У Луцьку встановлять понад сотню камер відеоспостереження
Для боротьби зі зростанням рівня вуличної злочинності в обласному центрі Волині поліція планує встановити близько 150 камер спостереження.
Про це розповів начальник Луцького відділу поліції ГУ НП у Волинській області Олег Кічук, повідомляє Конкурент.
Зі слів правоохоронця, відеокамери в різних районах міста або взагалі відсутні, або працюють лише онлайн, або записують відео низької якості.
«Коли ми в Луцьку виїжджаємо на злочин, то або камери відеоспостереження взагалі відсутні, або висить муляж, або камера працює онлайн в режимі без запису, або стоять дуже дешеві камери, на яких видно лише силует, а обличчя та характерних прикмет не видно. На мою думку, коли місто буде перекрито відеокамерами, з'явиться своєрідна профілактика злочинів. Люди знатимуть, що інформація з цих камер буде поступати в чергову частину Луцького відділу поліції. Ми зможемо тоді піднімати архів, аналізувати і проводити роботу з розкриття цих видів злочину», – зазначив він.
Поліцейський зауважив, що у правоохоронців існує співпраця з Луцькою міськрадою, яка мала вже облаштуати оптоволоконні мережі і встановити у місті до 150 відеокамер.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це розповів начальник Луцького відділу поліції ГУ НП у Волинській області Олег Кічук, повідомляє Конкурент.
Зі слів правоохоронця, відеокамери в різних районах міста або взагалі відсутні, або працюють лише онлайн, або записують відео низької якості.
«Коли ми в Луцьку виїжджаємо на злочин, то або камери відеоспостереження взагалі відсутні, або висить муляж, або камера працює онлайн в режимі без запису, або стоять дуже дешеві камери, на яких видно лише силует, а обличчя та характерних прикмет не видно. На мою думку, коли місто буде перекрито відеокамерами, з'явиться своєрідна профілактика злочинів. Люди знатимуть, що інформація з цих камер буде поступати в чергову частину Луцького відділу поліції. Ми зможемо тоді піднімати архів, аналізувати і проводити роботу з розкриття цих видів злочину», – зазначив він.
Поліцейський зауважив, що у правоохоронців існує співпраця з Луцькою міськрадою, яка мала вже облаштуати оптоволоконні мережі і встановити у місті до 150 відеокамер.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 3
Лучанин
Показати IP
11 Червня 2017 20:26
Я думав що камери допоможуть поліції в роботі, а це виявляється для профілактики. Може міліціонерів набрати в штат, щоб хоч щось робилося?
Петро
Показати IP
12 Червня 2017 09:16
Правильно! Сотні, а то й тисячі камер! Тре припинити цей бєспрєдєл!!
ну дааа
Показати IP
21 Червня 2017 17:09
відправити поліцию в лаврів збирати сміття.
Вчора у двох містах на Волині ліквідували пожежі трави
Сьогодні 11:38
Сьогодні 11:38
«Не шукав слави, а робив те, що вважав правильним»: на Волині попрощалися з легендарним розвідником Віктором Зенцом
Сьогодні 11:10
Сьогодні 11:10
На Запоріжжі загинув майор з Волині Сергій Коломієць
Сьогодні 09:03
Сьогодні 09:03
Швидка мода витісняє ремонт: волинський майстер понад чверть століття повертає взуттю друге життя
Сьогодні 08:36
Сьогодні 08:36
Через спеку Луцька міська рада тимчасово змінює режим роботи
Сьогодні 08:09
Сьогодні 08:09
На Волині судили жінку, бо 14-річний син зняв інтимне відео
Сьогодні 07:41
Сьогодні 07:41

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.