У Луцьку витратять 1,7 мільйона на демонтаж тимчасових споруд
Цьогоріч на демонтаж понад двох сотень тимчасових споруд та конструкцій у Луцьку витратять 1,7 мільйона гривень.
Виконавця демонтажних робіт визначили через електронну систему «Prozorro».
Як йдеться у договорі, укладеному між департаментом муніципальної варти та підприємцем Степаном Книшем, передбачений демонтаж самовільно встановлених малих архітектурних форм, тимчасових споруд, гаражів, кіосків, металевих та дерев’яних конструкцій, господарських споруд (сараїв, тощо), парканів, обмежувачів руху, шлагбаумів, балок, запірних планок та інших об’єктів, які розміщені без відповідних документів на території Луцька, транспортування та зберігання таких об’єктів на майданчиках для тимчасового зберігання. Загалом планують демонтувати 240 тимчасових споруд.
До переліку послуг увійшли послуги маніпулятора, автокрана, транспортних засобів з платформою, лафети, фізичного розвантаження та завантаження, електрозварювальних робіт, евакуатора, іншого вантажного автотранспортного засобу, послуги з прибирання сміття на загальну суму 1,7 мільйона гривень. Строк надання послуг – з 10 квітня до 31 грудня.
Цю суму муніципали просили виділити у рамках програми впорядкування малих архітектурних форм, тимчасових споруд, металевих та дерев’яних конструкцій на території міста на 2018 рік.Демонтовані об’єкти, як пояснював начальник відділу демонтажів департаменту муніципальної варти Роман Кулик, стоять на майданчику для зберігання. Власники можуть компенсувати у міський бюджет кошти, витрачені на демонтаж, та отримати об’єкти назад. Якщо ж за металевими спорудами ніхто не звертається, їх здають на металобрухт.
Нагадаємо, у Луцьку, відповідно до рішення виконкому, демонтують низку незаконно встановлених парканів на прибудинкових територіях.
Також регулярно ухвалюють рішення про знесення кіосків, дерев’яних та металевих тимчасових споруд та конструкцій, встановлених без відповідних документів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Виконавця демонтажних робіт визначили через електронну систему «Prozorro».
Як йдеться у договорі, укладеному між департаментом муніципальної варти та підприємцем Степаном Книшем, передбачений демонтаж самовільно встановлених малих архітектурних форм, тимчасових споруд, гаражів, кіосків, металевих та дерев’яних конструкцій, господарських споруд (сараїв, тощо), парканів, обмежувачів руху, шлагбаумів, балок, запірних планок та інших об’єктів, які розміщені без відповідних документів на території Луцька, транспортування та зберігання таких об’єктів на майданчиках для тимчасового зберігання. Загалом планують демонтувати 240 тимчасових споруд.
До переліку послуг увійшли послуги маніпулятора, автокрана, транспортних засобів з платформою, лафети, фізичного розвантаження та завантаження, електрозварювальних робіт, евакуатора, іншого вантажного автотранспортного засобу, послуги з прибирання сміття на загальну суму 1,7 мільйона гривень. Строк надання послуг – з 10 квітня до 31 грудня.
Цю суму муніципали просили виділити у рамках програми впорядкування малих архітектурних форм, тимчасових споруд, металевих та дерев’яних конструкцій на території міста на 2018 рік.Демонтовані об’єкти, як пояснював начальник відділу демонтажів департаменту муніципальної варти Роман Кулик, стоять на майданчику для зберігання. Власники можуть компенсувати у міський бюджет кошти, витрачені на демонтаж, та отримати об’єкти назад. Якщо ж за металевими спорудами ніхто не звертається, їх здають на металобрухт.
Нагадаємо, у Луцьку, відповідно до рішення виконкому, демонтують низку незаконно встановлених парканів на прибудинкових територіях.
Також регулярно ухвалюють рішення про знесення кіосків, дерев’яних та металевих тимчасових споруд та конструкцій, встановлених без відповідних документів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 2
я
Показати IP
11 Квітня 2018 16:15
Заберіть ворота при вїзді в двір біля будинку Огієнко 20.Ворота перекрили проїзжу частину двору!!!!!
max
Показати IP
11 Квітня 2018 16:31
Доручіть цю роботу людям які шастають по смітниках - не алкаші, розберуть безплатно, куди треба - здадуть, а за виділені кошти купіть їм 4 квартири і по євроблясі
Замало еротики: учені з'ясували, чому на Олімпійських іграх давніх греків не було плавання
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
27 липня: свята, події, факти. День медичного працівника в Україні, а в Америці продано перший гамбургер
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
У Бразилії вперше у світі зафіксована смерть людини від вірусу, що передається мошками
26 Липня 2024 23:45
26 Липня 2024 23:45
До історичного музею на Волині передали піддужні дзвіночки XIX – XX століть
26 Липня 2024 23:27
26 Липня 2024 23:27
Лучанин, який убив знайомого перед очима в його дитини, сяде на 10 років
26 Липня 2024 23:08
26 Липня 2024 23:08
Працюють майже 60%: в Естонії зросла зайнятість українців з тимчасовим захистом
26 Липня 2024 22:49
26 Липня 2024 22:49
Волинські поліцейські розшукали наркоторговця, який втік у Польщу
26 Липня 2024 22:31
26 Липня 2024 22:31
Британія розроблятиме далекобійні ракети для протидії ядерній зброї Росії, – The Times
26 Липня 2024 22:12
26 Липня 2024 22:12
Їхав на злочин на чужій машині: у луцькому суді намагалися зняти арешт транспортного засобу
26 Липня 2024 21:54
26 Липня 2024 21:54
Допомагав загарбникам «зомбувати» жителів Куп’янська: СБУ затримала колаборанта
26 Липня 2024 21:36
26 Липня 2024 21:36
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.