USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

У Луцьку «розсипається» проспект, який щойно відремонтували

9 Вересня 2015 10:59
Ремонт проспекту Молоді у Луцьку щойно завершили, а вже з тротуарів повипадала бруківка та зсунувся бордюр.

Про це написала на своїй сторінці у Фейсбуці повідомила журналістка Оксана Прокопчук та розмістила відповідні фото.

«Шановні депутати міськради, будь ласка, змусьте підрядника виправити свої помилки зараз, бо весною доведеться знову шукати кошти на ремонт проспекту Молоді. Зауважте, ремонт завершили менше двох тижнів тому», - написала вона.

Шановні депутати міськради, будь ласка, змусьте підрядника виправити свої помилки зараз, бо весною доведеться знову шукати кошти на ремонт пр.Молоді. Зауважте, ремонт завершили менше 2 тижнів тому

Posted by Оксана Прокопчук on 8 сентября 2015 г.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
ВВВ Показати IP 9 Вересня 2015 11:23
тяп-ляп і готово!
456 до ВВВ Показати IP 10 Вересня 2015 06:17
Ви тільки подумайте що за це булоб у Європі
Анонім Показати IP 9 Вересня 2015 11:31
схалявили знову
Як тут лишатись патр Показати IP 9 Вересня 2015 11:49
Знову все через *опу!
Вася Показати IP 9 Вересня 2015 12:02
Все дуже просто. Якщо підрядник виправить дані недоліки, значить міськрада не отримівала відкатні, якщо не виправить - ну не зможе той хто отримав відкатні заставити підрядника це зробити. Ось так.
77657 Показати IP 9 Вересня 2015 12:05
і за таку роботу платять гроші?
петро Показати IP 9 Вересня 2015 12:06
Це не ремонт а піар-ремонт
анонімус Показати IP 9 Вересня 2015 12:11
не долежало до виборів знову цемент покрали
Луцьк Показати IP 9 Вересня 2015 12:46
Не треба полішукам їздити автомашинами по тротуарах. Це пішохідна доріжка.
DJYJ до Луцьк Показати IP 9 Вересня 2015 13:04
не треба обирати мерами злодіїв та негідників
Друг Показати IP 9 Вересня 2015 12:51
посадить подрядчика на 3 года, другие задумаються
опа Показати IP 9 Вересня 2015 14:31
Там походу де бордюр нахилився лансер заїзджає до вивіски стоматології! ХАЙ ВИПРАВЛЯЄ! ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!
Пех В.Р Показати IP 9 Вересня 2015 15:19
Люди слізно просять у депутатів міськради,- будь ласка, змусьте підрядника виправити свої помилки зараз . В мене питання ,чому цього не бачать " хвалені і оновлені "правоохоронці, які щомісячно отримують платню з наших податків ....????? Це злочин,за це повинна наступити карна відповідальність і результати опубліковані в пресі, інші задумаються .
ольга Показати IP 9 Вересня 2015 18:53
Нащо їздити переймати досвід до Німеччини, якщо елементарними речами немає коли займатися???Хто в місті господар?????
Ірина Показати IP 9 Вересня 2015 21:13
В шоці..........від яду наших лучан. Потім люди дивуються звідки беруться хвороби. Психосоматика. Все їм не до ладу. І те не так, і те не те. Це людський фактор, могли робітники щось нахімічити, могла машина якась наїхати. З днем краси вас, лучани.
луцьк до Ірина Показати IP 10 Вересня 2015 00:26
нє ну за 2 тижні це гарантійний термін тільки почався) без злості - просто хай виправлять свій косяк .
Саша Показати IP 10 Вересня 2015 19:52
бажоно по всьому місту.....
оля Показати IP 10 Вересня 2015 20:16
мабуть, якийсь мудак заїхав машиною і зіпсував все! от вам і принцип: влада будує - люди "шанують"!
до майстрів Показати IP 10 Вересня 2015 23:13
поідьте в Олику і подивіться на дорогу яку зробив князь Радзивіл ще до 1939 року -всі бордюри на місці
Іван Показати IP 11 Вересня 2015 10:10
а підрядник то хто? кому заплачено?