USD 24.75 24.9
  • USD 24.75 24.9
  • EUR 27.2 27.45
  • PLN 6.35 6.4

У Луцьку визначили список школярів, які отримають іменні стипендії

Іменні стипендії для 22 обдарованих учнів луцьких шкіл виплачуватимуть з міського бюджету.

Про це йшлося під час пленарного засідання 30-ї сесії Луцької міськради 7 вересня.

Депутати затвердили перелік обдарованих дітей, які отримають іменні стипендії міськради.

Іменні стипендії призначаються терміном на один навчальний рік з 1 вересня по 31 травня. Виплата іменних стипендій здійснюється за рахунок коштів міського бюджету. Розмір іменних стипендій становить 300 гривень на місяць.

22 щорічні іменні стипендії призначили учням загальноосвітніх навчальних закладів міста Луцька, які мають досягнення у навчанні, спорті, мистецтві та беруть активну участь у громадському житті навчального закладу й міста. До списку увійшли:

Давиденков Станіслав Сергійович - учень 11 класу КЗ «Луцька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №11 – колегіум Луцької міської ради», стипендіат у галузі історії та краєзнавства (стипендія імені Сайчука Бориса Трофимовича);

Дацюк Юлія Вікторівна - учениця 10-А класу КЗ «Луцький навчально-виховний комплекс «Гімназія №14 імені Василя Сухомлинського» Луцької міської ради Волинської області», стипендіат у галузі мовознавства (українська мова) (стипендія імені Левицького Модеста Пилиповича);

Мойсієвич Анна Костянтинівна - учениця 11 класу Луцької спеціалізованої школи №5, стипендіат у галузі мовознавства (іноземна мова) (стипендія імені Олени Пчілки);

Гірчук Маргарита Володимирівна - учениця 11-Б класу КЗ «Луцький навчально-виховний комплекс №26 Луцької міської ради Волинської області», стипендіат у галузі літературознавства і поезії (стипендія імені Олександра Богачука);

Обертас Андрій Сергійович - учень 10-М класу КЗ «Луцький навчально-виховний комплекс №9», стипендіат у галузі математики (стипендія імені Дзядика Владислава Кириловича);

Герасимчук Арсен Адамович - учень 11-В класу КЗ «Луцька гімназія №21 імені Михайла Кравчука», стипендіат у галузі фізики (стипендія імені Стефана Стубелевича);

Плотнікова Дар’я Олегівна - учениця 7-Г класу КЗ «Луцька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1», стипендіат у галузі музики (вокал) (стипендія імені В’ячеслава Хурсенка);

Левак Олександр Олександрович - учень 10-Б класу КЗ «Луцький навчально-виховний комплекс «Гімназія №14 імені Василя Сухомлинського» Луцької міської ради Волинської області», стипендіат у галузі конструювання, винахідництва та технічної творчості (стипендія імені Арцеулова Костянтина Костянтиновича);

Кириченко Валентин Сергійович - учень 8-Г класу КЗ «Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №25», стипендіат у галузі музики (володіння музичним інструментом) (стипендія імені Стравінського Ігоря Федоровича);

Кондратюк Уляна Петрівна - учениця 10-Б класу КЗ «ЛНВК ЗОШ І-ІІ ступенів №7 – природничий ліцей», стипендіат у галузі образотворчого мистецтва (стипендія імені Конзелевича Йова);

Савік Ілона Вадимівна - учениця 11-А класу Луцької гімназії №18, стипендіат у галузі географії (стипендія імені Тутковського Павла Аполоновича);

Романенко Яна Олександрівна - учениця 11-Б класу КЗ «Луцький навчально-виховний комплекс «Гімназія №14 імені Василя Сухомлинського» Луцької міської ради Волинської області», стипендіат у галузі біології (стипендія імені Липського Володимира Іполитовича);

Приступа Костянтин Володимирович - учень 10-А класу КЗ «Луцький навчально-виховний комплекс №9», стипендіат у галузі хімії (стипендія імені Олексеюка Івана Дмитровича);

Петрочук Ілля Костянтинович - учень 9-Б класу Луцької гімназії №18, стипендіат у галузі фізичної культури та спорту (стипендія імені Байсаровича Володимира Миколайовича);

Денис Максим Русланович - учень 11 класу КЗ «Луцький навчально-виховний комплекс №9», стипендіат у галузі правознавства (стипендія імені Миколи Куделі);

Решетника Дениса Олеговича - вихованець гуртка «Програмування» Луцького міського ЦНТТУМ, стипендіат у галузі інформатики та інформаційних технологій (стипендія імені Кравчука Михайла Пилиповича);

Смоляр Анна Ігорівна - учениця 11-Б класу КЗ «Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №25», стипендіат у галузі учнівського самоврядування (стипендія імені Калахана Андрія Сергійовича);

Кушнір Софія Сергіївна - учениця 8-Г класу КЗ «Луцький навчально-виховний комплекс №26», стипендіат у галузі театрального мистецтва, (стипендія імені Наталії Ужвій);

Колядюк Дмитро Михайлович - учень 11-Б класу КЗ «Луцька СЗОШ І-ІІІ ступенів №5», стипендіат у галузі хореографічного мистецтва (стипендія імені Іллі Богданця);

Гаргола Ольга Олександрівна - учениця 9-В класу КЗ «Луцький навчально-виховний комплекс «Гімназія №14 імені Василя Сухомлинського» Луцької міської ради Волинської області», стипендіат у галузі народознавства та фольклорного мистецтва (стипендія імені Голентюк Антоніни);

Пеньковська Софія Максимівна - учениця 11-Ф класу КЗ «Луцький навчально-виховний комплекс №9», стипендіат у галузі журналістики (стипендія імені Миколи Драгоманова);

Мазурик Анастасія Володимирівна - учениця 11-Б класу КЗ «ЛНВК ЗОШ І-ІІ ступенів №7 – природничий ліцей», стипендіат у галузі декоративно-ужиткового мистецтва (стипендія імені Марії Кравчук).
Реклама
Загрузка...
Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.

Система Orphus
Яндекс.Метрика
Ukr.net: Автобазар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і світу в режимі реального часу на Укр.нет. Фільми в кінотеатрах на KINOafisha.ua. Телепрограма на TVgid.ua.