USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку заборонили розваги

8 Травня 2014 17:45
Тимчасово обмежать роботу закладів ресторанного господарства та розважальних закладів у Луцьку.

Відповідне розпорядження підписав Луцький міський голова Микола Романюк.

У зв’язку з напруженою суспільно-політичною ситуацією з 22 години 9 травня до 8 години 10 травня буде тимчасово заборонено роботу закладів ресторанного господарства та розважальних закладів на території міста Луцька.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
ja Показати IP 8 Травня 2014 18:52
дуже правильно
Юліанна Показати IP 8 Травня 2014 19:07
Правильно,адже береженого Бог береже!
БЕРКУТ Показати IP 8 Травня 2014 21:11
Луцьку треба не сцыклявого Романюка - а КЕРНЕСА,,,,
БЕРКУТ Показати IP 8 Травня 2014 21:13
Як ы усией Вкраини..
БЕРКУТ Показати IP 8 Травня 2014 21:13
коментар було видалено
Анонім Показати IP 8 Травня 2014 22:36
з достовірних джерел стало відомо, що у Луцьку вселились, за останні 3-и тижні, російськомовні туристи в районі Там таму, приблизно в кількості 490 чоловік ( з недостовірних до тисячі).. Будьте обережні, не ведіться на провокації. .
Лучанину Показати IP 8 Травня 2014 23:35
Ну не брешіть! Вони навіть не знають про таке місто-Луцьк
Лучанка 32 Показати IP 8 Травня 2014 23:39
А скажіть,будь ласка,де посіляють в районі Там-Таму? В яких домах? Чи може в самому Там-Тамі? Квартири в цьому районі не дешеві та майже всі заселені. НЕ БРЕШІТЬ!!!
Факт Показати IP 9 Травня 2014 02:32
Чесно кажучи, це "беспредел" чистоі води. Скоро нам будуть вказувати дихати чи не дихати, бо раптом дихнеш не так - і провокатор. Це справа кожного: святкувати-не святкувати, іти на вечірки чи ні, вестись на провокаціі чи ігнорувати. Давайте взагалі обявимо комендантську годину і сидіти емо по домах. Хоча цією бумажкою іі, насправді, і запровадили