USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку спіймали педофіла

12 Лютого 2017 16:33
44-річного педофіла, який протягом двох років мав стосунки з неповнолітньою дівчиною, затримали в Луцьку.

Про це інформує «0332.ua. Сайт міста Луцька».

Так, поліція спільно з ГФ «Варта порядку», під керівництвом начальника відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми ГУНП у Волинській області Віктора Кравчука, отримавши відповідну заяву, здійснили виїзд на квартиру, яка здається подобово у районі вулиці Ветеранів.

Там була проведена операція затримання 44-річного педофіла, який протягом останніх двох років вступав у статеві зносини з особою, яка не досягла повноліття. На сьогодні цій дівчинці лише 15 років.

У затриманні брали участь голова консультативної ради при прокуратурі Волинської області Георгій Остров та голова громадської ради ОДА Олександр Волянюк.

Справа знаходиться на контролі у очільників прокуратури Волинської області Максима Киричука та Волинської поліції – генерала Петра Шпиги.

Правоохоронці також встановлюють особи інших потерпілих.

Оскільки зараз триває розслідування справи - обличчя на фото заретушовані (затриманий - у сірій смугастій кофті).
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 32
Кастрюлька Показати IP 12 Лютого 2017 16:45
А может это любовь?
Дір Показати IP 12 Лютого 2017 17:22
А батьки на що дивляться? Напевно серіали, а діти пох*р. І скажуть що винна поліція, президент, уряд , суспільство, або той виродок. А може це дійсно любов..........?
тиць-здиць до Дір Показати IP 13 Лютого 2017 09:59
батьки в нього вже, мабуть старенькі. і що вони такому бугайові зроблять? жах!
імя Показати IP 12 Лютого 2017 17:32
яка не досягла статевої зрілості. На сьогодні цій дівчинці лише 15 - статеву зрілість встановлює судмедексперт, а поки це особа, що не досягла повноліття, це інша стаття
прізвище до імя Показати IP 13 Лютого 2017 10:48
малолітня особа - якщо бути точним. хоча якщо це тривало 2 роки, ця малолітня вже, напевне, була розбещена.) джульєті також було 13.)
Інкогніто Показати IP 12 Лютого 2017 17:42
Жахіття
Новина Показати IP 12 Лютого 2017 18:30
Новина мені! Їх стільки в Луцьку. Купа багатіїв збоченуів.
Зайчик до Новина Показати IP 12 Лютого 2017 19:01
На багатія цей несхожий,і так,ми вірим,що голодранці чесні і порядні)
Тіна Показати IP 12 Лютого 2017 21:24
Народ хтось знає хто це?
я до Тіна Показати IP 12 Лютого 2017 21:45
Участковий
Міліція Показати IP 12 Лютого 2017 21:54
Це колишній Участковый, ще й решало в МРЕО, звати *БАЛУ* Саша
123 Показати IP 12 Лютого 2017 21:54
Відсталі ви люди, а ще в Європу хочете. В Нідерландах, зокрема - це не розбещення, а сексуальна орієнтація і річ нормальна, при згоді. Пора перевчатись жити по новому.
Z Показати IP 12 Лютого 2017 22:02
Похож на Саню, решала с МРЕО
Тіна Показати IP 12 Лютого 2017 22:12
Вроді як він.
Батько Показати IP 12 Лютого 2017 23:43
коментар було видалено
лучанин Показати IP 13 Лютого 2017 06:18
Тепер в нього на зоні буде нове паганяло - півник
Батя Показати IP 13 Лютого 2017 08:03
Та грошей має,відкупиться))))))
влад Показати IP 13 Лютого 2017 10:21
коментар було видалено
Лол Показати IP 13 Лютого 2017 10:59
коментар було видалено
Ігор луцький Показати IP 13 Лютого 2017 11:47
А куда наш головний реформатор-люстратор(Ри...ов) дивився,що цей Балу рєшалом влаштувався в МРЕО?
Василько Показати IP 13 Лютого 2017 11:58
Не виправдовую ніяким чином цього Сашку(не Бородача).. Але якась фігня. Тобто спав два роки з малолітньою , до того батьки як би не бачили.Добре. Почув. Нова новина, спав ще з двома діточками.Як про мене то ця ситуація попахує х..ю.Знову ж таки . Судячи по фото . Стоїть пакет біля ніг, стоїть пляшка з водою. Тіпа чувак готовий заїхати на ІТТ і йому вже дачку принесли. Щось ця вся ситуацію пахне гидко. Слідство доведе , то нехай. А так , якась фігня. Моніторю Волинські видання, на час написання коментаря , ні одне з інтернет видань не написало такої сенсаційної звістки.
Ого го Показати IP 13 Лютого 2017 12:39
Кто бы мог подумать.
м Показати IP 13 Лютого 2017 13:15
коментар було видалено
маша Показати IP 13 Лютого 2017 14:37
Вона йому обіцяла що буде його дружиною.!!!і батьки все знали і не запепечували!!!
Нннннн Показати IP 13 Лютого 2017 16:30
Гидота він)))).хто зним спав я Незнаю .я б зним непереспала
777 Показати IP 13 Лютого 2017 20:58
Люди ви просто не знаєте правди в них була любов,він іі любив все купляв,одівав,перекрив ій будинок,допомагав іі матері фінансово.це просто людину розвели.і зробили козла "опощенія"
Серега Показати IP 13 Лютого 2017 22:58
Решал через него тех. на машину! зовут его Огребчук Александр
Нюша Показати IP 14 Лютого 2017 13:24
А як він міг спати з дитиною.А свою дочку теж розбещував.
Валік Показати IP 14 Лютого 2017 14:37
"Протягом 2 років мав стосунки"- підстава.
Олекса Показати IP 14 Лютого 2017 15:41
Дурня повна й розрахована на активістів-полудурків - дівчині 16, її зашугали й от і почалося... Був би винен - посадили, а так хтось зївся й облили чувака брудом
Віталій Показати IP 14 Лютого 2017 20:36
А мені відомо, що у них кохання, а Саша чесна і порядна людина. Ну, може, трохи занадто завзятий ловелас.
Валічка Показати IP 15 Лютого 2017 23:12
Оце варта зробила собі рекламу,Саша чувак нормальний знаю його давно.