USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

У Свято-Троїцькому соборі дзвони сповістили тривогу

11 Грудня 2013 14:12
Стало відомо, чому ось уже протягом години у Свято-Троїцькому соборі дзвонять дзвони. Як пояснив черговий у храмі - це сигнал тривоги.

З благословення владики дзвони дзвонитимуть увесь день, аби попередити людей про складну ситуацію в державі та згуртувати їх.

За станом на 13:30 до Палацу культури міста Луцька під’їхав «Неоплан», у якому розмістилися майже півсотні активістів.

Що стосується волинських депутатів, багатьох із них можна теж зустріти біля «Просвіти», утім, вони кажуть, що до Києва поїдуть пізніше, в основному «власним ходом».

Як стало помітно, луцька молодь налаштована рішуче: «У мене таке відчуття, що їду на війну», - розповіла лучанка Олена.

Утім, поки біля автобусів усе спокійно. Хто не помістився в першому автобусі, чекає наступного «заїзду».

«Вони обіцяли, що ми їстимемо жолуді і стоятимемо на колінах, до того воно і йде. Ще два роки такої влади, і навіть трави не стане», - говорить 60-річний Володимир, який їде до столиці з одним невеличким пакетиком.

Загалом, до поїздки готуються уже понад сотня лучан. Разом із автобусами на Київ їхатиме і автоколона.









Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
Вадим Показати IP 11 Грудня 2013 14:29
Хай Бог боронить людей! Українці - не худоба, а лицарі козацького роду!!!!
Вася до Вадим Показати IP 11 Грудня 2013 15:01
Доведи! Поки що події на майдані показують зворотнє.
Нормальний до Вадим Показати IP 11 Грудня 2013 15:59
Добре, що поїхали... Погано, що майже всі повернуться...
Да... Показати IP 11 Грудня 2013 15:00
"«У мене таке відчуття, що їду на війну», - розповіла лучанка Олена." - і вона абсолютно права. Історія людей не вчить, вона повторюється. Колись якісь дяді під Крутами відправили дітей на вірну загибель, безоружних, без навичок, проти озброєної армії, щоб прикрити своє ... місце. Вони стали "героями". Тепері ці будуть героями, якщо не одумаються. І саме головне, що "до Раю" їх ведуть саме священники.
для да до Да... Показати IP 11 Грудня 2013 15:30
ТАК! Вони повернуться героями з чистим сумлінням.
Дійсно до Да... Показати IP 11 Грудня 2013 18:04
А ти просмердиш на цій землі років 60 за компом і п...ць. Що було якесь Да на світі, що не було. Ходило,їло, пило, смородило, лягло і не встало. От і вся біографія. І нащо було народжуватись?
шибі Показати IP 11 Грудня 2013 15:15
А ти чому не їдеш, переіменовувач вулиць?
Дзвенислава Несамовита до шибі Показати IP 11 Грудня 2013 15:54
А хто Вам сказав, що він не їде? звідки така інформація? Їде, дуже навіть їде
222 Показати IP 11 Грудня 2013 15:41
Хай пiз...ть на всi чотири сторони, хоч в мicтi стане спокiйнiше...
Ісса ндойє Показати IP 11 Грудня 2013 15:44
Не знаю як перед богом, але ж батьки готуйте грошенята для адвокатів, коли за вашим чадом прийде слідчий - у вас будуть повні штани революційної єйфорії.... Слава Україні !!!
Ісса ндойє Показати IP 11 Грудня 2013 15:52
ЦРУ США славно працює !!!!
Майдан до Ісса ндойє Показати IP 11 Грудня 2013 16:31
Коли людина мовчить, є надія що вона розумна.
ісса ндойє Показати IP 11 Грудня 2013 17:53
Знайомі обліччя, вони завжди відчувають трупний сморід революції, зароблять грошенят, але відповідать будут батьки ціх овічок з дурн*го стада ....
читаючий памфлети Показати IP 11 Грудня 2013 17:58
шкода що розум не приходить з віком з віком приходить лиш мудрість а де вона в молодих візьметься от і ідуть за дурною головою на славужидкам поводирям ех розвалять краіну таки розвалять героі дурачки тільки рахують себе мудрими та відважними бо жна війну бачте зібрались а спитай з ким то й відповіді не скаже ідь там тобі сосиску приготували то поісиш
до ісса ндойє Показати IP 11 Грудня 2013 19:47
Підтримую на всі 100%. Шкода лише, що пописька, не розуміючи що творячать, самі ж їх благословляють на руйнацію, на розбрат в середині держави....
Лучанин Показати IP 11 Грудня 2013 20:11
Краще б так до роботи рвались, аніж катались автобусами.
Загреб Показати IP 11 Грудня 2013 21:28
А с другой стороны сатана в рясе Митрополит Вышгородский Церкви УПЦ (МП) Павел (Лебедь) благословит Беркут за розгон студентов.
Ісса ндойє Показати IP 11 Грудня 2013 22:09
Запитання до начальника УСБУ у Волинській області, хто допустив цього урода у червоній курточці з призвіщем Пащенко у 1 гімназию під час занять із антидержавними закликами до неповнолітніх їхати на майдан у Кїів, директора 1 гімназії негайно треба звільнити, а директора дерартаменту освіти - у Ст.Вижівську ЗОШ....
Ісса ндойє Показати IP 11 Грудня 2013 22:14
А директора ТРК Аверс просто від... залізною трубою ...
Всім Показати IP 11 Грудня 2013 22:24
За вас і нас їдуть. Щоб ваші і наші діти жили не в тюрязі, а в нормальній країні . Сліпці....або троллі
ваш друг до Всім Показати IP 12 Грудня 2013 00:23
НА МАЙДАНЕ ВЫ НИЧЕГО НЕ РЕШИТЕ, КРОМЕ НЕПРИЯТНОСТЕЙ НА РАБОТЕ, ЕСЛИ ОНА ЕСТЬ ИЛИ В ЛИЧНОЙ ЖИЗНИ, РЕАЛЬНО ДЛЯ УКРАИНЫ ЧЛЕНСТВО В ЕВРОСОЮЗЕ - МЕЧТА ИДИОТА (ДЛЯ ТУПЫХ) , ТАКОВА ЖИЗНЬ К СОЖАЛЕНИЮ....
бот Показати IP 12 Грудня 2013 00:33
партию националистов (свобода и УПА-УНСО )под арест и запретить так как они в , Европе запрещены читаем ихнюю конвенцию ,националистические партии и ультраправые - запрещены ,нечего позориться ... "Свободовцы" поддержали польских националистов, которые заявляют о том, что значительная часть Западной Украины, в частности, Львовская область, является на самом деле польской территорией. Это говорит о том, что "Свобода" готова заплатить любую цену и пойти на любые компромиссы, даже отказавшись от части территории Украины лишь для того, чтобы быть признанной политическими партиями и движениями в странах ЕС. К счастью, много польских публицистов и авторов напомнили польским радикальным националистам, что собой представляет "Свобода", после чего даже группировки польских скинхедов – самых правых радикалов – поняли, с кем они имели дело, и что с украинской "Свободой" связываться нельзя", напоследок даю статью http://blogs.pravda.com.ua/authors/chalenko/50f30a6aaa499/view_print/ на почитать и поразмышлять о том - могут ли быть предатели своей родины -признающие право быть части Украины в Польше вообще в верховной раде ?