У Луцьку згадали героїв, які стали жертвами нацизму
Волинська громада вшанувала земляків, які стали жертвами нацизму. Заходи у зв'язку з 71-ю річницею визволення в’язнів фашистських концтаборів відбулися сьогодні, 11 квітня, на Меморіальному комплексі «Вічної Слави», - повідомляє «Волинська правда».
18 мільйонів людей зі всього світу стали жертвами нацизму. З них 5 мільйонів жителі колишнього СРСР.
Небайдужі волиняни зібралися на Меморіальному комплексі, аби вшанувати земляків-героїв. Прийшли на дійство і ті, кому довелося побувати у жорстоких катівнях концтаборів.
До присутніх звернувся заступник голови Волинського відділення Української спілки в’язнів-жертв нацизму Олександр Ніколаєв, який заявив, що для в’язнів фашистських таборів відмінено ряд державних пільгових програм.
«Наша влада робить вигляд, що нас не існує, - зауважив він, - Тому хотілося, щоб чиновники поїхала на екскурсію до концтабору, аби відчути ті жахіття, які нам довелося пережити», - заявив Олександр Ніколаєв.
Представники духовенства відслужили панахиду за загиблими. Влада та громадськість поклали квіти до стели скорботи. Дійство завершилося колективним фото. Опісля присутні вирушили до Волинського краєзнавчого музею, аби оглянути виставку тематичних малюнків та картин.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
18 мільйонів людей зі всього світу стали жертвами нацизму. З них 5 мільйонів жителі колишнього СРСР.
Небайдужі волиняни зібралися на Меморіальному комплексі, аби вшанувати земляків-героїв. Прийшли на дійство і ті, кому довелося побувати у жорстоких катівнях концтаборів.
До присутніх звернувся заступник голови Волинського відділення Української спілки в’язнів-жертв нацизму Олександр Ніколаєв, який заявив, що для в’язнів фашистських таборів відмінено ряд державних пільгових програм.
«Наша влада робить вигляд, що нас не існує, - зауважив він, - Тому хотілося, щоб чиновники поїхала на екскурсію до концтабору, аби відчути ті жахіття, які нам довелося пережити», - заявив Олександр Ніколаєв.
Представники духовенства відслужили панахиду за загиблими. Влада та громадськість поклали квіти до стели скорботи. Дійство завершилося колективним фото. Опісля присутні вирушили до Волинського краєзнавчого музею, аби оглянути виставку тематичних малюнків та картин.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
У Франції розбився літак із парашутистами, загинули 11 людей
Сьогодні 22:05
Сьогодні 22:05
Мультик про Зеленського, «Казка про Ваню і Миколу» та російська пропаганда: як пояснити дітям шкоду російського контенту
Сьогодні 20:12
Сьогодні 20:12
Командира 154 омбр знайшли мертвим
Сьогодні 19:44
Сьогодні 19:44
На кордоні з Польщею люди стоять в чергах по 12 годин
Сьогодні 19:15
Сьогодні 19:15
Понад два роки вважали зниклим безвісти: на Волині попрощалися з Героєм Віталієм Мінчуком
Сьогодні 18:47
Сьогодні 18:47
Дух психлікарні, загадкові голоси коней і «сховані скарби». Фоторепортаж із давнього замку на Волині
Сьогодні 18:18
Сьогодні 18:18
Без змін: чергові садочки Луцької громади 29 та 30 червня працюватимуть у штатному режимі
Сьогодні 17:49
Сьогодні 17:49
Канада отримала право брати участь у «Євробаченні»
Сьогодні 17:20
Сьогодні 17:20


.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.