USD 39.70 40.10
  • USD 39.70 40.10
  • EUR 39.90 40.40
  • PLN 9.75 9.98

У Луцьку з’явиться площа Героїв Майдану?

29 Січня 2014 12:29
Ініціатива назвати один із майданів міста на честь загиблих під час акцій протесту у Києві пролунала під час засідання Луцької міської ради.

Попередню пропозицію назвати одну з вулиць міста на честь героїв Майдану висунули під час 52-ї сесії Луцької міської ради 29 січня. Наразі пропонують надати ім’я Героїв Майдану площі перед будівлею РАЦСу. Там немає житлових будинків, отже це не спричинить незручностей для мешканців. Аналогічну назву пропонують присвоїти зупинці громадського транспорту, розташованій неподалік.

Пропозицію підтримав міський голова Микола Романюк. З його слів, під час наступної сесії відповідне питання слід внести для опрацювання міським управлінням архітектури.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Юрко Залупельний Показати IP 29 Січня 2014 12:32
бандера, Герої Майдану и ЗАГС... не много ли для одной площади?
для до Юрко Залупельний Показати IP 29 Січня 2014 12:33
сімферопольськой трохі много
Андрій Показати IP 29 Січня 2014 12:35
А ті люди, що вчинили самогубство, на ваших майданах - теж герої чи ні? І чому факти самогубства стараються нерозголошувати, а коли комусь поставили синяка, то про це знає вся Україна?
Луцьк Показати IP 29 Січня 2014 12:36
Ще статую бандери втулять і красотіщаааа!!!!!!!!!!!! Якщо там стоїть ЗАГС, то багато розуму не треба як назвати площу. Але комусь хочеться ПІАРУ. Ділом займіться, дармоїди!
пропозиція Показати IP 29 Січня 2014 12:42
То все дурня. Треба зробити один-єдиний пам'ятник ПРОДАЖНОМУ ВОЛИНЯЦІ, який ведеться на все, а потім отримує велику ФІГУ. Можна, навіть, прізвища писати, тоді цілий меморіал вийде...
відповідь Показати IP 29 Січня 2014 13:03
Дурниці, ще потрібно ретельно розібратися, чим був саме Майдан, як загинули на ньому люди і т.д.
qwerty Показати IP 29 Січня 2014 13:44
У Луцьку з’явиться площа Героїв Бару Майдан?
слава Показати IP 29 Січня 2014 15:10
С***ки.-можновладці.. дороги та провулки полатайте, поставте по місту смітники та урни... біотуалети поставте для майданутих.. або відкрийте туалет в центрі міста.. стидоба... обласний центр... а людина.. приїздить по справах в місто... і навіть уявити собі не може.... як це при вільній та незалежній Україні в обласному центрі нема сходити куди оправитися....і взагалі займайтеся корисним ділом...а не тим..яку би вулицю у місті перейменувати
Лучанин Показати IP 29 Січня 2014 15:14
"Нова влада" почала з покращення. Далі буде....
Фрося Показати IP 30 Січня 2014 08:41
А площу перед цвинтарем в Гараджі давайте назвемо майданом Закоханих!