на прапорі чорна стрічка?Хто відповість за смерть невинних синів і дочок?......Вічна память героям!
Ромич Показати IP 23 Травня 2014 19:15
Чому наших хлопців пускають як пушичне мясо поки політики вирішують свої проблеми дайте зброю хай воюють пліч-о-пліч з нашими патріотами тоді це буде справжній патріотизм
Лучанка Показати IP 23 Травня 2014 20:29
Як це страшно і гидко, коли гинуть молоді хлопці, а мажори, типу Козюри, Гузя і інших, яким зовсім байдуже доля цих хлопців і їх сімей, знову будуть стояти в перших рядах і кричати "Герої не вмирають!". І обіцяти!!!
Українка Показати IP 23 Травня 2014 21:06
Політики, олігархи!!!! СХАМЕНІТЬСЯ!!!!!!! Народні депутати, Вас що вовчиця народила??? ЯК ви керуєте ??? Ви не думаєте про те, смерть хлопців на вашій совісті!!!! Ви так 23 роки керуєте. Не думайте, що воно все так безслідно пройде! Все минає, гріх зостається. Боже спаси Україну. Рідним співчуття, Царство небесне хлопцям.
Наталя Показати IP 23 Травня 2014 23:04
Шановні представники обласної влади!. Поверніть наших краян до дому. У вас ще є можливість спокутувати гріх перед Богом, а якщо для вас це не значимо, то врешті решт зробіть щось добре, щоб вас (може) знову обрали під час наступних виборів. Ви маєте дітей і внуків, хто зна чи не платитимуть вони за те, що ви сьогодні тільки те й робите, що співчуваєте сім'ям загиблих. Ви люди чи ви хто?! Хлопці голодні, без змінного одягу, взуття, без засобів захисту і мудрих керівників у депресивному стані відстоюють Україну. Ми зовсім не проти, ми теж за єдину неподільну державу, але зробіть і ви хоч щось чесно і справедливо.
Штірліц Показати IP 23 Травня 2014 23:51
Виродки! Розпочали громадянську війну - а огрібають прості люди, а не скоти з Києва.... Коли вже повісять всю кодлу: Яйценюка, Жулю, Трупчинова,......