USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку прощаються з митрополитом Ніфонтом

22 Березня 2017 12:05
Волинська єпархія УПЦ повідомляє, що прощання зі спочилим митрополитом Ніфонтом розпочинається відсьогодні, з 12:00.

Попрощатись з владикою, який завершив свій достойний земний шлях, прихожани зможуть у Свято-Покровському кафедральному храмі у Луцьку, у якому й перебуватиме тіло.

Про це йдеться на сайті волинської єпархії.

Похорон митрополита відбудеться у Свято-Покровському храмі у п`ятницю, 24 березня, о 10:30.

Нагадаємо, 22 березня, о 4-й годині ранку на 68-му році життя відійшов у вічність Високопреосвященніший митрополит Ніфонт (Солодуха).
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
історик Показати IP 22 Березня 2017 13:03
чому не повна назва Волинська єпархія УПЦ МП? Що стидно правду писати?
Ололо до історик Показати IP 22 Березня 2017 14:02
Тому що УПЦ була тільки одна, а в 1992 році родився так званий КП
упс до Ололо Показати IP 22 Березня 2017 15:03
А що було до 1939року? (За польщі)
Анонім до упс Показати IP 22 Березня 2017 18:14
Давайте не будемо доходити до створення світу. Точка відліку 1992 рік.
упс до Анонім Показати IP 22 Березня 2017 21:34
1Чогоб і ні? В старому заповіті є кацапський патріархат? Чи може в новому??? 2 а чого така дата відліку?? Так вигідно окупантам територій та церков??
Ололо до упс Показати IP 23 Березня 2017 08:58
Читайте перший мій пост.
упс до Анонім Показати IP 22 Березня 2017 21:40
В 1992році крим був наш... А тепер????
До ОЛОЛО до Ололо Показати IP 22 Березня 2017 16:01
Ололо ти ололо
Ололо до До ОЛОЛО Показати IP 22 Березня 2017 18:12
Дякую, кеп)
777 до історик Показати IP 22 Березня 2017 15:02
Розкольнику того не зрозуміти...
000 до 777 Показати IP 22 Березня 2017 19:36
Весь час росіяни були розкольниками. Так і тепер на сході.
Х до історик Показати IP 22 Березня 2017 21:32
Розкольники помовчте, зараз ваша думка геть не доречна.
Упц Показати IP 22 Березня 2017 13:05
Царство Небесне митрополиту Ніфонту.
прихильник КП Показати IP 22 Березня 2017 13:43
адекватний був чоловік. Намагався не поглиблювати протиріччя, а нівелювати їх. Проповіді були дуже мудрі й виважені...хай спочиває з Богом!
Волинь Показати IP 22 Березня 2017 14:08
Дуже мудра була людина. Нехай спочиваэ з Богом. Кращих Бог забирає раніше
Лучанка Показати IP 22 Березня 2017 15:39
Світла свята Людина, хай з Богом спочиває, вічна йому пам'ять. Волиняни мають дякувати Богу за такого митрополита.
Отець Показати IP 22 Березня 2017 19:54
Царство небесне Владико!!!
Віктор Показати IP 23 Березня 2017 18:05
Які розколиники! Це українська церква відділилась, забрала собі собор в ценрі Луцька, а Ніфонт відступив і почав будувати храм Всіх святих замлі волинської. ВІін казав можна молитися різними мовами, але якщо ви знаєте мову предків і молитися церковнословянською нічого поганого в цьому немає, такі люди як він родяться один в століття. Навіть Тарас Шевченко казав "чужого научайтесь а свого нецурайтесь" церковнословянська мова - це мова наших предків. Царство Небесне Владико!