USD 39.40 39.72
  • USD 39.40 39.72
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.88

У Луцьку прийматимуть на роботу в бюджетні установи лише з дозволу мера

11 Березня 2014 08:40
У зв’язку з відсутністю коштів у бюджеті та жорсткою економією коштів, мер Луцька Микола Романюк заборонив приймати на роботу нових працівників без його дозволу.

Про це йшлося під час оперативної наради у Луцького міського голови, що відбулася 11 березня.

Як повідомив міський голова, не повинно бути ніякого введення нових посад в бюджетних установах, адже коштів у бюджеті немає. Прийом в кожну бюджетну установу нині, з його слів, відбуватиметься лише з його особистого дозволу.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Безробітна Показати IP 11 Березня 2014 09:02
А кому гроші за роботу носити, прямо міському голові?
))) до Безробітна Показати IP 11 Березня 2014 09:04
зрітє в корєнь.
))) Показати IP 11 Березня 2014 09:03
шо воно меле? будун? це якась вахканалія вже. нехай читає хоч щось з права. хоч кодекс якийсь.
Валерій Показати IP 11 Березня 2014 09:14
Бардак повний! Совєтські замашки ще і досі. А зарплати які будуть.... Чому у нас не як в Європі. Ціни давно європейські.. А на дещо і вище! Крім комуналки. В Європі середня зарплата 2000 євро(26000 грв) Дайте людині таку зарплату - вона буде згідна в 5 раз платити більше за комуналку.... І не на який майдан не піде.... І ніякий беркутівець небуде стріляти в дітей. І до лампочки який прапор буде вісіти..! А ТАК ЦЕ ВСЕ БРЕХУНИ СВІТОВІ! І НЕМАЄ ЧОГО ЗА НИХ ВОЮВАТИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
my_gift до Валерій Показати IP 11 Березня 2014 09:36
Заможне життя не виключає громадянську свдомість.
..... до Валерій Показати IP 11 Березня 2014 10:50
Усе занепадало 23 роки. Верховна Рада працює тільки 23 дні . І за 23 дні хіба можна прокинутись у Європі!??
? до ..... Показати IP 11 Березня 2014 11:11
Якби дуло автомати приставили б раніше, то і раніше почали б "працювати". Прийняття законів під тиском є незаконним!
Со стороны до Валерій Показати IP 11 Березня 2014 10:58
Что значит в Европе? Вы здесь живете? Европа ооочень разная. Есть Болгария, Греция, Португалия. Это Европа, да. Но такие зп им и не снились. А есть Германия, Франция. Там зарплата 2000, но не забудьте вычесть налоги (они высчитываются по гибкой системе), и на руки больше 1400 или 1500 не получите. Здесь люди каждый цент считают.
Оля Показати IP 11 Березня 2014 09:34
А це правильно.А то в бюджетних установах всі працюють свої, з власної вигоди директора, куми,свати,доці,внуки,і інші родичі. Добре, що ходять на роботу, а то й зовсім не ходять тільки гроші одержують. Сидять одна на однай людині,бо не мають чим зайнятися.Там половину потрібно скоротити, бо роботи на одну людину, а сидить п"ять.
селянин Показати IP 11 Березня 2014 09:59
ще тих що є треба повиганяти... особливо земельних махінаторів...
іван васильович Показати IP 11 Березня 2014 10:41
да покращення вже є. а що мер не знав кого беруть на роботу в міську раду? дивина. скоро половину повиганяють і так. думали буде краще при цій владі жити? еге ж вже і працевлаштовують і все роблять по европейські. куди хотіли туди і полізли. ще не раз це аукнеться . а тих хто сидить у міській раді особливо девушки і жіночки вони хіба там щось роблять? неодноразово бачив як каву чай роблять і по телефону балакають чи не пора їх вигнати
))) до іван васильович Показати IP 11 Березня 2014 11:17
в мера найвища зарплата серед убогих колег України. шо нє понятно?
ніколя Показати IP 11 Березня 2014 10:45
а маминих папиних доць і синочків чому не виганяєте, шановний мере? вони що за бороду вхопились ? вони може Закони України знають чи вміють себе вести порядно? і з людьми бути чемними і знати свою справу на роботі? ЧОМУ ЇХ НЕ "ПЕРЕБРАТИ " І ВІДСІЯТИ? Тільки й мови що там віддихала то там гуляла
Анонім до ніколя Показати IP 11 Березня 2014 19:24
Не розумію звідки стільки ненависті та зверхності. Ви взагалі статтю читали чи обмежились лише заголовком? Мер чітко сказав, що грошей в бюджеті на нові посади немає, у зв"язку з чим заповнюватись вакансії та вводитись нові штатні одиниці будуть лише за погодження з ним (а в сьогоднішній ситуації вважаю це взагалі виключеним варіантом). На державних службовців вилили стільки помиїв, що ці люди ще довго будуть ходити з опущеною головою. Сьогодні якщо ти державний службовець - то значить казнокрад і майже не людина. При цьому, чомусь ніхто не говорить про вчителів, лікарів, де хабарництво поставлене на широку ногу, а вони не є державними службовцями лише зарплату отримують з бюджету ( при чому з урахуванням усіх обов"язкових надбавок та доплат їх зарплата вища ніж у державних службовців і обмежень по роботі вони таких як останні не мають).