USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку вулиця «з’їжджає» в Стир

21 Червня 2015 21:00
Мешканці вулиці Рогової у Луцьку звернулися до Інформаційного агентства Волинські Новини з листом, у якому скаржаться на жахливий стан дороги.

Належного дорожнього покриття на вулиці немає вже більше 20 років. Громада вважає себе забутою місцевою владою - мовляв, дороги ремонтують навіть там, де менші проблеми, а їхню вулицю оминають увагою.

«Скоро вулиця Рогова з’їде повністю в річку Стир, особливо це видно після дощу. Хай би наш мер хоча б перегрітим асфальтом проклав, не кажучи про капремонт дороги», - заявляють мешканці вулиці.

Нагадаємо, у лютому 2015 році під час сесії міськради депутати Луцької міської ради прийняли рішення та затвердили перелік вулиць і дворів, на яких планують провести капітальний та поточний ремонт.

Нещодавно комунальники відзвітували у міськраді про те, на яких вулицях капремонт уже завершили.

ЧИТАТИ ЩЕ: ЛУЦЬКУ ВУЛИЦЮ, ДЕ «ЯМА НА ЯМІ», ВІДРЕМОНТУВАЛИ ТІЛЬКИ НАПОЛОВИНУ. ФОТО

Вулиця Рогова. Мапа

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Vfc Показати IP 21 Червня 2015 21:41
Та та вулиця знаходиться далеко від Стиру, то як вона може у нього сповзати? Щось не клеїться у вас. Та й там частину вулиці минулоріч заасфальтували
прийди до Vfc Показати IP 21 Червня 2015 21:56
подивись...що далеко..той міст з тої вулиці в тому ракурсі знімали..а розкажіть депутати як дорогу на стефаника кожен рік ремонтують..хоч вона там і так як яйце..до госпіталя той кусок..бо депутат там главврач з поліклініки бувший..а на Роговій взагалі асфальта немає..ВЗАГАЛІ..ХТО ХОЧ РАЗ СПУСКАВСЯ ДО СТИРЯ ТОЙ БАЧИВ...ви ж, СЦ*И РЕМОНТУЄТЕ ЗА ДЕРЖАВИЙ АБО ДЕ ЖИВЕТЕ ..АБО КОЛИ БАГАТО ЛЮДЕЙ ТА МОЖНА БУДЕ ПОТІМ ЯКУСЬ Х... ОРГАНІЗУВАТИ ПЕРЕД ВИБОРАМИ..ту вулицю ніхто не при радянській владі не при владі андонів послідовників оної не асфальтував..і що літом на беег стиря що зімою на риболовлю тудою ходе масса людей..але вам андонам то не цікаво..як би то було біля госпіталя ветеранів то да..то пубєда..кожний рік і ложите ..треба чи не треба..ось тому ви андони можете кудась когось вести поки не прийде тому всьому конєц..конєц вже поруч..
Правда до прийди Показати IP 21 Червня 2015 22:30
Підтримую. На Степовій теж грунтовка. Де тільки якийсь босс мешкає, там і асфальт, і каналізація, і лежачі поліцейські. А де живуть прості люди, то там місять болото. Виходять з дому в целофанових пакетах на ногах щоб стидоби не було за брудне взуття.
я до Правда Показати IP 22 Червня 2015 00:58
на степовiй не мае бiдних там живуть жаднi i хiтрi люди що не можете скинутись i зробити собi дорогу ну пакети на ноги намотати легше звикли що прийде хтось i зробить вам нiхто дорогу робити не буде i не зробить
правильно до я Показати IP 22 Червня 2015 11:36
розділяй і властвуй..а де бідні живуть?там є дорога?на роговій хоч тій?чи де це має бути?пролєтарій,ау!
Ремонтник Показати IP 22 Червня 2015 08:13
Ви б уже відразу зверталися б до президента, губернатора та мера – все таки три чоловіка, то є бригада. Дали б їм лопати і хай працюють. А всі мешканці вулиці стояли б і дивилися, як їм державні органи забезпечують спокійне життя.
вони до Ремонтник Показати IP 22 Червня 2015 11:34
попрацювали по вул.гірній..рік асфальт не пролежав..осінню положили а весною тук тук жижа..скілько башкаленко підняв та дояр?скілько микола..вже всерівно..вже петя їх реабілітував..а асфальти і дальше прокладки ложать..і де хочуть і поскільки хочуть..а тролєй як верхній самий вафлн держать щоб стрєлочкі скидати..причому як в міськраді так і тут..суть проблеми може побачити кожен..і кожен день..
Лікар Показати IP 22 Червня 2015 08:16
То не вулиця "з’їжджає" в річку, то деякі ініціатори виборчого руху поволеньки "з’їжджають з котушок". Тут не до мера треба звертатись
да до Лікар Показати IP 22 Червня 2015 11:38
він хаоший..всьо не вспіває..накрав красти не буде..
Укроп Показати IP 22 Червня 2015 08:23
У ЛУЦЬКУ ВУЛИЦЯ «З’ЇЖДЖАЄ» В СТИР-Це для того щоб ще і машину помити так економніше влада про нас турбується))