USD 38.70 39.05
  • USD 38.70 39.05
  • EUR 38.70 39.05
  • PLN 9.80 9.97

У Луцьку працівники Центрального ринку перекрили вулицю

16 Серпня 2017 13:34
Під Луцькою міською радою збираються підприємці з Центрального ринку. Люди ходять по переходу на вулиці Богдана Хмельницького, перекриваючи таким чином рух транспорту.

Зокрема, сьогодні під час «земельної» комісії планують розглянути питання про зменшення площі для обслуговування ринку. Натомість протестувальники вимагають, аби Луцька міська рада продовжила існуючий договір оренди землі під ринком.

На місці працює поліція, яка намагається переконати людей, щоб ті не перекривали дорогу.

Своєю чергою водії, які їдуть вулицею Богдана Хмельницького, скаржаться, що протестувальники створюють їм незручності. Мовляв, зараз обідня пора і багато хто повертається з обіду, а хтось по справах поспішає. Колона автівок, які стоять у заторі, простягнулася від міської ради до облмуздрамтеатру.

Незадоволені діями підприємців і мешканці прилеглих будинків, які кажуть, що своїми діями мітингарі лякають їхніх дітей.

Працівники ринку час від часу відкривають для проїзду авто, а потім знову перекривають, ходячи то в одну, то в іншу сторону.

Представник підприємців Ігор Дильов намагається заспокоїти протестувальників. Він каже, що необхідно зібрати групу з 5 людей та делегувати на земельну комісію, аби не робити «кіпішу», а виважено донести до депутатів думку. А згодом провести збори за участю цієї делегації на території ринку.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 29
горгут Показати IP 16 Серпня 2017 13:51
Апять спасе..хтось в міськраді спецхаосом подробляє..як солоденький
опублікуйте до горгут Показати IP 16 Серпня 2017 14:27
Кількість ходячих та кількість місць..1%..
Alex Показати IP 16 Серпня 2017 14:02
Невже Бог почув молитви і ті бараки біля замку нарешті приберуть, набридло жити в Зімбабве, навіть там нема тих бариг. Знести бульдозером все, що там є, а торгаші хай йдуть на Новий ринок, біля ДПЗ. Годі псувати архітектуру чудового міста, краще зробити там колоритні магазинчики, провести благоустрій території, поставити лавочки, зробити гарну дорогу до замку, щоб не було соромно за наших туристів та іноземців, які приїжджяють сюди і бачать ті заіржавілі "сміттєві баки" в яких торгують люди. ЦЕ ІСТОРИЧНА СПАДЩИНА ЛУЧАН, РУКИ ГЕТЬ ВІД НЕЇ !!!
Лучанин до Alex Показати IP 16 Серпня 2017 16:08
А ви тудою не ходіть, тоді легше буде. Для мене, власне, старий ринок теж є історичною спадщиною бо це невід'ємні речі, а для інших людей визитівкою міста, якою вона б не була. Привоз в Одесі ж ніхто не зносить, хоча там проблем побільше буде. От на ДПЗ поставте лавочки, магазинчики і водіть туди іноземців, а корінні жителі будуть на старий ринок ходити.
Лучанка до Лучанин Показати IP 18 Серпня 2017 09:54
Яка визитівка??? Ринок -історична спадщина?! що ви знаєте про історичні спадщини! торгаші, секонд, сміття -це історична спадщина??????????????
ВОВК до Alex Показати IP 16 Серпня 2017 17:04
тебе бар*не треба вивезти на ГПЗ а базар є був і буде.
Я до Alex Показати IP 16 Серпня 2017 18:49
Тобі туристи кості кидають,що ти за них так печешся?Ти краще подивись на наших сілюхівлучан,які в 7 ранку сидять під гуманітаркою,яка в 9 відкривається і чекають щасття,що їм тряпка чиясь ношена дістанеться,а про замок мовчав би,музика,шум і збіговисько.Чомусь ніхто не згадує про те,що від музики руйнується замок...?В дома в себе порядок наведи
скептик до Alex Показати IP 17 Серпня 2017 13:27
іди до замку, подивись, як влада переймається історичною спадщиною. їм руки сверблять земельку подерибанити.
скептик до Alex Показати IP 17 Серпня 2017 13:37
так під замком завжди був базар. навпаки, з метою збереження історичної автентичності треба на замковій площі організувати старовинний базар: коні, корови, свині, гуси, кури, качки, і т.д. кнайпи вже є. поставити ще жидівський шинок. отоді туристи повалять тонами. а бруківку прибрати. нехай буде автентичне болото
Юрій до Alex Показати IP 17 Серпня 2017 18:21
Давно потрібно той ринок перенести на окраїну, цьому свинюшнику не місце в нашому місті, є ж культурне місце біля Кромберга, якраз для ринку. Як можна захищати цей смітник, люди роззуйте очі, я розумію підприємців звісно, але нічого страшного немає перевезти ринок за місто, поміняти декілька маршрутів маршруток, і буде новий нормальний ринок а не свинюшник посеред міста !!!
Лучанин до Alex Показати IP 18 Серпня 2017 07:13
100%!!! Розвели бардак, ще й тепер біля міськради! Йдіть по селам в себе розводьте сміттєзвалища секондів і т.п. Нікому той срач не потрібен в центрі міста. Гидко там ходити!!!
Антон Федорович Показати IP 16 Серпня 2017 14:02
Давно пора було звільнити стоянку автомобільну захаращену базарними будами. Але ця влада беззуба на жаль як і папєреднікі
Я Показати IP 16 Серпня 2017 14:03
Зараз почнеться срач в коментарях)))
скептик до Я Показати IP 17 Серпня 2017 13:28
поки що він не закінчується в головах можновладців
Лучанка Показати IP 16 Серпня 2017 14:04
Давно вже треба перенести центральний ринок і надати старому місту нормального вигляду. Може нарешті туристів побачимо.
скептик до Лучанка Показати IP 17 Серпня 2017 13:29
поїдь в Індію, побачиш де туристи ходять
Лучанка Показати IP 16 Серпня 2017 14:21
Вже давно треба перенести центральний ринок. Територія старого міста має приваблювати туристів, а не відлякувати їх.
Vk Показати IP 16 Серпня 2017 15:00
млять, та покладе хтось край тому дебільному перекриванню вулиць чи ні?! люди, яким їхати треба, винні чим, чи це вони щось вирішують?!!! Сльзогінним газом і резиновими кийками треба кілька разів таких протестувальників, щоб іншим наука була, бо колись таке закінчиться масовим побоїщем між тими що перекрили і тими що їдуть, як терпець урветься.
Дмитро до Vk Показати IP 16 Серпня 2017 16:30
бо привикли зразу перекривати..., мітингувати .... стадо
Я до Дмитро Показати IP 16 Серпня 2017 18:53
Якраз таки стато це ти і тобі подібні,розставляй правильно крапки над і
Я до Vk Показати IP 16 Серпня 2017 18:59
Наприклад,тебе завтра виженуть з дому,якщо він в тебе є,і ти перекриєш дорогу,а якийсь мудак тебе кийками і газом..ти ж не знаєш як завтра може бути,сьогодні ти герой,а завтра ніхто,не можна так з людьми
скептик до Vk Показати IP 17 Серпня 2017 13:31
дивись щоб тобі по ходу чимось не надавали
ВОВК Показати IP 16 Серпня 2017 17:25
треба знести к чорту ту фортецю і розширити СТАРИЙ базар. ПОСТАВИТИ НА ЙОГО МІСЦІ ПАРУ ГАРНИХ КНАЙП. Пити пиво і на Стир дивитись. Всеодно з Замку зробили якийсь шинок і стидливо називають то ОБЖИРАЛОВО ФЕСТ то нІЧ ГУЛЬТІПАК А РЕЗУЛЬТАТ ОДИН - ненаїджені полішуки на кістках шабаш гуляють. Ойропейці задрипані.
Я до ВОВК Показати IP 16 Серпня 2017 18:51
Оце ти правильно підмітив,зробили з того замку забігаловку під різними назвами...полішуки туди ходять,а не туристи
Доктар Шацький 33 см Показати IP 16 Серпня 2017 18:08
Негайно знести цій Шанхай !!Ё
лпз Показати IP 16 Серпня 2017 20:42
правильно, для чого місце зробили на окраїні ДПЗ ? Ринок має бути за містом, подивіться на краєвид з Замку на ринок, як клоака на вигляд
ну ну до лпз Показати IP 16 Серпня 2017 21:05
« подивіться на краєвид з Замку на ринок»-сто до одного дивляться на замок з ринку,купуючи товари і їх це влаштовує.
Я до лпз Показати IP 16 Серпня 2017 22:15
Тобі краще знати яка клоака.ти по клоаках спец..можливо твоє лице схоже на коров'ячий пляцок,тебе ж за місто не вивозять,даже в замок пускають.
Геть з історичної ча Показати IP 18 Серпня 2017 07:21
Весь ринок- на ГПЗ! Розвели смітник в центрі, геть з нашого рідного міста! Не ганьбіть і не перекручуйте історію! В голові трохи цінності свої перекрутутіть, торгаші!!! А то одні гроші в голові ! Книжку почитайте, може щось зрозумієте! І не заважайте везти дитину на гуртки - бо показуєте свою стадну сущність.