USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Поваленого Леніна на Волині «перетворять» на Степана Бандеру

16 Квітня 2014 22:05
Монументи Степану Бандері та Небесній Сотні виготовлять із решток поваленого пам’ятника Леніну у Маневичах.

Про це повідомили у Правому секторі Волині.

З триметрового бронзового пам’ятника Леніну, який знесли революціонери ще 21 лютого в райцентрі Маневичі, зроблять постаменти Бандері і Небесній сотні. Наразі пам’ятник порубаний на декілька частин, з метою економії він буде переплавлений. Одну з частин віддадуть на виготовлення пам’ятника Степану Бандері, а іншу - на виготовлення постаменту пам’яті Небесної сотні. Нагадаємо, 21 лютого силами активістів «Правого сектора» разом з іншими громадськими активістами ліквідували останній залишок комуністичного минулого – пам’ятник Леніну у районному центрі Маневичі.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
мацква Показати IP 16 Квітня 2014 22:18
пагналі учити жить
12345 до мацква Показати IP 17 Квітня 2014 05:21
http://www.youtube.com/watch?v=1QqfQG6bwc4
Всезнайко Показати IP 16 Квітня 2014 22:18
Тобто, зроблять з конфетки гавно?
Реаліст Показати IP 16 Квітня 2014 22:21
Одні ідрли міняють інших. Історія людей нічому не навчає проте її напевне й не читають...
антон Показати IP 16 Квітня 2014 22:23
Якби Бандера встав і побачив би, що творить партія "свобода". Як перекрутила його політику собі в користь. І прикривається імям...! Він би їх спочатку вішав.. а тоді вже комуністів!
відаючий Показати IP 16 Квітня 2014 22:30
що жидо-москаль бланк-лєнін що бандера-- усе продукт світового жидівства... ні той ні той хорошого для України не зробили.... погубили невинних українців...... і були маленького зросту біля 1,50 м.... вчіть історію....
Вільна Волинь Показати IP 16 Квітня 2014 22:38
Ахахах... Такий от товстий натяк! Що одне - ноль, що - інше, тому і з одного тіста.
Правому сектору Показати IP 16 Квітня 2014 22:54
Кінець вашого Бандери, іменем якогоі залиті самогоном людоненависники вбивали невинний дітей, буде таким самим, як і кінець В. І. Леніна. Прокляття йому і вам!
ви до Правому сектору Показати IP 16 Квітня 2014 23:05
ще того леніна посвятите з кірілом скоро.хайно отєц рішить
до ви Показати IP 16 Квітня 2014 23:16
Мені до лаипочки, кого святитимуть. Є закони історії, які незмінні.
?о\|/о? Показати IP 17 Квітня 2014 00:20
З Леніна Бандеру? Все на своїх місцях, кат є кат!
луцьк Показати IP 17 Квітня 2014 01:03
Кожна річ несе певну енергетику, особливо могілки і памятники. Не можна цього робити. Померлі в труні перевернуться. З Леніна Бандеру - парадокс?!?
я Показати IP 17 Квітня 2014 07:12
почему парадокс, они близнецы-братья!
Олесь Показати IP 17 Квітня 2014 08:52
Питання будівницва цього пам"ятника, та виділення на нього 500000гр - найнеобхідніше для області сьогодні. Грошей в нас -неміряно, армія -супер осчнащена, всі питання з медециною та іншими нсоц . напрямками вирішені. Війни немає???- Слабенко, Бють і Ко- злочинці. Власне бандера, якби був живий - знайшов би цим коштам достойне місце. Передвиборні реверанси правлячої *( поки що )ї партії не обдурять загал. ВОРОГ БІЛЯ ВОРІТ., недоумки!!! Які пам"ятники?
Беларус Показати IP 17 Квітня 2014 09:04
Вы чем заняты? У вас Украину отбирают, причем очень быстрыми темпами. А вы о памятниках небесной сотни думаете, после победы думать будете! Думаете, что к вам на запад война не доберется?
бувалий Показати IP 17 Квітня 2014 10:21
Про Хрущова забули, він герой!!!!!!!!!!!!!! Колись Крим подарував, а ви просрали демократи х..ві. Хрущу треба пам'ятник, він герой. Його і зняли як ви зараз зробили. А НАРОД ЯК ЗАВЖДИ В ГА..І УРА!!!!!!!!!!!!!!!
Олександр Показати IP 17 Квітня 2014 10:38
НА*РЄНА НАМ ВАШ БАНДЕРА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Забудьтеся про нього, якщо хочете спокій у державі, та й, по правді, його роль далеко не була такою великою, як зараз цю особу розкручують.
пасажир Показати IP 17 Квітня 2014 11:18
дана культова споруда перебувала на балансі Маневицької селищної ради, з відповідною вартістю, 21 лютого її попросту вкрали представники т.з. правого сектору та інші рагулі. Питання, чому досі не розпочате кримінальне провадження?