USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

У Луцьку затримали суддю, який їхав на «червоне» світло

2 Вересня 2016 08:13
Луцькі патрульні зупинили суддю міськрайонного суду Андрія Сівчука через порушення правил дорожнього руху.

Під час руху вулицею Карпенка-Карого 1 вересня він проігнорував червоний сигнал світлофора на залізничному переїзді. Про це повідомляє Волинське агентство розслідувань.

Суддя кермував автомобілем “Мерседес Віто”. Під час розмови з водієм патрульні відчули різкий запах алкоголю і запропонували судді пройти текст на “драгері”. Той відмовився.

Також він не захотів їхати в наркодиспансер на обслідування.

Згідно чинних законів України, якщо громадянин відмовляється від тесту та обслідування, йому виписується штраф за статтею 130, обсяг якого, нагадаємо, понад 10 тисяч гривень.

Суддя поводив себе спокійно. Андрій Сівчук підписав два протоколи: щодо порушення ПДР і за статтею 130.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 39
лучани Показати IP 2 Вересня 2016 08:17
це ЖАХ !!!! Він напевно постійно їздить під мухою та порушує елементарні правила.
Жах до лучани Показати IP 7 Вересня 2016 22:33
ЦЯ НЕПОТРІБ Є НАЙБІЛЬШИМ ХАБАРНИКОМ СЕРЕД СУДДІВ-ХАБАРНИКІВ ВОЛИНІ!!! ЯК ВОНОПРОЙШЛО ЛЮСТРАЦІЮ?!!!!
лучанин Показати IP 2 Вересня 2016 08:25
А коли напишете про нових поліцейських які порушують ПДР, розмовляють під час руху по мобільному,паркуються як олені, виносять постанови про порушення ПДР з помилками
Вова до лучанин Показати IP 2 Вересня 2016 08:46
Та напевно коли судді-**** почнуть себе вести по-людськи
ПДР до лучанин Показати IP 2 Вересня 2016 10:36
Водії оперативних транспортних засобів, виконуючи невідкладне службове завдання, можуть відступати від вимог розділів 8 (крім сигналів регулювальника), 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 26, 27 та пункту 28.1 цих Правил за умови увімкнення проблискового маячка синього або червоного кольору і спеціального звукового сигналу та забезпечення безпеки дорожнього руху. За відсутності необхідності додаткового привертання уваги учасників дорожнього руху спеціальний звуковий сигнал може бути вимкнений.
Правдоруб Показати IP 2 Вересня 2016 08:30
Для судді ті 10тис.грн як для нас - 10 грн.
Юрист лучанам до Правдоруб Показати IP 2 Вересня 2016 09:25
Пи - дабол ти а не "правдоруб"
Петро Показати IP 2 Вересня 2016 08:39
Людина, яка свідомо порунує норми Закону, не має морального права судити інших.
Толік Показати IP 2 Вересня 2016 08:46
якщо влада не спроможна зупиняти таких мажорів, народ це буде робити самостійно і на власний розсуд
Ахванасій до Толік Показати IP 2 Вересня 2016 12:01
Хіба-що вийти прапорцями помахати або влаштувати цирк під назвою флешмоб.Те всяке б*дло це знає і нічого не боїться.На що заслуговує народ-те і має.
іван до Толік Показати IP 2 Вересня 2016 13:46
анархія мать порядку
Rrr Показати IP 2 Вересня 2016 08:46
В заголовку пишете- затримали, а по тексту- зупинили. ????? Підвищуйте знання права.
і те і те до Rrr Показати IP 2 Вересня 2016 09:57
зупинили - затримали - виписали 2 протоколи - відпустили
До Правдоруба Показати IP 2 Вересня 2016 08:48
А він їх платити не буде! Не дарма відмовився їхати в наркодиспансер. Буде сам себе судити або судитиме друг з яким і випивав.
Анонім Показати IP 2 Вересня 2016 08:55
Народ пройде мимо і навіть голову не поверне. Людям в більшості своїй все одно, що поряд твориться злочин. От вже багато часу спостерігаю, як на Ковельській біля ПАККО стоїть товстий хлопець попрошайка. Ну неозброєним оком видно, що збирає не для дітей, не для солдатів, не на ПС а собі, в поліетиленовий пакет. Думаєте так багато люжей його відшивають? Думаєте хтось викликав поліцію?Думаєте адміністрація Пакко його гонить? Да всім пофіг. Так і з суддею.Хто його зупиняти буде? Люди або бояться або їм пофіг до того часу, коли він не покалічить когось з рідних тих пофігістів. Але тоді-то вже буде пізно.
Микита на колесах Показати IP 2 Вересня 2016 08:57
цей червоний сигнал світлофора на залізничному переїзді горів півдня, тому і викликало обурення водіїв, хоч би перекрили повністю, попереджувальні знаки на дорогах поставили тощо, а так роблять на авось
Ги Показати IP 2 Вересня 2016 08:58
Цікаво те, що його колеги по роботі, тобто судді того ж Луцького міськрайонного суду і винесуть (в кращому випадку) постанову про накладення адміністративного стягнення в розмірі 10200 грн. А потім не факт, що з бідного судді Державна виконавча служба стягне з нього ті кошта, адже в нього все майно виявиться під заставою і на утриманні має непрацездатних батьків пенсіонерів і купка дітей, тому з зарплати, якщо й будуть стягувати, то довго. І вже більше схожий на правду, набагато вірогідніший 2-ий варіант розвитку подій: суддя який буде вести справу, постійно буде повертати справу про порушення проти цього судді назад до поліції з метою належного оформлення справи під приводом будь-яких зачіпок, неповноти справи, відсутності чого-небудь, памарки, дати, числа, якогось документу. І так пройде 3 місяці і закінчиться строк накладення судом цього штрафу. А рішення буде таке в такому випадку: (звичайна практики) визнати винним, але справу закрити, у зв'взку із закінченням строку накладення адміністративного стягнення. І хай мене качка копне, якщо це буде не так.
Адвокат до Ги Показати IP 2 Вересня 2016 12:45
Для "Ги" непогано було б передивитися практику розгляду таких справ у суді і навести хоч один такий приклад, коли б суддя розглянув справу відносно свого колеги по суду. Відповідь буде очевидна - таких прикладів немає і не може бути. Запитання - так навіщо цей фейк вкидається в засоби масової інформації? Відповідь проста - це зроблено прес - секретарем ППС або самим Вовченком - любителями селфі для піару. Щодо доопрацювань матеріалів цієї служби, тобто коли суд повертає протоколи на доопрацювання, я як адвокат, найближщим часом наведу конкретні приклади по справах де їх не то що ПОТРІБНО повертати на доопрацювання, там працівників патрульно - постової служби треба притягувати до кримінальної віповідальності за службове підроблення, бо кримінал там очевидний. Будуть наведені тільки ФАКТИ !
Ги до Адвокат Показати IP 2 Вересня 2016 13:49
підскажіть пане адвокате, якщо цю справу не будуть розглядати його колеги з Луцького міськрайонного суду, то хто?
Адвокат до Ги Показати IP 2 Вересня 2016 15:22
Працівникам ППС, які маскуються під Ги: Ваше неуцтво необізнаність та непрофесійність не може не здивувати. Ця обставина і є неспростовним підтвердженням якості матеріалів, які ви скеровуєте до суду. А визначати підсудність буде Апеляційний суд Волинської області.
ляля Показати IP 2 Вересня 2016 08:59
Коли це свинство припинеться, коли у них на завжди за таке відбиратимуть права, от тоді ці мажори почнуть задумуватись.
До Правдоруба Показати IP 2 Вересня 2016 09:01
Ось тобі новина http://www.volynnews.com/news/economics/lutskyy-suddia-cherez-sud-unyknuv-shtrafu-vid-patrulnoyi-politsiyi/ Вони себе не образять
Олексій Показати IP 2 Вересня 2016 09:21
Взагалі вчинок поганий але не сперечався поводив себе адекватно не погрожував повинен понести покарання згідно закону як і будь який громадянин а взагалі як судья він один з тих одиниць які приймають рішення по совісті і закону багато хто допускае помилкі але найгірше коли ті одиниці за такі помилкі люди хочють ліньчювати а хапугі і ненажери тількі збоку будуть стояти і сміятись пвірьте він не е погана людина так вийшло оступився я впевнений він і сам жалкуе про свій вчинок .
темп до Олексій Показати IP 7 Вересня 2016 22:40
ЦЕЙ ГОРЕ СУДДЯ ВСЕ ЖИТТЯ БРАВ ХАБАРІ ЗА НЕПРИТЯГНЕННЯ ЗА КЕРУВАННЯ В НЕТВЕРЕЗОМУ СТАНІ, ТОЖ НЕ ДИВНО ЩО Й САМ ЇЗДИТЬ ПЯНЮЧИМ. НЕ ПУСКАТИ НАВІТЬ ДО ПОРОГА СУДУ БО ПОКИ ТАКІ ОБОРОТНІ В МАНТІЯХ СУДИТИМУТЬ НІЧОГО В УКРАЇНІ НЕ ЗМІНИТЬСЯ. СЛАВА УКРАЇНІ!!!!!
Старожил Показати IP 2 Вересня 2016 09:49
Правильно поступив! Поліцейські Ц Е зброд не навчених телят!
Вася Показати IP 2 Вересня 2016 10:04
РІЗКИЙ ЗАПАХ АЛКОГОЛЮ це ще не п’яний!, а тещо відмовився, то завтра відмовиться що відмовлявся і скажето провокація((((
(:) Показати IP 2 Вересня 2016 10:25
Прокурори, судді та менти як їздили п'яними так і їздять. А хабарі їм приносять не менше 10 тис. Тому він спокійно без концертів заплатить штраф і далі буде порушувати правила.
Волинянин Показати IP 2 Вересня 2016 10:30
Стаття 18. Крайня необхідність. Ну мусово було випити. Організм требував.
лучанин Показати IP 2 Вересня 2016 10:49
В цього крахобора все написано на лиці.
до Олексія Показати IP 2 Вересня 2016 11:01
Цитую "...а взагалі як судья він один з тих одиниць які приймають рішення по совісті і закону..." Це згідно Закону суддя сів за кермо в нетверезому стані? Наступне цитування "...не сперечався поводив себе адекватно не погрожував..." Звісно, що спокійний був, адже впевнений у своїй безкарності. У нашій країні пишуться закони ніби то для всіх, а дотримуватися чи нести покарання мають лише прості українці, у яких немає зв"язків. Цирк, а не держава.
Дід Микола до до Олексія Показати IP 2 Вересня 2016 13:22
Гей! спеціально навчені чоловічки, закінчуйте тут ріки бруду лити! БОГ вам воздасть! АМІНЬ!
Лучанин Показати IP 2 Вересня 2016 11:03
А сьогодні він знову їздить на авто?
Джек Показати IP 2 Вересня 2016 11:43
І знову сенсація!!!суддя порушив ПДР,уау,ще по 1+1 покажіть.
до лучан Показати IP 2 Вересня 2016 14:40
А на яких підставах назвали прізвище, чи в нас всіх порушників правил дорожнього руху публікують прізвища, чи тільки кого замовляють. Памятаєте рік тому назад начальника поліції Львова Зозулю затримали за перевищення ПДР , і що він поніс покарання, а якже став начальником поліції Києва, а патрульньої з Луцька яка прийшла на службу в стані алкогольного спяніння, де результати.
Так до до лучан Показати IP 7 Вересня 2016 22:43
Цю непотріб і без зазначення прізвища знає весь Луцьк, бо прізвище- ХАБАРНИК!!!
Иван Показати IP 2 Вересня 2016 16:33
Що ви таке пишете люди?Який постійно,нормальна адекватна людин,що сталося те сталося,суд вияснить,ото тілтки дай нормальних людей об....рати(