USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

У Луцьку вводять новий маршрут

16 Квітня 2014 13:23
У місті оголошують конкурс на перевезення маршрутом № 21, який вводять у Луцьку.

Про це стало відомо під час засідання міськвиконкому сьогодні, 16 квітня.

Новий маршрут курсуватиме в напрямку «Залізничний вокзал – масив «Маяк».

Як розповів начальник управління транспорту та зв’язку міськради Анатолій Миронюк, на цьому масиві розташовані більше тисячі ділянок. Раніше доїзд дачників забезпечував маршрут №18, але первізник навідріз відмовився туди їздити, бо він вважає його нерентабельним.

Маршрут проляже в прямому напрямку до садово-городнього масиву «Маяк» вулицями та проспектами: Президента Грушевського, Перемоги, Соборності, Молоді, Відродження, Рівненська, Окружна в зворотному напрямку вулицями та проспектами: Окружна, Рівненська, Відродження, Молоді, Соборності, Перемоги, Президента Грушевського.

На маршрут планують залучити 4 автобуси категорії М 2 класу І пасажиромісткістю не менше 32 пасажирів.

Згідно з умовами конкурсу, екологічні показники автобусів встановлюються не нижче Євро-2. Перевізник, до проведення конкурсу, забезпечує наявність GPS-обладнання на транспортних засобах, які пропонуються для роботи на автобусному маршруті, з резервними включно, сумісного із системою «МАК» підприємства «Візор».

Учасники конкурсу мають забезпечити хоча б однин автобус, пристосований для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Юлія Показати IP 16 Квітня 2014 14:11
Дякую!
аноним Показати IP 16 Квітня 2014 15:37
А на Забороль нехочуть пустити маршрутку до кінця села?Чи там не люди живуть?
Azaz до аноним Показати IP 19 Квітня 2014 04:15
Чим тобі торчинська маршрутка не угодила?
ааа до аноним Показати IP 23 Квітня 2014 20:45
Так,я згідна,можна 30-і продовжити маршрут,тому що там і вкінці Володимирської людей багато будується!
Рустам Дячук Показати IP 16 Квітня 2014 15:58
А як же мрія Романюка, яку він постійно рекламує про виключно перевезення пасажирів тролейбусами? Знову збільшуємо кількість автобусів і знову перевізники прибіжать до виконкому і будуть настоювати на підвищенні тарифів. Оскільки буде на цій ділянці розпорошений пасажир. І що то за відмовка - "перевізник по маршруту № 18 категорично відмовився". Розірвати з ним договір і визначити іншого перевізника. Таке враження що Романюк очолює не виконком, а приватну лавочку і підлаштовується.
Анонім Показати IP 16 Квітня 2014 17:20
ви краще пустили маршрутку на гаразджу люди з міста птійно на дачі іздять
Наталя до Анонім Показати IP 16 Квітня 2014 20:08
Повністю підтримую! По пр.Волі немає жодної маршрутки до Гаразджі, а там вже такий великий житловий масив по якому скоро теж треба буде пускати транспорт!
Маруся до Наталя Показати IP 16 Квітня 2014 21:12
через проспект волі б пустили, навіть до того самого модерна чи струмівки, ато все через соборності, як люди з району Теремно наприклад працюють на п-ті Волі, до зупинки треба йти 1 кілометр - до Лучеська(