USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку зупинили авто з нетверезим поліцейським за кермом, - соцмережі

6 Листопада 2016 11:44
Автівку, якою кермував нетверезий заступник начальника карного розшуку Ківерцівського ВП у Волинській області, затримали вночі сьогодні, 6 листопада, у Луцьку.

Про це у Фейсбук написав активіст Олександр Ніколайчук.

«Оперуповноважений Занюк Олег Анатолійович, цілий заступник начальника карного розшуку Ківерцівського ВП у Волинській області, сьогодні вночі, 06.11.2016 року, виконуючи надважливе завдання державного значення, ну просто не міг не перебувати п'яним за кермом автомобіля. Зірвалася б безпрецедентна операція усього його життя та цілого Ківерцівського райвідділку по відпрацюванню злочинної схеми та по затриманню особливо небезпечного рецидивіста?», - йдеться у дописі активіста.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Бойовий Показати IP 6 Листопада 2016 14:39
хамяк николайчук, Занюк ще нікого не вбив на дорозі, як тебе послухати то всі потенційні, до речі віддай броніка в АТО, не личить він тобі
Скептик Показати IP 6 Листопада 2016 16:38
Якщо нетверезий заступник начальника карного розшуку Ківерцівського ВП у Волинській області - їздить автомобілем нетверезий, то що говорити про простих трудяг і "безробітних"...Їм можна ,а нам ні ???
Даі Показати IP 6 Листопада 2016 16:54
Він повинен бути прикладом,а не бухим їздити по місту,вигнати з поліції!
Сергій до Даі Показати IP 6 Листопада 2016 19:13
Правильно,а працювати будеш ти і "активісти",які тільки піаритись та робити селфі вміють
Андрій Показати IP 7 Листопада 2016 00:08
скільки можна вже бухати і пянющим їхати, тож викличи собі таксі і їдь як нормальна людина)) а не вони круті пацани бухими їхати народ збивати і кричати то олігатори і мажори)))))
1 Показати IP 7 Листопада 2016 09:32
На пузо не налазит броник
Анонім Показати IP 7 Листопада 2016 14:16
Те, що п"яний - це не правильно. Але яке ти маєш право обзивати людей. Клоун ти "священний Б*К"
Бодя Показати IP 7 Листопада 2016 15:26
Ти жирн*м лоп*х з самооборони!! А Занюк майстер своєї справи., якого поважають люди за його роботу.
Рома Показати IP 7 Листопада 2016 20:47
Патрульні знов піаряться !!!)))
sfnsa Показати IP 8 Листопада 2016 17:31
да це що пяний це правильно але ніколайчук яка тобі різниця поглян які ви пяні чі тверези і взагалі хто така самооборона це долбі*бізм сталіна на вас))))))