USD 39.50 40.00
  • USD 39.50 40.00
  • EUR 39.77 40.00
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку руйнується пішохідний міст: у лучан - все більше запитань

9 Червня 2015 09:55
Скарги на руйнування пішохідного мосту, що з’єднує залізничний вокзал та ТЦ «Караван», надходять у групу швидкого реагування «15-80».

Про це йшлося під час оперативної наради у Луцького міського голови 9 червня.

Як повідомила директор департаменту «Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку» Лариса Карп’як, у групу оперативного реагування «15-80» продовжують надходити скарги на руйнування пішохідного мосту, що з’єднує Залізничний вокзал та ТЦ «Караван».

Міський голова Микола Романюк запитав директора департаменту житлово-комунального господарства Івана Кубіцького про те, хто займається обслуговуванням мосту. Той відповів, що прибиранням там займається ЖКП №3, а обслуговує об’єкт департамент. З його слів, руйнації мосту не відбувається, просто з нього зірвалися килимки.

Міський голова зауважив, що про проблему говорять вже протягом двох тижнів, тож просив найближчим часом вирішити питання.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Бачила Показати IP 9 Червня 2015 10:04
Пан Кубіцький. а килимки які зірвані це не руйнування це ж дороговартісна штука. Побачимо яку Ви суму заспіваєте за ремонт. І на тому ВСЕ. Ремонтуйте пока люди до низу не падають.
Користувач Показати IP 9 Червня 2015 10:21
Було б добре,якби ще міст обшили від вітру та накрили від дощу та снігу
Бодя до Користувач Показати IP 9 Червня 2015 10:35
І тоді він точно від власної ваги рухне.
Павло до Бодя Показати IP 9 Червня 2015 11:22
Даний об єкт проектувався як критий, та ще й з ліфтами. Маленьку частинку накриття можна побачити біля самого Каравану(так він мав виглядати весь) а ліфтові шахти з іншого боку пусті.
Користувач до Боді Показати IP 9 Червня 2015 10:53
Якщо з розумом зробити то не рухне
вітя Показати IP 9 Червня 2015 12:13
наші люди - це придурки! мабуть, не влада килимки зірвала! знову демонструємо свій "європейський рівень" культури! за гроші таких активістів треба закупляти нові килимки!
Оля Показати IP 9 Червня 2015 12:45
Його вже і фарбувати скоро треба буде) не лише килимки кріпити.
Iнженер-мостовик Показати IP 9 Червня 2015 14:11
Я працював в Мостозагонi-60. То не мiст руйнуеться, не лякайте людей. Руйнуеться бездарно вибраний варiант дорожного покриття мосту. Вибрав цей варiант покриття - Замовник, мiськвиконком.
Iнженер-мостовик до Iнженер-мостовик Показати IP 9 Червня 2015 14:13
Вони так будуть "ремонтувати" покриття довiчно. Просто дивуешся людськiй глупотi.
ооо Показати IP 9 Червня 2015 14:12
і сходи зашити бо як підіматися після дощу то за шиворот капає
!!!!! Показати IP 9 Червня 2015 17:09
А взимку на сходах гарно виходить САЛЬТО ВИРОБЛЯТИ !!!!