USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У центральному парку Луцька з'явився безкоштовний Wi-Fi

7 Жовтня 2019 14:08
На головній алеї центрального парку Луцьку відкрили доступ до безкоштовного Wi-Fi.

Про це повідомив радник міського голови Ігор Поліщук на сторінці у Facebook.

«Осінь – чудовий час для прогулянок в парку. А тепер на центральній алеї ще й облаштований безкоштовний WI-FI (Lutsk_Central_Park)», – йдеться у дописі.

Як повідомлялося, до Дня міста цього року у парку встановили світловий тунель.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Лу Ча Нин Показати IP 7 Жовтня 2019 14:35
краще б туалет безкоштовний зробили б!
Ан до Лу Ча Нин Показати IP 7 Жовтня 2019 16:00
Як то кажуть: «Хто про що, а вошивий - про мило»...
Ким Чен Ын Показати IP 7 Жовтня 2019 17:37
Luxlink? Бачили, як їх працівники там працювали. Якщо їхній інтернет, то все має класно працювати
Ага до Ким Чен Ын Показати IP 7 Жовтня 2019 19:27
дуже "класно" буде працювати... це ж колишній Візор, а про його "якість" всім добре відомо...
Max до Ага Показати IP 7 Жовтня 2019 21:45
Вся мережа та обладнання замінені
Ага до Max Показати IP 7 Жовтня 2019 22:04
Прям таки все все до останнього кабеля і конектора поміняне? І свічі ніде на кришах в пакетиках вже не вісять? Чи не валяються на підлозі на чердаках?
Max до Ага Показати IP 7 Жовтня 2019 23:07
Останнього кабеля і конектора не впевнений, все остальне так, працюючи в іншій інтернет фірмі, бачу це