USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

У Луцьку пропонують ввести нічні маршрутки

19 Листопада 2015 11:36
Запровадити в Луцьку нічні маршрутки пропонує активіст Сергій Абрам, – пише видання «Хроніки Любарта».

Відповідну пропозицію він опублікував на сайті Єдина система місцевих петицій 19 листопада.

Зі слів Абрама, нічні маршрутки є в кожному європейському місті. Вони відправляються з інтервалом 30-40 хвилин, аби місцевімешканці та гості міста могли вночі добратися додому.

«Вони можуть коштувати дорожче, ніж денні, але сполучати центральні та спальні райони міста», – зазначив лучанин.

Щоб петицію розглянули органи місцевої влади, вона повинна набрати 300 голосів зареєстрованих користувачів. До закінчення голосування залишилося 14 днів.

Нагадаємо, у Луцьку вже була спроба ввести нічні маршрутки на постійній основі. Два роки тому, у 2013-му, громадські активісти організовували збір підписів за введення нічної маршрутки. Вони навіть написали зверення до міського голови.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
лучани Показати IP 19 Листопада 2015 11:44
Вночі стати потрібно, а не шастати по ригаловках. Є звичайне таксі для нічних поїздок.
Волинянка Показати IP 19 Листопада 2015 11:58
А що добиратись на таксі з барів дорого стало?
до неВолинянки Показати IP 19 Листопада 2015 12:33
якраз ті, що мають гроші на бар, тим і на таксі вистачить! а ось НОРМАЛЬНИМ людям (хтось з поїзда, хтось десь справді у справах затримався) - на таксі таки дорогувато! а маршруток (ніби у змові з таксистами) вже після 10 - практично не видно! і взагалі, судячи з таких постів - нашим людям чим гірше - тим краще! і не треба підписуватись гордим ім"ям "Волинянка". Дурепа - а не волинянка, або таксист....
Юр Показати IP 19 Листопада 2015 12:34
Ну от хто такий Сергій АБОРАМ? Людина, яка щиро думає, що на Волині тільки два міста - Луцьк та Ковель? А всі райцентри - то, як він написав у Фейсбуці, села.
Сергій Абрам до Юр Показати IP 19 Листопада 2015 14:05
Хто вам сказав що я так думаю? І перед тим, як писати прізвище перевірте правильність його написання. Нічна маршрутка потрібна для того аби люди могли дістатися з нічної зміни додому, або з поїду чи луцьк експресу
Дуся Показати IP 19 Листопада 2015 12:48
А, з вас ніхто не подумав, що є люди які не тільки по барах їздять вночі, а й з роботи, по власних особистих потребах, на вокзал....? Чи це самі таксисти й написали ці коментарі, в яких значно зменшиться клієнтів.
Лучанка Показати IP 19 Листопада 2015 13:22
А хто буде гарантувати безпеку життя водія маршрутки, коли будуть їздити п'яні компанії?....
Нічна зміна Показати IP 19 Листопада 2015 13:34
Мені, наприклад, часто доводиться працювати вночі, робочий час ненормований, тому я "за".
лучанин Показати IP 19 Листопада 2015 13:51
проти лише водії таксі
Patrik Показати IP 19 Листопада 2015 14:39
"Зі слів Абрама, нічні маршрутки є в кожному європейському місті"... До Європи нам далеко, але я не проти, нехай Абрам бере Сару і, як в Японії, щоночі працює рікшою - розвозить, як нормальних людей, так і різних нічних поціновувачів барів... Позитив очевидний: а) постійний прибуток; б) відсутність ДТП; в) відсутність шкідливих викидів, за винятком хіба біологічних... Впевнений, що лучани і гості міста від такого ноу-хау будуть просто в захваті.
Мешканка міста Показати IP 19 Листопада 2015 14:45
Я за те щоб транспорт їздив вночі
андрій Показати IP 19 Листопада 2015 18:04
Є достатньо таксі по місту,хай так званий активіст купить маршрутку і розвозить людей по 3 гривні,да і не щабудеться заправити богдана зі своєі кишені...актівіст хр...
25 Показати IP 19 Листопада 2015 20:44
Дуже цікаво, хто з водіїв погодиться їздити вночі чи можливо сам пан Абрам зголоситься їздити?