USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.15 39.45
  • PLN 9.71 9.93

На Сході загинуло 10 волинян, 4 з них – лучани

23 Травня 2014 11:26
Кількість загиблих під час боїв під Волновахою збільшується. Щойно стало відомо, що на Донеччині вже загинуло 10 волинян.

Про це стало відомо під час третього пленарного засідання 25 чергової сесії Волинської обласної ради сьогодні, 23 травня.

Зокрема, народний депутат України Анатолій Вітів під час виступу повідомив, що кількість загибли лучан збліьшилася до 4 осіб. Сьогодні помер четвертий військовий з обласного центру.

А голова Волинської облдержадміністрації Григорій Пустовіт повідомив загальну цифру волинських військових, які померли. Їх уже 10.

Нагадаємо, вчора, 22 травня, блокпост з волинськими військовими впритул обстріляли терористи на кількох джипах та інкасаторських машинах. На місці загинуло 9 чоловіків. Згодом стало відомо, що військові помирають в лікарнях від отриманих поранень.

Відповідальність за це взяли на себе бійці самопроголошеної ДНР. Генеральна прокуратура вже порушила дві кримінальні справи – за кваліфікацією «терористичний акт» та «службове недбальство». Згодом стали відомі причини трагедії.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Анонім Показати IP 23 Травня 2014 11:32
Бійці ДНР на себе відповідальності не брали! Її взяли на себе бійці в ДНР. А о хто були ці бійці і треба вияснити! Дуже схоже що це "вояки з вилами", або щось споріднене.
Yet до Анонім Показати IP 23 Травня 2014 11:42
коментар було видалено
Аля Показати IP 23 Травня 2014 11:50
Де синки начальників всіх луцьких і області? Перші хай ідуть вони, а тоді наші сини.Продати віли всіх чинуш і віддати гроші на потреби армії.
Volynyaka до Аля Показати IP 23 Травня 2014 11:55
Якщо підуть синки тих начальників, то доведеться створювати ще батальйони для охорони тих мажориків.
Біленька до Аля Показати IP 23 Травня 2014 12:57
Ті синки, розбалувані батьківськими статками та вседозволеністю для захисту держави вже не годні. Кому потрібна армія, яка буде випорожнюватись у штани від найменшого хлопка. ну хіба що закидати їх як хімзброю, щоб терористи тікали на свіже повітря.
гузь до Аля Показати IP 25 Травня 2014 09:35
Тебе кличуть....
Лучанин Показати IP 23 Травня 2014 11:52
http://tsn.ua/ukrayina/na-volini-druzhini-ta-materi-mobilizovanih-soldativ-perekrili-trasu-cherez-biynyu-pid-volnovahoyu-351071.html
Лучанин до Лучанин Показати IP 23 Травня 2014 11:53
Редакція оприлюдніть дану статтю.
белое крыло Показати IP 23 Травня 2014 11:53
народный депуРдат.вам не стыдно быть так званым Пидри-отом...который пиарастится на крови.....................мы можем вам собрать на билет .....и вперед..........после мордатого климчука...не пустим и отпи**им вас....и вопрос от куда у вас Мерседес 500.....любовница подарила......продай и купи броник детям....
небайдужий до белое крыло Показати IP 25 Травня 2014 06:57
козел, що за стенограма.Недоумок
смуток Показати IP 23 Травня 2014 11:55
необхідно вичисляти зрадника!!!
Іван Гонта Показати IP 23 Травня 2014 13:08
І тут як тут виліз сам Вітів, щоб пропіаритися... А де ти, с...ка до цього був???