USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.20 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку вчителька через Януковича лякає школярів прокуратурою

10 Грудня 2013 08:48
Учителька російської мови у луцькій гімназії залякує учнів 7-го класу репресіями і розборами у прокуратурі. Мовляв, діти зняли у своєму класі портрет Януковича.

Про це у соціальній мережі написала лучанка Галина Панаса, – повідомляє IA ZIK.

Згідно з інформацією, вчителька російської мови «залякує учнів 7-А класу репресіями і розборками в прокуратурі за те, що діти зняли портрет Януковича в своєму класі».

«Доводжу до відома учнів і цієї вчительки, що відповідно до статті 20 Конституції України «Державними символами є Державний прапор України, Державний Герб України і Державний Гімн України». В четвер на батьківських зборах принесу Конституцію для вчительки і поясню їй це привселюдно. Янукович не має ніякого відношення до державних символів України», – написала вона.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
ольга Показати IP 10 Грудня 2013 09:16
Де прізвише тої вчительки? Місто повинно знати своїх ,,героїв,,
Анонім до ольга Показати IP 13 Грудня 2013 16:40
героїв у лапках
Анонім до ольга Показати IP 13 Грудня 2013 16:42
вона надто розходилася, не треба було вести агітацію
Анонім до ольга Показати IP 13 Грудня 2013 16:44
думаю, вона там добре пер****ла, бо вже в лікарні
Семен Показати IP 10 Грудня 2013 09:19
Не знав що залишилися в наших школах вчителі російської мови. Ігноруйте цей предмет.
Лучанин до Семен Показати IP 10 Грудня 2013 11:18
А ви, мабуть маєте ліцензований українізований Windows? Ще більше, вам там навіть все зрозуміло? Якщо бачите сторінку Яндекса, то відразу закриваєте її як вірус, користуєтется тільки Гуглом? Не слухаєте російських пісень? Ну, тогда вам, батенька, к доктору...
гайдамака Показати IP 10 Грудня 2013 09:47
номер гімназії, а ім'я, прізвище, походження вчительки й подальші рекомендації щодо місця проживання якось самі вирішимо.
марина до гайдамака Показати IP 10 Грудня 2013 12:11
гімназія 21. вчителів рос.мови там не багато.
небайдужа до гайдамака Показати IP 10 Грудня 2013 19:04
Ви самі себе чуєте? Вам походження для чого? Оголосите ворогом народу? Депортуєте? А яке походження для вас відповідне? Десь це вже звучало. щось на кшталт Німеччина лише для німців....Ви маму не запитали, як себе дитина поводила? Якщо це супроводжується матом зі сторони 12 річної дівчинки і словами "На Януковича так можна говорити" (почитайте її сторінки в соцмережах, а наживо це ще страшніше), непристойними жестами, а реакція мами на всі "вибрики" дитини:"Ми не в тюрьмі..." Зразу хочу додати, що підтримую ідею курсу на Європу, була присутня на майдані не раз, але перш за все в Європі вбачаю культуру, освіченість, а не "вседозволенность"
Оксана Показати IP 10 Грудня 2013 10:31
Ганьба прислужникам режиму. Назвіть хероїню.
Свідомий Показати IP 10 Грудня 2013 10:51
Якого чорта вже портрет Януковича в класах ставити, якщо це кабінет російської мови то в кабінеті можуть знаходитись портрети російських класиків : Гоголя ,Толстого і т. д . нехай ще Леніна і Симоненка поставить чудо горохове, ГАНЬБА таким вчителям !!!
Лучанин Показати IP 10 Грудня 2013 11:28
По-перше, ставити чи вішати портрети президента де завгодно не Янукович придумав. Незалежно від прізвища Президента я не хочу щоб на мене "дивився" його портрет. По-друге, діти не мають права будь що робити в класі без дозволу вчителя. А що залишається робити вчительці, якщо зараз дітям все дозволено? Нормальні батьки, незалежно від їх політичної думки повинні були пояснити своїм дітям, що вони зробили неправильно. Так робиться в цивілізованих країнах. А вам, панове, не в євросоюз, з такими думками, а пряма дорога до папуасів! Самі жити не можете і дітей порядку привчити не хочете.
Лучаночка Показати IP 10 Грудня 2013 12:34
А може педагог не погрожувала учням, а попереджала. В нашій тоталітарній державі все можливо (і за портрет президента батьків до прокуратури скоро викликатимуть). На фоні останніх подій на Майдані, все можливо. Може треба подякувати педагогу на разі. Не знаю ні ситуації, ні вчителя. Просто думки вголос.
21 Показати IP 10 Грудня 2013 22:16
Моцкус Нійоля Вікторівна - пролетарська викладачка))