USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку попрощалися з колишнім мером Антоном Кривицьким

22 Січня 2017 13:39
Сотні лучан прийшли до Палацу культури для того, аби попрощатись з екс-мером міста, який три каденції керував Луцьком.

Серце Антона Федоровича Кривицького перестало битися 20 січня 2017 року на 72-му році життя. З його діяльністю на посаді міського голови пов’язана ціла сторінка історії міста.

Враховуючи, що лучани довірили управління містом Кривицьому аж тричі, тих, хто прийшов провести його в останню путь, було немало. Серед них – колеги по роботі, підлеглі, заступники. А також нинішнє керівництво міста та області.

ЧИТАТИ ЩЕ: ТРИЧІ МЕР ЛУЦЬКА: ПАМ’ЯТІ АНТОНА КРИВИЦЬКОГО. ТАЙМЛАЙН

Лучани почали сходитись до Палацу культури ще до початку «офіційної» частини прощання – вже о пів на 10 ранку біля входу юрбились люди з квітами та вінками. З часом людей прибуло ще більше. Після прощання домовину з тілом пронесли через Театральний майдан міста. Опісля траурна процесія вирушила на кладовище села Гаразджа, де і поховають колишнього очільника Луцька.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 33
катя Показати IP 22 Січня 2017 13:52
Куда без Дмитрука,.?
саня до катя Показати IP 22 Січня 2017 21:42
Да без него никак....
Andrij до катя Показати IP 23 Січня 2017 16:56
Elita v norkovux shapkax .....
Жорко до Andrij Показати IP 24 Січня 2017 16:03
Ой ну яка там елита? Клоуни у каторих даже денег на цвети нет!
АС Показати IP 22 Січня 2017 14:19
А Романюк погано виглядає
Леся до АС Показати IP 22 Січня 2017 22:51
Романюк погано виглядає тому,що хворіє.
ас до Леся Показати IP 23 Січня 2017 08:43
а чим хворіє що в нього
молодий до Леся Показати IP 23 Січня 2017 09:41
коментар було видалено
да Показати IP 22 Січня 2017 14:31
Тепер навіть атошних так не хоронять ................................
Микола до да Показати IP 23 Січня 2017 05:12
Он имеет какое-то отношение к АТО ? Атовцы несут гроб.
ага до Микола Показати IP 23 Січня 2017 09:40
коментар було видалено
коля Показати IP 22 Січня 2017 14:35
Та все они банда,! Когда наших воинов хоронят , то никого нет!
мама до коля Показати IP 22 Січня 2017 15:11
Не правду говорите. Коли воїнів ховають всі чиновники міста та області приходять я бачила на свої очі і не раз. Прикро що молоді люди гинуть, але це війна.
Ганна до мама Показати IP 23 Січня 2017 09:39
А чому чиновники на коліна не стали?
Віктор до коля Показати IP 22 Січня 2017 21:07
Неправда,ховають (на жаль) з почестями не гіршими...
Світлана Показати IP 22 Січня 2017 15:24
Царство небесне...вічний спокій...
лучанин до Світлана Показати IP 23 Січня 2017 09:34
коментар було видалено
До мами Показати IP 22 Січня 2017 15:46
То коли перших хоронили то таке було,а потім стало як будене явище
Я Показати IP 22 Січня 2017 15:59
Та позатикайтесь вже, велика людина пішла з життя, скільки ж можна жовчю цвиркати.
Гицель до Я Показати IP 23 Січня 2017 09:38
коментар було видалено
до мами Показати IP 22 Січня 2017 16:11
тільки для бідних війна нажаль
Водійка до до мами Показати IP 23 Січня 2017 09:08
Ви милості від теми відхилили...
Каземат Показати IP 22 Січня 2017 17:12
Я тільки не розумію, то хлопці з фронту приїхали щоб труну винести чи це так для антуражу?
АТО до Каземат Показати IP 23 Січня 2017 09:36
коментар було видалено
сумую Показати IP 22 Січня 2017 17:58
Коли шахова гра закінчується, король і пішак потрапляють в одну скриньку. Царство Небесне. Нехай земля рабу Божому Антону буде пухом.
Василина Показати IP 22 Січня 2017 18:35
На фото одні светила. Багаті теж плачуть. Нехай земля буде пухом. Вічна пам"ять. А війна чомусь і справді для бідних а багаті тільки відпочинки гулянки і т.д. Взагалі повинні заборонити в такі часи танцюльки концерти іт.д.
Інна Показати IP 22 Січня 2017 18:41
Царство небесне Антоне Федоровичу
ганя Показати IP 22 Січня 2017 19:25
Все хабарники в одном ме сте собралися! ! Все деньги с собой не забереш
сукам до ганя Показати IP 23 Січня 2017 09:35
коментар було видалено
Дивина Показати IP 22 Січня 2017 21:10
А Гончарук тут яким боком?
Анонім Показати IP 23 Січня 2017 15:38
Жах це те, що в місті Луцьку "творилося" при Кривицькому. Бо до "епохи Кривицького" місто Луцьк було як квіточка, а Кривицький під час свого "панування" всю комунальну власність міста перепродав "по документах" - за копійки на "своїх" підставних осіб. Більшість квартир перших поверхів та одноповерхові будинки міста Луцька були НЕЗАКОННО "розкомуналені" та приватизовані (через чиновницю міськвиконкому Грабко Аллу) на підставних осіб, та перепродані для ведення бізнесу. Більшість справжніх мешканців вказаних квартир перших поверхів (та одноповерхових будинків) Луцьких квартир були незаконно позбавлені життя, запхані до тюрем або до психлікарень, і все це робилося з метою захопити та незаконно приватизувати їхні квартири (це при Кривицькому). При Кривицькому в м. Луцьку були демонтовані фонтани в місті Луцьку: на Театральному майдані, біля кінотеатру "Батьківщина", біля кінотеатру "Промінь", в парку культури і відпочинку ім. Лесі Українки і т.д. "При Кривицькому" парк культури і відпочинку ім. Лесі Українки перетворився на місце, яке більшість лучан обходять, а до Кривицького парк культури і відпочинку ім. Лесі Українки був окрасою міста Луцька. і т.д.